Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

merkez

Son dakika ....

Adı sır gibi saklanan oyuncunun adı hatırlanamayınca yönetim tarafından transferinden vazgeçildi..

Umarım beklentilere cevap verilebilir,zira kalpar 9 canlı kedi misali ordu-denizli maçının berabere bitmesi ve son dakikalarda gelen golle galip gelişimizle tahtını sağlamlaştırmışsa da sezon sonu bizi evimize gönderemezse hali nice olur düşünemiyorum.

ahmetsefa55

oooooooo ne tartışma dönmüş ya kacırmısım  :) ben de bır ıkı bıseler yazım barı eksık kalmıyım  :D

cenk anıl ve sezerın gıtmesıne uzuldum.anıl'a uzuldum cunku hıc sans verılmedı adama,en azından mac sonlarına dogru 70.dakıka cıvarında alınabılır,kullanılabılırdı.ama kalpar 18 e bıle almadı.4-3-3 sıstemını denedı.belkı 4-3-1-2 yı deneyebılırdı ama yapmadı ben olsam yapardım.en azından denerdım.yolu acık olsun.

sezer gecen sene bıze cok krıtık maclarda cok ıyı katkı saglamıstı.ama onun şansızlıgı mevkısınde oktay delıbalta vardı.orhanı zaten kesmeyen kalpar sezerı hıc dusunmedı.ayrıca ne kadar dogru bılmıyorum ama kalparın sene basında transfer donemının son gununde sezerı ıstemedıgını soyledıgını de konusmustuk burda.sezerde napsın son gun takım bulamadı ve bence uzun bır sure kafasını da toparlayamadı.tabı haklı olarak.yolu acık olsun

cenk'ın transferını ılk duydugumda araba kullanıyodum.abım aradı haberı verdı.sevıncten az daha kaza yapıyodum :) boyle sonlanacagını tahmın edemezdım.ama cenkle uyusmadı ya bence.cok kacırdı,ısteksızdı,sureklı el kol hareketlerıyle yaşı genc cocukların kendılerıne guvenlerını yok ettı.ama yınede bu şekilde sonlanmamalıydı.topculuguna dıcek bıseyım yok.ama ımparator boyle ıstedı  ;) yolu acık olsun mumkunse bank asya da bı takıma gıderse de bıze gol atmasın yıkılırım valla  :(

bı cıft lafımda kalpara ; şu 3 topcuyu kazansaydın be hoca.2 transferle acık ara lıgı goturebılırdık.sımdı umarım transferlerı doğru ve zamanında yapabılırsın.bu takımı super lıge cıkarsan da tavsanlı macında kı o pis gülüşünü hıc unutmıcam..

sercanla can ozgur zaten cok bıle durdular takımda,ayrıca jonathana hıc sans verılmedıgı soylenmıs oncekı yorumlarda.aman ıyıkı verılmemıs bence ersının ölüsü jonathandan ıyıdır.gungorende gorduk neyın ne oldugunu bu konuda kalparı tebrık ederım.ayrıca savaşa da hıc uzulmem.kımsenın ona guvenmedıgı bı ortamda kalpar ona şans verdı ama o kalpara ıhanet ettı,terbıyesızlık yaptı.ve gıtmeyı hakettı.

emre,hakan koçaslanlı da gonderılebılrdı.

lucarelli

Olan oldu. Giden gitti. Bu saatten sonra önemli olan kimler alınacak. Alınacak adamların bu saatten sonra sadece iyi olması yetmez. Çabuk uyum sağlayabilir de olması gerekli. Transfer komitesi ve kalpar bunu da göz önüne alır inşallah.

gkhn

Bucaspor da kiralık diye biliyorum. Bize gelse çok güzel olur tabi.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Aralık 2010, 03:27:17
Emre Aktaş Bucaspor ile yollarını ayırdı. Çok beğendiğim iyi bir golcü, yakalasak fena olmaz aslında.
adanayla anlasmaya cok yakınmıs dıye okudum td'de ama  :o

Lusage

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Aralık 2010, 03:27:17
Emre Aktaş Bucaspor ile yollarını ayırdı. Çok beğendiğim iyi bir golcü, yakalasak fena olmaz aslında.

Maalesef. Kiralık olarak Bucasporda idi. Adanaspor'a geri dönüyor.  .:.:.

nomak55

Ulan böyle iş olurmu ya elinde iki tane forvet kaldı onlarda biri zenke diğeri ne iş yaptığı belirsiz agbetu bakalım alacağın adam nasıl çıkacak çok merak ediyorum.Kimi transfer edeceksin hep birlikte görecez arkadaş anıl gibi adamı küstürdün ya adamı bir iki sefer izledim ona rağmen araya ne toplar atıyordu.Yazıklar olsun....

Gelelim hangi mevkilere topçu lazım

Bence şart olan mevkiler 1-Sol açık,sol bek,stoper 2 forvet şart oğlu şart

Sercan

Transferler İstanbul'dan mı?

Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, Başkan Erkurt Tutu'nun transfer çalışmalarını sürdürdüğünü, bazı futbolcularla anlaşmak üzere olduklarını belirtti.
Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Nuri Asan Tesisleri'nde dün gerçekleşen basın toplantısında takımdan gönderilecek futbolcuların listesini açıklayan Basın Sözcüsü Haluk Tan, Başkan Erkurt Tutu'nun transfer çalışması içinde olduğunu, isim vermemekle birlikte Tutu'nun bazı futbolcularla görüştüğünü ve bu oyuncularla anlaşılmak üzere olduğunu belirtti.

Cenk İşler ve Savaş Esen'in takımdan gönderilmesinin ardından forvet bloğuna transfer yapılacağını vurgulayan Haluk Tan, "Gerekli mevkilere ismi bilinen tanınan, Samsunspor'a faydalı olabilecek futbolcular transfer edilecektir. Transfer edeceğimiz futbolcular kesinlikle ilk 11'i zorlayacak oyuncular olacaktır." diye konuştu. Ayrıca Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'nun İstanbul'da olması, takıma devre arasında takviye yapılacak oyuncuların İstanbul takımlarından olabileceğini akla getiriyor.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=27293

Dartagnan

size o zaman buyuk duayenın Halk gazetesindeki acıklamalrından bir kesit sunayım .

Transfer yapacagız

Kalpar transfer konusunda ince eleyip sık dokuyacaklarını ifade ederek şunları söyledi.''transfer yapmak için transfer yapmayacağız.ÇOK DA ŞART DEĞİL BİZİM İÇİN.Alınacak oyuncunun iyi olması yetmiyor.Uyumsuz futbolcu ne kadar iyi ve kaliteli olursa olsun,verim alamazsınız.Transfer bizim için şart değil.İstediğimiz gibi oyuncular bulamazsak almayız olur biter.''

Şaka mısın  sen ya ? Allah ım sen bize sabır ver.Bulamazsak çokta şart değilmiş.O zaman yollamayacaktın elindeki adamları.Bulacaksın Kalpar bulacaksın.Bu işin kaçarı yok .

cezayir55

Sercan

Nasıl olsa Rize maçının kadrosundan kimseyi göndermedik  :( :( Her maç rize maçı gibi olmaz kalpar...

Baskent_Samsunspor

sercan-can-quartey çok isabetli olmuş gitmeleri diğerleri kalparın kıyımına uğradı resmen ancak o listeye neden sinan ayar-emre-alparslan-hakan koçarslanda eklenmedi şaşılacak iş doğrusu hiç bi yararları yok takıma filozof kalparın bi bildiğimi var yoksa bizim göremediğimiz cevherlermi  !!

bu 4 ismin takıma allah aşkına ne katkısı oldu.

elde bana göre kalan işe yarar oyuncular

ahmetşahin-kemal-adem-turgay-orhan-kenan-ersin-mustafa gürel-murat yıldırım-hakan bayraktar-zenke-agbetu-abdul-kılıaçarslan

bunlardan hariç adını duymadığımız gençlerde var nokta transferlerle hedefe yine ulaşılabilir,ancak elinde yararlı oyuncuları kazanmak yerine şutlamayı tercih eden filozof kalpar yeni transferleri kısa sürede takıma ne kadar adapte edebilir ve de isabet oranı ne kadar olur  bunuda zaman gösterecek inşallah koca bi sezon heba olmaz.

Büyük ihtimal filozof hocamız kalparda bunun önlemini alacaktır. !!

Dartagnan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 23 Aralık 2010, 11:34:22
inanma su halk gazetesine

H.Kalpar önceki gün Bank asya 1.lig günlüğüne katılıp acıklama yapmıs bu konular hakkında.İzleyen var mı bilmiyorum ama göz göre göre de yalan söyelemz herhalde halk gazetesi de.

55.hakan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Aralık 2010, 11:31:47
size o zaman buyuk duayenın Halk gazetesindeki acıklamalrından bir kesit sunayım .

Transfer yapacagız

Kalpar transfer konusunda ince eleyip sık dokuyacaklarını ifade ederek şunları söyledi.''transfer yapmak için transfer yapmayacağız.ÇOK DA ŞART DEĞİL BİZİM İÇİN.Alınacak oyuncunun iyi olması yetmiyor.Uyumsuz futbolcu ne kadar iyi ve kaliteli olursa olsun,verim alamazsınız.Transfer bizim için şart değil.İstediğimiz gibi oyuncular bulamazsak almayız olur biter.''

Şaka mısın  sen ya ? Allah ım sen bize sabır ver.Bulamazsak çokta şart değilmiş.O zaman yollamayacaktın elindeki adamları.Bulacaksın Kalpar bulacaksın.Bu işin kaçarı yok .

Hah şaka gibi ben artık gülmeye başladım deliriyorum galiba  >:(

Dartagnan

ayrıca halk gazetesinin haberine göre zafer yelenden kesinlikle vazgeçilmiş.