Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

manisa da okuyan bır arkadasıma dılaverı sordum cevabını aynen yazıyorum ; ''gecen sene ızlemıstım,aynı stoch tarzı sol acık.sag ayaklı.kısa boylu.''   dedımkı 11 de oynarmı alternatıfmı olur bızde ? ''alternatıf ya buyuk ıhtımalle.ondan ne köy olur ne kasaba..''

tabı hemen umıtsızlıge kapılmamak lazım.herkesın bakıs acısı farklıdır.arkadasımında boyle.hayırlısı olsun ne dıyelım.

sadece55

arkadaşın da ilginçmiş ilk başta fena övmüş sonra yerin dibine sokmuş :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Erdinc - 23 Aralık 2010, 20:32:54
arkadaşın da ilginçmiş ilk başta fena övmüş sonra yerin dibine sokmuş :)
yok kardesım o anlamda degıl yanı stıl olarak yazdım onu stoch tarzı ama mesela bende alex tarzıyım  ;D ;D ama stoper oynuyorum gıbı  :D

cem

bu köşe yazısını beğendim transferlerle ilgili ufakta duyum almış...Gidenlerin Ardından!23 Aralık 2010 Perşembe 09:20
TARAFTAR RUHU

Takımla sözleşmesi feshedilen futbolcularımız arasında belki de beni en çok üzen iki isim Cenk ve Savaş olmuştur. Gönderilme nedeni haklı olabilir yönetimin. Bu konuda çok bir şey yazmanın da anlamı yok. Ancak bu olgun futbolcularımız neden bu duruma düşürmüşlerdir kendilerini diye soramadan edemiyor insan.

İkisi de belli bir yaşın olgunluğunda, geriden gelen gençlere örnek olabilecekken bu şekilde takımdan gönderilmelerine şahsen üzüldüm. Özellikle Cenk İşler yaşının olgunluğuna göre değil de hislerine göre hareket etmekten kaçınmadı. Takıma geldiğinde sevinmiştim.

Yıllar önce ayrıldığı yuvaya dönmüştü. Ne şekilde gittiğini ben dahi herkes unutmuş, ondan takıma nasıl katkı sağlayabileceğini düşünüyor ve yazıyordu. Taraftar da mutluydu. Halen onun hayranları vardı bu şehirde. Takımda jübile yapması dahi bekleniyordu. Ama ne olduysa neler yaşandıysa Cenk bir kez daha takımdan ayrıldı. Ayrılması ile oluşan sıkıntısı hem kendisi hem de takımımıza olmuştur. Evet yaşı itibariyle 90 dakikayı çıkartamaz durumda. Ancak son 30 dakikada dahi oynasa yeterdi. Gençleri motive edip onlara ağabeylik yapsa yeterdi. Çünkü o Samsun'un öz evladıydı.

Savaş meselesi de ayrı değerlendirebilecek bir konu. Yaşı itibariyle uzun yıllar takıma fayda sağlayabilecek bir durumdaydı. Ancak hiçbir zaman bırakın takımın Hocasına normal bir insana dahi alınmayacak sözler sarf etmesi sonun başlangıcı oldu. Bu durum affedilemez miydi? Evet affedilirdi. Ancak olmadı. Kendisi özür dahi diledi. Bir şans verilseydi bence olurdu. Ama olmadı. O da takımdan ayrıldı. Bu durum bizim için sürpriz değil. Hocamız bu konuyu demek ki vicdanında eritemedi. Buna da saygımız var. Ne diyebiliriz ki teknik patron o.

Sercan, o farklı bir yetenekti. Yıllar sonra tam bir yıldız adayımızdı. Ne var ki o da kendine iyi bakmadı. Şöhreti kaldıramadı. Tüm Samsun ondan çok daha fazlasını bekliyorken o kendine yeterince bakmayınca sakatlıkların etkisinden de kurtulamamış oldu. Ben yine onun yetenekli olduğunu, kendisine iyi bakarsa gideceği takımda da iyi çalışırsa muhakkak başarılı olacağına inanıyorum. Kendisine başarılar dilerim.

Anıl Taşdemir, Sezer Sezgin, Jonattan da beklentimiz olan ancak bir türlü form tutamayan oyuncularımızdı. Onlarda yetenekli ama burada olmadı. Tabiî ki sevinmiş değilim. Ancak futbolun cilvesi bunlar. Aralarında en fazla üzücüsü de sakalıktan kurtulamayan Can Özgür oldu. O da iyileşip bir an evvel sahalara dönmesini canı gönülden dilerim.

Yeni transferler için oluşturulan bu kaynak umarım iyi değerlendirilir. Duyduğum kadarıyla iyi durumdaki bir iki takımdan anlaşılan futbolcular var. Samsunspor'umuz için hayırlısı olsun

SerhaT55

Alıntı yapılan: cem - 23 Aralık 2010, 21:02:11
bu köşe yazısını beğendim transferlerle ilgili ufakta duyum almış...Gidenlerin Ardından!23 Aralık 2010 Perşembe 09:20
TARAFTAR RUHU

Takımla sözleşmesi feshedilen futbolcularımız arasında belki de beni en çok üzen iki isim Cenk ve Savaş olmuştur. Gönderilme nedeni haklı olabilir yönetimin. Bu konuda çok bir şey yazmanın da anlamı yok. Ancak bu olgun futbolcularımız neden bu duruma düşürmüşlerdir kendilerini diye soramadan edemiyor insan.

İkisi de belli bir yaşın olgunluğunda, geriden gelen gençlere örnek olabilecekken bu şekilde takımdan gönderilmelerine şahsen üzüldüm. Özellikle Cenk İşler yaşının olgunluğuna göre değil de hislerine göre hareket etmekten kaçınmadı. Takıma geldiğinde sevinmiştim.

