Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yerel gazetelerde yazdığına göre Dilaver Güçlü, bugün Samsun'da olacakmış...

Daha önce hiç ismini duymadım, sanırım bir sakatlık geçirmiş. En son Manisa'da gurbetçi diye Sinan Özkan diye bir çocuk gelmişti bize, Kocaeli'ye bir deplasman golü atmıştı, sonrası tırt çıkmıştı.

Ollivanders

Bu Dilaverin kotu çıkacagını hissediyorum ben .  :D

GökhanÇağlar

bu gelenler gidenleri çok aratacak gibi geliyor bana...ah kalpar ahhh

babasamsunlu

Dilaver ;Sanki sana çok sövecekmişim gibi hissediyorum  :-\ :-\ :-\ :-* :-* :-*

twitter

Atakumlu

bendede tam tersi hisler var kardesim...iyi olacagına inanıyorum...

ibo055

Alıntı yapılan: radikal-fma - 24 Aralık 2010, 00:38:46
Hüseyin kalpar blöfünü yaptı yönetim yedi. istediği gibi astı kesti . bundan sonra yönetim transferi kalpara bıraksın istediğini alsın ekonomik koşullarda. Cenk gibi sezer gibi kalburüstü futbolcuları gönderdiyse artık bu takımı süper lige çıkarmak zorunda. lamı cimi yok tüm vebal Hüseyin Kalpar'da. şampiyon yapamazsa takımı o stad başına yıkılır

koşa koşa memleketine  kaçar

seckin55

Samsunspor'da yaprak dökümü

Bank Asya'da son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla çıkışa geçen Samsunspor'da devre arası operasyonu başladı.

Kırmızı-Beyazlı Yönetim, teknik heyetin raporu doğrultusunda futbolculardan Cenk, Savaş, Sercan, Jonathan, Sezer, Anıl ve Can Özgür ile yollarını ayırdı. Basın Sözcüsü Haluk Tan, 7 oyuncunun yerine takviye yapacaklarını belirterek, "Kumar oynama lüksümüz yok. 'Ya tutarsa' diyemeyiz. Nokta atışı transferler yapacağız. Yönetim olarak en az hatayı nasıl yaparız düşüncesiyle çalışıyoruz" dedi.

----
Büyük bir umutla bekliyoruz...
----
kaynak:http://fanatik.ekolay.net/Samsunsporda-yaprak-dokumu_3_Detail_294_206207.htm

yirmiuc

her devre arasında en az 1 gurbetçi futbolcu transfer ediliyor ve neredeyse hiç oynamadan sezon sonunda gönderiliyor. çok ilginç!

Serkan

Dilaver kimdir; dudaklarım uçuklamadı,Sadece sövmek için açılıp kapandı

red_white

**KaR6**

bu sene ayagına top değmemiş, geçen sene 13 maç oynamış, ağır bi sakatlık geçirmiş futbolcumsu.. hiç izlemedim ama messi bile olsa bunlar basına gelse oynadıgı 3.maçta kasıktan sakatlanır 3 ay futbol oynayamaz..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serkan - 24 Aralık 2010, 14:53:21
Dilaver kimdir; dudaklarım uçuklamadı,Sadece sövmek için açılıp kapandı

hahahahaha ..Vay kardeşim benim ne çok ortak yönümüz var senle yaa   ;D ;D ;D ;D

Ollivanders

Dilaver i almanın mantıgı ben anlamadım. Yedege mi alıyoruz yoksa ilk 11 e mi ?

GökhanÇağlar

halk gazetesi dilaver samsun a geldi diye haber yapmış,bilmiyorum ne kadar doğruysa.