Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Abi Özgürcan kendine hiç bakmıyor, tosuncan olup çıkmış, uzak dursun derim

fanatik

arkadaşlar Gökhan Güleç'i yazılanların aksine Kalpar değil başkan istiyor Kalparın alınmasını istediği forvet değilmiş.Muhtemelen Gökhan Güleç'i alacaklar ama Kalpar kendi istemediği için Anıl,Cenk gibi futbolculara yaptığını yapacak ters düşecektir onla yeni bir kriz çıkaracaktır Kalpar muhtemelen

Ollivanders

E o zaman hocayı takımda tutmaya ne gerek vardı?

fanatik

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Aralık 2010, 23:58:29
E o zaman hocayı takımda tutmaya ne gerek vardı?

hocanın kalıp kalmaması yönetimin elinde değil bunu herkez biliyor ipler başkasının elinde

Uğur Yıldız

bence savaş esenden iyi forvet devre arası zor buluruz da hayırlısı bakalım

Dartagnan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Aralık 2010, 23:59:57
Kaleci sorunumuz yok. Savunmada Adem'e alternatif gerekli kesinlikle. Hem Adem'in selameti için hem de Allah korusun kendisine bir şey olsa elimizde alternatif yok. Savunmada Kenan son haftalarda formda gözükse de, yaş itibariyle hızlı oyuncular karşısında zorlanıyor. Özellikle savunma hattımızı orta sahaya yakın tuttuğumuz zaman yediğimiz kontralar tehlike yaratıyor. Bence savunmaya hızlı bir stoper alabiliriz. Hatta mümkünse hem sağ bek, hem de stoper oynayabilen bir isimle ekonomik davranmış oluruz. Kalpar zaman zaman vazgeçse de 4-3-3 formasyonunda ısrarcı olacağa benziyor. Bu da orta saha oyuncularımızın çok yönlü oynamasını gerekli kılıyor. Turgay bu sezon takımda en çok forma giyen isim olmasına rağmen bu şablonda formsuzluğunun da etkisiyle sırıtıyor. Ayrıca o bölgedeki alternatif oyuncular da kalite olarak yetersiz. Hakan-Murat ikilisinin yanına, oyunu çift yönlü oynayabilecek ve orta sahayı dikine kat edebilecek bir oyuncu gerekli. Tabi böyle bir ismi Bank Asya'da bulmak zor olduğundan mecburen ayrı özellikteki iki oyuncuyu kadroya katmak uygun görünüyor. En zayıf halkamız olan duran top kullanma özrümüzü kapatacak bir orta saha oyuncusu ve bir kanat oyuncusu da ihtiyaçlar arasında. Gelelim en fakir noktamıza, forvete. Eğer ilk 2'den çıkmaksa amacımız kritik maçlarda yakaladığını atacak gerçek bir golcüye ihtiyacımız var. Fiziken diri olacak, rakip stoperlerle boğuşacak, ileride presiyle rakibi geriye yaslayacak bir de pivot forvete de.

Mert bu yazından anladığım kadarıyla desene bizim işimiz zor :)

Ollivanders

Alıntı yapılan: fanatik - 24 Aralık 2010, 00:03:36
hocanın kalıp kalmaması yönetimin elinde değil bunu herkez biliyor ipler başkasının elinde

Biliyorum madem tutuldu bu takım başında başka birilerince ve sende buna gıkını çıkaramadın. Bırak o zaman karışma ne halleri varsa gorsunler . Niye takıma huzursuzluk yaratıyorsun ki .Yollamasaydın cenki o zaman Ne bilim anlayamıyorum ki kardesim

Kaya

Ben vazgeçtim arkadaş önceden fazla adam almayın 3-4 tane yeter diyordum yanıldım  :o Nedeni yönetimin beceriksizliğini ilk günlerde ortaya koyması.Şu ortada dolaşan isimlere bak delirmemek elde değil >:(..Yok yok vazgeçtim 15-16 futbolcu alsınlar içinden rabbim bize acır da 3-4 futbolcu çıkar belki...

55.hakan

radikal-fma

Hüseyin kalpar blöfünü yaptı yönetim yedi. istediği gibi astı kesti . bundan sonra yönetim transferi kalpara bıraksın istediğini alsın ekonomik koşullarda. Cenk gibi sezer gibi kalburüstü futbolcuları gönderdiyse artık bu takımı süper lige çıkarmak zorunda. lamı cimi yok tüm vebal Hüseyin Kalpar'da. şampiyon yapamazsa takımı o stad başına yıkılır

55.hakan

Alıntı yapılan: radikal-fma - 24 Aralık 2010, 00:38:46
Hüseyin kalpar blöfünü yaptı yönetim yedi. istediği gibi astı kesti . bundan sonra yönetim transferi kalpara bıraksın istediğini alsın ekonomik koşullarda. Cenk gibi sezer gibi kalburüstü futbolcuları gönderdiyse artık bu takımı süper lige çıkarmak zorunda. lamı cimi yok tüm vebal Hüseyin Kalpar'da. şampiyon yapamazsa takımı o stad başına yıkılır
Ben pek yıkılacağını sanmıyorum açıkçası hatta Kalpar'ın o zaman bile takımın başında kalabileceğini düşünüyorum.

FaTiH_HaN

kalpara hiç bişe olmaz biz stadı yıkana kadar o soluğu antepte alır.

serkancengiz

Kalparın sahipleri gerçek sandığımız süperligi hayel ettirmeyin.

Kodalak

bence sakin olup bekleyelim,sonuçta yönetim transfer yapmıyor,derin yönetim hallediyor.şimdiden erken biraz bekleyelim.

fat55

ocak 4 üne kadar transferleri bitirirler inşallah.11 gün var.kampa kadar yetiştiremezlerse ben ümidi kesicem.ama sonuna kadar destek var.