Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Mersin takımı düzeltiyor..
Adamlar önce iyi teknik traktör getirdi..Şimdide iyi topçuları alıyorlar..Sıralamadaki yerleride fena değil..
Beğenmediğimiz Mersin doğru yolda...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Aralık 2010, 15:52:26
Erman özgür  Miy le anlaşmış. :(

bu kötü oldu işte  :(
ama olsun biz de dilaver'i aldık, helal olsun  >l< >l< >l< >l< >:(

nomak55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 24 Aralık 2010, 15:49:52
Sen bıkkınlık nedir bilirmisin ??
Millet bıktı bıktı... Bıktığı için böyle yazıyor..Hiç birimiz profesyonel futbol yorumcusu değiliz..
Duygularımızı koyuyoruz ortaya..
Tepki vermeden önce bence bunuda bi düşün ;)

Abicim tamam bıkmasına bizde bıktık ta alınabilecek adam varda almıyorlarmı.Ben burada yönetimi savunmuyorum mevcut durumdan bahsediyorum.

berusa55

Millet şimden adamları kapıyor biz bakıyoruz. Gel de karamsar olma! Neyi bekliyoruz acaba! >:(

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Aralık 2010, 15:48:45
adamın oynamak isteyip istemedigi bizi ilgilendirmemeli. Sen sans verilen topçuları alabiliyorsan o zaman buyuk takımsın işte. Bize oyle topçular lazım. Boyle sakat , istikrarsız topçulara gerek yok bence.

abi adamı Süper Lig'de oynarken getirmek kolay mı ? Juventus' da bile takımın yarısı kaçtı 2.lig'e düşünce altı üstü 1 sezon oynayacaklardı . Kararlarında bu etkili oluyor bazı futbolcuların. Sonuçta 2.lige geldiği zaman piyasası düşüyor

babasamsunlu

Alıntı yapılan: nomak55 - 24 Aralık 2010, 15:56:14
Abicim tamam bıkmasına bizde bıktık ta alınabilecek adam varda almıyorlarmı.Ben burada yönetimi savunmuyorum mevcut durumdan bahsediyorum.

Erman Özgürü kaptı bak rakip takım...Kötü futbolcu olduğunu kimse söyleyemez sanırım..

Tamam bizde biliyoruz hemen eleştirmemk lazım ama biz şuanda bir rekabetin tamda ortasındayız..Yetiştirilmek üzere son ütücü aramıyoruz ki..Şampiyonluk havasını kaldırabilecek takıma katkı sağlayabilecek topçular almalıyız..

AntZ

Futbolculuğunu, bilmiyorum, Dilaver'in geçirdiği sakatlık Celil'in geçirdiği sakatlık, ayak tarak kemiği kırılmış. Bu yüzden sadece yorum yapıyorum, bu sakatlığı geçiren bir futbolcuyu Manisa 1 sene kadrosunda tutuyorsa demekki bir ışık varmış bu çocukta, böyle iyi bir futbolcuyu iyileşince gönderdiklerine göre de sakatlığı sürekli nüksettiği için göndermiş olabilirler. Ya bizim Can Özgür gibi müzmin sakat olur ya da gerçekten verimli olur gibi geliyor bana, kumar oynama lüksümüz yok ama Kıbrıs gazinolarından çıktığımızda yok  :-X

ibo055

nomak55

Ben dilaverin kim olduğunu bilmem çokmu gerekli bi transfer bana sorarsanız öncelikli sol açık ama sol ayaklı--sonraaa bir veya iki forvet kesin şart---soraaadaa sağ bek -- birde stoper şarttt sonra gerekirse orta sahaya bi adam alınabilirdi..Ama aldılar heralde ne düşündülerde aldılar onuda bilmiyorum..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: red_white - 24 Aralık 2010, 14:54:26
hakikaten bu oyuncu hakkında bilgisi olan varmı

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 23 Aralık 2010, 20:31:48
manisa da okuyan bır arkadasıma dılaverı sordum cevabını aynen yazıyorum ; ''gecen sene ızlemıstım,aynı stoch tarzı sol acık.sag ayaklı.kısa boylu.''   dedımkı 11 de oynarmı alternatıfmı olur bızde ? ''alternatıf ya buyuk ıhtımalle.ondan ne köy olur ne kasaba..''

tabı hemen umıtsızlıge kapılmamak lazım.herkesın bakıs acısı farklıdır.arkadasımında boyle.hayırlısı olsun ne dıyelım.

nomak55

Ben sol kanada adam buldum beyler kayserispordan bilal aziz türk lübnan doğumlu onu alırlarsa büyük iş yaparlar bizim sol kanat sorununu çözeriz

http://www.transfermarkt.co.uk/en/bilal-aziz/leistungsdaten/spieler_18831.html

Birde Hacettepede bi kemal akbaba vardı heralde oda beşiktaş altyapısında oynuyor sanki hani şu lige çıkarken gol kralı olmuştu o adamı alsak 10 numara olur nasıl olsa u23 te oynuyormuş bizede gelir sanırsam

Ayberk

seckin55

Hasret giderdiler

Samsunspor'un eski kaptanlarından Adnan Güngör ile eski kulüp masörü Özgür Cinel, dün akşam tesislere gelerek eski dostları ve yöneticilerle hasret giderdi. Suat Çakır ile idari bina girişinde karşılaşan ve sohbet eden tecrübeli futbolcu Adnan, daha sonra Başkan Erkut Tutu'yu makamında ziyaret etti.
---
>:( >:( >:(

pitbul055

beşnumara

Bilal aziz şike muhabbetinde ismi geçen şahıs değilmiydi?Süper lige düştüğümüz ilk senenin devre arasında da almaya çalıştığımız çocuk.Samsunlu orta saha dedikleri yumuşacık adnan heralde ;D