Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

KareAs55

23 Aralık 2010, 18:33:50 #780 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 18:39:54 Samsunlu5595
Abi haklısında bu ileri 3lü ne yapdığı belli değil bir iyiler bir kötüler sorun işte o  :-\

Tabiki ben şuan sinirden öyle diyorum inşallah herşey takım için hayırlı olur  ;)

lucarelli

Adnanla olmaz bu iş. Dilaver de kapalı kutu. Allah sonumuzu hayır etsin. Daha önce de yazmıştım, geçen gece TRT-3'te sunucu SAmsunspor'un 3 kişi ile anlaştığıunı ben biliyorum demişti ama isim vermemişti. Biri Dilaver sanırsam.

ibo055

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 23 Aralık 2010, 18:31:19
gıdenlerden bu takıma katkı yapan tek ısım savaş belki iki yada 3 maç cenk.yanı şuandakı sıralamayı eldekı kadro aldı.o yuzden bıraz bekleyelım hemen karamsar olmayalım.belkı ıyı takvıyeler yaparlar.umutsuzluga kapılmak yok.bu takım bu sene super lıge cıkacak !!!
bu takım bu sene  cıkacak başka şansı yok

nomak55

Alıntı yapılan: maviay55 - 23 Aralık 2010, 17:46:38
kolay gelsin kalpar efendi..işimiz çok zor karamsarım hüzünlüyüm bi garibim be yaw  :o :(

Bülent kocabey ayrıca yanlış hatırlamıyorsam samsunlu
La sol açık alalım ya sol ayaklı kanat adamımız yok yaw

sadece55

Gökhan Güleç Savaş'ın bir kaç üst modelidir..Parlayınca fena parlıyor.Ama tabii istikrarsızlığıyla isim yapmış bir isim..yine de Bank Asya da iş yapabilir..Bence kaliteli isim alınması yararlıdır.

samsunspor.co.nr

Şu karaktersiz,röfleli adnan bize gelmesin de nereye giderse gitsin !!!

samsunspor.co.nr

Sivasspor'da 8 isim gönderildi!Spor Toto Süper Lig'de bu sezon istediği sonuçları elde edemeyen Sivasspor'da devre arasında takımdan gönderilecek 8 futbolcunun isimleri belli oldu.
2023 Aralık 2010 Perşembe - 17:24
DHA Sivasspor'da devre arası için çalışmalar hızlandırıldı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay İstanbul'da Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ile bir görüşme yaptı. Yapılan bu görüşmenin ardından Sivasspor'da 10 futbolcunun gönderilmesi kararlaştırıldı.

Bu kapsamda Sivasspor Akın Vardar, Ceyhun Eriş, Ferhat Bıkmaz, İbrahim Şahin, Sedat Yeşilkaya, İbrahim Yay ile yabancı futbolcular Alioum Saidou, Bruno Zita Mbanangoye ile yollarını ayırdı. Kırmızı-Beyazlıların devre arasında transfer edilecek olan futbolcular için de yoğun şekilde görüşmelerini sürdürdüğü bildirildi.

Ollivanders

İbrahim şahin iyi bir forvet bence dusunulebilir.

samsunspor.co.nr

Saidou ortasahaya olmaz mı ? bir de Türk statüsünde mi acaba ?
Valla Turgay'ın yerine müthiş olur bence ama tabii ;

1-Gelir mi ?
2-Gelse ne kadar ister ?

Diğer takımlarda da boşa çıkan oyuncular var herhalde.

İnce eleyip sık dokuyacaksak biraz gecikiriz gibi geliyor bana ama hayırlısı bakalım takıma faydalı oyuncular bulabilirler insallah.

Sevgiler.

doðan

Lusage

Ceyhun yanlış hatırlamıyorsam düştüğümüz sene bizimle kalmak istemiş ama Dobi onu istememişti.

Ceyhun - İbrahim Şahin - Sedat Yeşilkaya bizim için iyi gider.

Ollivanders

samuray

bence solaçık hem orta sahadaya yardım edecek hemde sol kanadı iy kullanabilen biri defansa kenana alternatif ileride de bir pivot santrafor tabi mehmet akyüz iyi verirlermi bilemem defansta sağ ademe sola orhana alternatıf oyuncu gerekir diye düşünüyorum

Lusage

Alıntı yapılan: doğan - 23 Aralık 2010, 19:13:54
Dilaver yarın samsundaymış ... dediler.... :o :o :o

Dilavere para verip ya tutarsa diyeceklerine Bülent Kocabey'e 3 kuruş fazla verip adam gibi oyuncu alsalar ya  >:( >:(

Serpico Kenan'a tahammül etmektense Sedat'ı almak daha iyidir.Hem yabancı kontenjanını fark bir bölgeye kullanırsın. .:.:.

emre

her transfer dönemi 3 aşağı 5 yukarı aynı isimler dönüp dolaşıyor.kardeşim gidin gurbetçi genç,alt yapısı sağlam bir iki topcu bulun,sonra ver elini süper lig...çok mu zor bu??football manager bile oynayamayacak adamlar takım yönetiyor.