Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

55.hakan

Bravo ağzımın suları aktı Dilaver transferine.Şimdi gidenlere üzüntüm geçti  >l< >l< >l< >l< >l<

Jnr.Serkan

Belkide iyi futbolcudur neden bu kadar ön yargılı davranılıyor ?

GökhanÇağlar

gerçi kemal i de tanımıyorduk,inşallah onun gibi çıkar.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 24 Aralık 2010, 15:20:00

sanırım cevabını burda vermiş Mustafa.

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Aralık 2010, 14:56:33
bu sene ayagına top değmemiş, geçen sene 13 maç oynamış, ağır bi sakatlık geçirmiş futbolcumsu.. hiç izlemedim ama messi bile olsa bunlar basına gelse oynadıgı 3.maçta kasıktan sakatlanır 3 ay futbol oynayamaz..

Dartagnan

gonderdiğin futbolcularla kıyaslarsan önyargılı olunması cok dogal.Eger sen lıgı 1.den 1 puan farkla kapatmıssan,şehir iyice havaya girmişse,5 senedir alamadıgın destegi bu sene alıyorsan bu taraftar dogal olarak daha ıyı tatmın edecek transferler bekler.Onceden de dedım bu taraftarı artık KEŞKE lerle yasatmayın.Artık kadro olarak bazı seylerden emın olmak ıstıyoruz.Bana bu tarz adamlar aldıktan sonra 2.devredeki zorlu deplsamanları nasıl kaldıracagını anlatıverın o zaman ? Nedense her seferınde belırsızlıkte buluyoruz kendımızı.Sıkıldık bundan .

Jnr.Serkan

abi saygısızlık etmem istemem beni tanıyorsun ama genç futbolcu sonuçta belki parlar murat gibi kemal gibi...Yaşlı alınınca yaşlı posası çıkmıştır deniyor başarıya aç adam lazım deniyor.Genç adam alınıncada tanınmıyor isimli futbolcu neden alınmıyor deniyor.Devre arasında kim öyle futbolcu alabilmiş ki biz alalım...Belkide faydalı olcak bekleyip görmekte fayda var yinede...Tabi yinede sizin dedğinizde olabilir kimbilir  :)

55.hakan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 24 Aralık 2010, 15:27:54
abi saygısızlık etmem istemem beni tanıyorsun ama genç futbolcu sonuçta belki parlar murat gibi kemal gibi...Yaşlı alınınca yaşlı posası çıkmıştır deniyor başarıya aç adam lazım deniyor.Genç adam alınıncada tanınmıyor isimli futbolcu neden alınmıyor deniyor.Devre arasında kim öyle futbolcu alabilmiş ki biz alalım...Belkide faydalı olcak bekleyip görmekte fayda var yinede...Tabi yinede sizin dedğinizde olabilir kimbilir  :)
Haluk Tan dememiş miydi piyango çekmeyeceğiz ya tutarsa diye transfer yapmayacağız diye Kemal bir piyangoydu ;ama madem öyle diyorsun sakatlıktan yeni çıkmış kimsenin tanıyıp bilmediği bir futbolcuyu almayacaksın bu ya tutarsadır başka birşey değil.

salihcakir

yönetimin ve teknik ekibin hamlelerinden, söylemlerinden sonra biz hakkaten dudak uçuklatacak, "belki de" gibi olasılık içermeyen isimleri bekliyorduk da onun için bu huzursuzluğumuz.

az daha bekleyelim bakalım. kampa hangi oyuncular ile gidileceğini görene dek çok yorum yapmamaya çalışacağım kendi adıma...

kaptan 55

la hani bunlar işi şansa bırakmayacaklardı >:(

bu dilaver menajer yaslaması mı?yoksa izlenip mi alındı diyeceğim ama adam zaten aylardır oynamamış ki..

nomak55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 24 Aralık 2010, 15:26:11
gonderdiğin futbolcularla kıyaslarsan önyargılı olunması cok dogal.Eger sen lıgı 1.den 1 puan farkla kapatmıssan,şehir iyice havaya girmişse,5 senedir alamadıgın destegi bu sene alıyorsan bu taraftar dogal olarak daha ıyı tatmın edecek transferler bekler.Onceden de dedım bu taraftarı artık KEŞKE lerle yasatmayın.Artık kadro olarak bazı seylerden emın olmak ıstıyoruz.Bana bu tarz adamlar aldıktan sonra 2.devredeki zorlu deplsamanları nasıl kaldıracagını anlatıverın o zaman ? Nedense her seferınde belırsızlıkte buluyoruz kendımızı.Sıkıldık bundan .

Peki ben size soruyorum süperligdeki herhangi bir takımdan banko her maç oynayan bir oyuncu alabilirmisiniz adama şans verilmediyse elbetteki oynamak istediği bir takıma gidecektir.Bu çok normal bunun neresi abes anlamadım

55.hakan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Aralık 2010, 15:38:21
Kemal piyango değildi ki, izlenip alındı İsa Turan'ın raporuyla.
Dilaver konusunda ne diyelim hayırlı olsun. Umarım 2.Yavuz Onuk vakası yaşamayız.

Piyangodan kastım hiçbirimizin tanıyıp bilmediği düşük maliyetli futbolcu olması.İzlenip alınanların kaç tanesi Kemal gibi çıktı?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Aralık 2010, 15:38:21
Umarım 2.Yavuz Onuk vakası yaşamayız.

işte bir türlü ismini koyamadığım rahatsızlığım tam da bu idi.
Yavuz Onuk, gelecek vaat eden, sakat futbolcu.
inşallah olmaz böyle birşey...

Ollivanders

Alıntı yapılan: nomak55 - 24 Aralık 2010, 15:45:26
Peki ben size soruyorum süperligdeki herhangi bir takımdan banko her maç oynayan bir oyuncu alabilirmisiniz adama şans verilmediyse elbetteki oynamak istediği bir takıma gidecektir.Bu çok normal bunun neresi abes anlamadım

adamın oynamak isteyip istemedigi bizi ilgilendirmemeli. Sen sans verilen topçuları alabiliyorsan o zaman buyuk takımsın işte. Bize oyle topçular lazım. Boyle sakat , istikrarsız topçulara gerek yok bence.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: nomak55 - 24 Aralık 2010, 15:45:26

Sen bıkkınlık nedir bilirmisin ??
Millet bıktı bıktı... Bıktığı için böyle yazıyor..Hiç birimiz profesyonel futbol yorumcusu değiliz..
Duygularımızı koyuyoruz ortaya..
Tepki vermeden önce bence bunuda bi düşün ;)

Ollivanders