Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

23 Aralık 2010, 14:37:50 #750 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 15:06:04 DeLaGuarda
"Bir çok oyuncuyu mercek altına alan Kırmızı-Beyazlılar, acelici davranmaktan ziyade ince eliyip sık dokumanın peşinde. Yönetim, transferde öncelikle takıma oyun sağlayacak, faydalı olacak, ahlaklı ve dengeleri bozmayacak oyuncuları tercih edecek. "

Hadi bakalım... Her şeyden önce ahlaklı olsun, hırslı olsun, ona buna bulaşmasın işini yapsın gelecek adam. O zaman işte şampiyonluk gelmek zorunda kalır Samsun'a ;D

Transfer edilecekler için Ufuk Bayraktar'ın adı geçmişti. Eğer alınırsa takıma baya faydalı olacağını düşünüyorum. Hem ayaklarına hakim duran top kullanabilen bir oyuncumuz olur. Hem de kanatlarda oynayabilen bir oyuncu almamıza rağmen orta alana da takviye yapmış oluruz diye düşünüyorum; Murat'ı artık sağ açıktan kurtararak. Hoş, kendisi zaten genelde sağdan çok ortaya kaçıyordu ister istemez; sağ açık da bek de Adem oluyordu zaman zaman. Bu açıdan yararlı bir transfer olabilir bana göre.

berusa55

AlıntıDİLAVER SAMSUNSPORLU GİBİ

Samsunspor, bonservisi elinde olan Manisaspor'un orta saha oyuncusu gurbetci Dilaver Güçlü'yü istiyor

BONSERVİSİ ELİNDE
Kırmızı-Beyazlılar transferde düğmeye bastı. Bir çok futbolcuyla görüşmeler halinde olan yönetim, Süper Lig takımlarından Manisaspor'da forma giyen gurbetci orta saha oyuncusu Dilaver Güçlü'ye teklif götürdü. Bu sezon Manisaspor'da forma şansı bulamayan ve takımla yollarını ayırarak bonservisini eline alan Dilaver Güçlü'nün Samsunspor'da oynamak isteğini öğrenildi.

111 MAÇTA 25 GOL
Dilaver Güçlü Almanya'nın Bochum takımında forma giydi. Bochum'da 111 maç oynayan Dilaver, bu maçlarda 25 gol kaydetti. Geçen sezon Manisaspor'a transfer olan 1986 doğumlu Dilaver Güçlü orta sahada oynuyor. Dilaver, geçen sezon 7 Türkiye Kupası maçında, 6 kez de Süper Lig maçında forma şansı buldu. Öte yandan Kırmızı-Beyazlılar Trabzonsporlu Züafer Yelen'den kesinlikle vazgeçti.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=24387

**KaR6**

Ayberk

Kendi takımında hiç oynamamış kim olduğu belli olmayan adamları neye göre almayı düşünüyorlar acaba? Hangi özelliğine göre alacaksınız? Adamı izlersin beğenirsin, eyvallah. Ama adamı sen değil kimse izleyememiş ki kardeşim!

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Aralık 2010, 14:23:11
Kardesim ama soyle birsey var :) basarıya aç ama yetenekli adamlar genelde Superlige gidiyor: ) Bulmak zor oluyor. Son 5 senede yapılan transferleri gorunce kulubumuzun gerceklestirebilecegi transfer olarak gorulmuyor bence :D

Kemal'i bulduk ama  :P  tamam marjinal bir örnek ama kastettiğim oyuncu tipi murat yıldırım kemal adem alkaşi gibi futbolcular

maviay55

AlıntıGÖKHAN GÜLEÇ SESLERİ
İkinci devreye daha güçlü bir kadro ile girmeyi hedefleyen Kırmızı-Beyazlı ekipte, gündem Kasımpaşa'lı forvet Gökhan Güleç. Yıldız futbolcuyla önümüzdeki günlerde bir araya gelecek yönetimin transferi bitirmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağı öğre
TEKLİFE HAZIRLANIYORLAR
Samsunspor'da gönderilecek futbolcuların belirlenmesinin ardından transferde düğmeye basıldı. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar tarafından hazırlanan transfer listesinin ilk sırasında Kasımpaşa'nın forveti Gökhan Güleç yer alıyor. Yıldız oyuncuyla önümüzdeki günlerde bir araya gelmesi beklenen Kırmızı-Beyazlı ekibin bu transferi bitirmek için ne gerekiyorsa yapacağı ifade edildi.