Yıllar önce ayrıldığı yuvaya dönmüştü. Ne şekilde gittiğini ben dahi herkes unutmuş, ondan takıma nasıl katkı sağlayabileceğini düşünüyor ve yazıyordu. Taraftar da mutluydu. Halen onun hayranları vardı bu şehirde. Takımda jübile yapması dahi bekleniyordu. Ama ne olduysa neler yaşandıysa Cenk bir kez daha takımdan ayrıldı. Ayrılması ile oluşan sıkıntısı hem kendisi hem de takımımıza olmuştur. Evet yaşı itibariyle 90 dakikayı çıkartamaz durumda. Ancak son 30 dakikada dahi oynasa yeterdi. Gençleri motive edip onlara ağabeylik yapsa yeterdi. Çünkü o Samsun'un öz evladıydı.

Savaş meselesi de ayrı değerlendirebilecek bir konu. Yaşı itibariyle uzun yıllar takıma fayda sağlayabilecek bir durumdaydı. Ancak hiçbir zaman bırakın takımın Hocasına normal bir insana dahi alınmayacak sözler sarf etmesi sonun başlangıcı oldu. Bu durum affedilemez miydi? Evet affedilirdi. Ancak olmadı. Kendisi özür dahi diledi. Bir şans verilseydi bence olurdu. Ama olmadı. O da takımdan ayrıldı. Bu durum bizim için sürpriz değil. Hocamız bu konuyu demek ki vicdanında eritemedi. Buna da saygımız var. Ne diyebiliriz ki teknik patron o.

Sercan, o farklı bir yetenekti. Yıllar sonra tam bir yıldız adayımızdı. Ne var ki o da kendine iyi bakmadı. Şöhreti kaldıramadı. Tüm Samsun ondan çok daha fazlasını bekliyorken o kendine yeterince bakmayınca sakatlıkların etkisinden de kurtulamamış oldu. Ben yine onun yetenekli olduğunu, kendisine iyi bakarsa gideceği takımda da iyi çalışırsa muhakkak başarılı olacağına inanıyorum. Kendisine başarılar dilerim.

Anıl Taşdemir, Sezer Sezgin, Jonattan da beklentimiz olan ancak bir türlü form tutamayan oyuncularımızdı. Onlarda yetenekli ama burada olmadı. Tabiî ki sevinmiş değilim. Ancak futbolun cilvesi bunlar. Aralarında en fazla üzücüsü de sakalıktan kurtulamayan Can Özgür oldu. O da iyileşip bir an evvel sahalara dönmesini canı gönülden dilerim.

Yeni transferler için oluşturulan bu kaynak umarım iyi değerlendirilir. Duyduğum kadarıyla iyi durumdaki bir iki takımdan anlaşılan futbolcular var. Samsunspor'umuz için hayırlısı olsun

anıl taşdemire beklenılenın de uzerınde bır performans gösterdi bence tekniği süperdi ençok ona üzüldüm ama savaş çok bencil davranıyodu jonathanıda izledm idmanda ne pas verebiliyo ne şut atbiliyo

55.hakan

Kalpar'da hiç suç aramamış yanlı bir yazı bence 7 oyuncuda da oyuncular mı hatalı.

Burak

Yalnız şöyle bir durum var ben Ali Cansun ismini ortaya atarken alınabilecek bir futbolcu olduğu için ortaya attım . D.bakır'ın durumu malum. Bende isterim Serdar Deliktaş gibi futbolcular gelsin ama adamlar salmaz tabi ki neden göndersinler. Mesela bizde hiç iyi oynamayan Emin Denizli'de maestro gibi maşallah. İstesek verirler mi vermezler.  Alınabilir oyuncular arasında iyi bir alternatif bence Ali Cansun

Ollivanders

Biz Ali cansuna kaldıysak kardesim cenki niye yolladık o zaman :D

sadece55

Ediz ismi gerçekten çok kaliteli ancak Ediz bildiğim kadarıyla Ankaragücü tarafından Bucaya kiralık olarak verilmişti..

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Aralık 2010, 21:55:46
Biz Ali cansuna kaldıysak kardesim cenki niye yolladık o zaman :D

Cenk Kalpar veya kendinin mağduru oldu. Kim suçluysa vebali boynuna  :D  Cenk'ten iyi bir tane futbolcu yok bu ligde zaten

KareAs55

Evet abi şöyle birşey var bucada kiralıkmış ama ankaragücündede kiralıkmış geçen sene şuan ankaraspor'un oyuncusu oluyor sanırsam boşda oluyor  :)

mehmet yılmaz

Ben, Ali Cansun futbolcu değil diye iddia ediyorum, sen alternatif olabilir diyorsun Burak! :)
Ali Cansun'u alacağımıza Çocuklar Duymasın'daki Çaycı Hüseyin'i almak daha mantıklı, hiç değilse yalandan para vermeyiz.

Ali Cansun Begeçarslan denilen vatandaşın tek özelliği Beşiktaş'ın 100. Yıl kadrosunda bir-iki maç son dakiklarda oyuna girmesi olmuştur. Sonra da bunun getirdiği tuhaf şöhretle bir sürü transfer yapmıştır.

KareAs55

radikal-fma

öncelikli transfer  olarak duran topları iyi kullana bilecek vurduğunu içeri sokan bir adam gerek. yabancı hakkı bu yönde kullanılsın bence defansımız o kadar sorunlu değil. eksiğimiz duran toplar ayrıca hocamızın pardon kralımızın hiç mi aklına gelmez duran top çalışması yapmak

Burak

o Tanerler olduğu zaman süper lig'e yükseliniyordu zaten ama yok öyle adamlar görünürde onlar leblebi gibi gol atıyorlar