Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

nomak55

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Aralık 2010, 16:54:27
Bilal aziz şike muhabbetinde ismi geçen şahıs değilmiydi?Süper lige düştüğümüz ilk senenin devre arasında da almaya çalıştığımız çocuk.Samsunlu orta saha dedikleri yumuşacık adnan heralde ;D

Sanki o senin dediğinin ismi serdar aziz miydi öyle işeydi serdar dı diye hatırlıyorum onun ismini ama yanılıyor olabilrim şu kemal akbaba'nın akıbetinin ne olduğunu bileniniz varmı acaba

Yada sola giresundaki Erhan Küçük olsa varya muhteşem olur o adamıda çok beğeniyorum taş gibi topçu hem frikikleri iyi kullanıyor hemde sol çaprazdan toplara çok iyi vuruyor tam bizim ihitiyacımız olan futbolcu..

Ayberk

KareAs55

Bu kemal akbaba bizde oynamışdı dimi  7-5 lik ordu maçında son golü atmışdı yanlış hatırlamıyorsam

Ayberk

kabacevizli55

yirmiuc

evet.
mehmet baddal , mehmet nas , aytek'i alabilsek mükemmel olurdu.

Dartagnan

mersin patlatıyor transferlerı .Valla Allah bılıyor su ılhan ozbay ve erman özgürün alınmasını cok ısterdım.

SerhaT55

denizli başkanıda her ay para ödüyoz futbolcularımıza demiş ama hiç ödememiş aslında youla takımdan ayrılmak istyomus biz gelirmi acaba  ???

yirmiuc

türk vatandaşı değil bildiğim kadarıyla. yaştan dolayı gelemez.

nomak55

SerhaT55

al işte k.erciyeste bülent kocabey,caner celeb,ibrahim şahinle anlaşmışlar bülenti alabilseydık keşke :o :o

nomak55

Beyler gürhan gürsoy vardı fb de eskiden antalyasporda deil sanırım nerde olduğunu bilen varmı daha önceden sivastada iyi oynamıitı sanırım bizim sol kanat soruununu çözer transfermakt ' ta boşta gibi görünüyor ama ?????

AntZ

Alıntı yapılan: nomak55 - 24 Aralık 2010, 18:29:25
Beyler gürhan gürsoy vardı fb de eskiden antalyasporda deil sanırım nerde olduğunu bilen varmı daha önceden sivastada iyi oynamıitı sanırım bizim sol kanat soruununu çözer transfermakt ' ta boşta gibi görünüyor ama ?????

Buğsaşspor'daymış
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=29971

Ollivanders

Mehmet Batdal kiralık verilecekmiş. Bizimkiler akıl edemeden digerleri kapar.

Ahmeti

gönül isterdiki samsunspor'umzun ana kadrosunu alt yapıdan gelen gençlerimiz oluştursun ama ne yazıkki son zamanlarda hayılı bir futbolcu yetiştiremedik yetiştirdiğimiz topcularda alemci çıktı.