KALPAR'IN GÖZDESİ
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın ısrarla alınmasını istediği oyuncuların başında gelen Gökhan Güleç'in başka taliplilerininde olması yönetimin işini biraz zorlaştıracağı benziyor. Öte yandan yabancı bir stoper arayışına giren Kırmızı-Beyazlı ekip, Simon Zenke'nin menajeriyle sık sık telefonda görüşüyor. Antalya kampına kadan Jonathan'ın yerine iyi bir stoperin daha alınacağı açıklandı.

GÖKHAN GÜLEÇ KİMDİR?
İnegölspor'da Profosyonel Futbol hayatı başladı.Daha sonra Gaziantepspor takımına transfer olup orda 2 sezon yedek bekledikten sonra Jean Tigana onu genç milli takımda görüp beğenmiştir. 2005/2006 sezonunu devre arasında Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a transfer oldu. 2007/2008 sezonunda Teknik Direktör Ertuğrul Saglam'ın gelmesiyle bir yıllığına Denizlispor'a kiralanmış ancak kulüple yaşadığı sorunlar nedeniyle sezon bitmeden sözleşmesini fesh etmiştir.2008/2009 sezonunda Bursaspor'a transfer oldu.Bursaspor'da geçirdiği bir sezondan sonra 2009 -2010 sezonunda ise Kasımpaşaspor'a transfer oldu.

kaynak:denge

**KaR6**

23 Aralık 2010, 15:36:29 #756 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 15:38:07 **KaR6**
dilaver bochum'un U23'ünde oynamış sadece, A takımında değil..

gökhan güleç konusunda kararsızım, kalpar çok istiyomuş, oynatır belki.. yabancıyı ise ortasahaya almak taraftarıyım, ulaş rizeden ayrıldı, stopere onu alsak iyi olur..

fat55

arkadaşlar bu sene mersin idman yurdunda zenci bir oyuncu vardı orta sahada ertelenen bıçaklı maçta oynamıştı o çok hoşuma gitmişti.çok diri sağlam bir oyuncuydu.sanki mersinden ayrıldı.ismini bilen var mı?

SerhaT55

23 Aralık 2010, 16:12:05 #758 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 16:14:25 SerhaT55
bende dün aksam bjk-konya torku maçını izledim forvet hattında cafercan gs alt yapıdan çıkmış bu sene konya torkuda 10 gol atmış bnm hoşuma gitti fizide iyi bence işimize yarar ve en formda sezonunu geçiriomuş :) :) :)

gerçi biz beyensek boşa herşey kalpara bağlı :o

SerhaT55

Burak

Ben D.Bakır maçında Ali Cansun'u beğenmiştim . Bir de Ufukhan ' ı tabi ki . Gökhan Güleç'te iş yapabilir

mehmet yılmaz

ali cansun benim hayatımda gördüğün en kazma futbıolculardan birisi. bu adamın futboldan yediği her lokma tartışmalıudır bence, onu oynatacağına hakan koçaslanı santrafor oynatsınlar, o kadar yani... Allah korusun..

kusuraq bakmyın ama ali cansunu, hele de şu mersindeki zenkenin dansöze cevirdiği bangourayı beğeniyorsanız, sizde bir yanlışilık var demektir.

ahmetsefa55

simao sabrosayı alsaydık keşke galıp babanın kontenjanından :) adamı 900.bın euroya almıs bjk.  :o

fat55

kasımpaşa dan gökhan güleçle gustave bebbeyi alsak nasıl olur?bebbe de türk statüsünde