Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

sadece55

İbrahim şahin fena güçlü bir adam Mehmet Yılmaza göre daha mantıklı yaş itibariyle...Zaten Mehmet Yılmazın da herkes peşindeymiş

Ertuğrul Sağlam

İbrahim Şahin, takım arkadaşı Mehmet Yıldız'dan daha ağır bir futbolcu düşünmek bile istemiyorum....

doðan

ben ceyhun eriş ismine tahammül dahi edemiyorum  :( :( kusuruma bakmayın:

sadece55

Alıntı yapılan: Lusage - 23 Aralık 2010, 19:22:44
Dilavere para verip ya tutarsa diyeceklerine Bülent Kocabey'e 3 kuruş fazla verip adam gibi oyuncu alsalar ya  >:( >:(

Serpico Kenan'a tahammül etmektense Sedat'ı almak daha iyidir.Hem yabancı kontenjanını fark bir bölgeye kullanırsın. .:.:.

Sedat bahsedilen stoper sedat değil...Bu orta saha olan sedat...

Lusage

Alıntı yapılan: Erdinc - 23 Aralık 2010, 19:31:15
Sedat bahsedilen stoper sedat değil...Bu orta saha olan sedat...

Jeton geç düştü. .:.:.

twitter

alnının akıyla çıkarlar inşallah şu transfer işinden

çıldırdık şampiyonluk istiyoruz  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

sadece55

Ayrıca Dilaver de ortasahaymış Geçen sene 13 maça çıkmış manisada...Gol atamamış genelde Güven Varol ile değişmeli oynamışlar sanırım çok koşan bir isim olmalı..Gelirse en azından Turgaydan iyi olacağına inanıyorum..

**KaR6**

bu sene hiç maça çıkmamış sanırım erdinç, geçen sene 13 maç oynamış..

sadece55

Evet mustafa bende düzelttim bu arada bugün sözleşmesini feshetmişler gelmesi muhtemel bir isim...İnşallah daha iyi alternatifler bulurlar.

Akyol

Papaz Ceyhun kesinlikle gelmesin! Bir röportajında yanılmıyorsam Ligtv'de "Kariyerimde en mutsuz günlerim Samsunspor'da geçti. Samsun'u sevmedim" diye beyanat vermişti.

Sedat Yeşilkaya eh işte daha iyisi bulunabilir,

İbrahim Şahin fena değil,

Saidou Türk vatandaşıysa kesinlikle alalım  >l<

sadece55

Dilaverin hakkında ilginç bir bilgi edindim...Adam geçen sene bayağı iyiymiş ama sonra ayağı kırılmış yeni yeni iyileşmiş...

cem

adnan güngörmü...
hadi..ordan.

Sercan

Adnan'ın o sahaya Samsunspor forması altında çıkmasını kaldıramam...

maço

biliyodum adnan gittigin gün trabzona biliyodum köpek gibi dönmek isteyeceksin.

kimbilir kimleri araya sokmaya çalışıyosundur.

adnan oldu ki geldin bu takıma 18de olmadıgın maclara giderim ancak

Dartagnan

valla 2.devre baslasın yaaa.Bu transfer donemı adamı kanser eder vallahi.Artık su baslıga ve gazetelere bakmak dahi istemiyorum.