Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Sercan

maço

Alıntı yapılan: Serpico55 - 22 Aralık 2010, 23:50:17
4-Anıl'a göre de sistem yapmak artık dünyada uygulanan bişey değil hocam bak bank asyada kapıştığımız takımlara hangisi dediğin sistemde oynuyor.Bence ligin en iyi top oynayan takımı denizli ordu ve biz.Hangisinde anıl var.

Denizli --- Emin Aladağ
Ordu --- Müslim - Muarrem
Samsunspor --- Turgay ? Murat ? Hakan bayraktar ? Hangisi? Oyunu dikine oynayan ortasahadan dikine giren bir adam gosterin bana bizim takımda ? Emin gibi bir ara pası dusunen adam var mı bizde ?

emin aladağ(özellikle bizde oynadı ordan biliyorum) ve müslüme 10 numara pozisyonunda oynayan bir adam diyorssan hocam seninle futbola bakış açımız farklı demekki tartışmak yersiz.

muarrem e gelirsek kendisi o pozisyonda oynamak istiyor ama ugur tutuneker onu sol kanatta oynatıyor ;)

edit:emin aladagın defansif yönü daha kuvvetli hucum yönüne göre ondan dedim

ayrıca celebı abının dedıgı gibi tartışmak yersiz olan oldu.artık gelecek oyuncuları degerlendırmelıyız ve onermeliyiz.

cem 55

valla metem futbol bilgime güvenirim  bundan sonra oynayacagı takımlarda anılı iyi takip edelim bence bırak bank asyayı süper ligde bile rahat oynayacak bi cocuk disiplin konusunda sorunlu olabilir onun hakkında bilgim yok ama bu hoca geçen sene sezer ve ahmet şahinle de takıştı bu sene cenk anıl kenan savaş yani adamın kendisi sorunlu kafa sakat bi adam sevimsiz soguk bi adam ve bence ne taktik ne de kondüsyon açısından başarılı bi hoca bu benim kendi fikrimdir ama bu adam bize 2.yarı daha çok çektirecek

Ollivanders

Maço ben olaya 10 numara olarak degil dikine oynayabilen futbolcu olarak bakıyorum. Defansı ortadan delebilecek adam olara bakıyorum. Bitirici pas verebilen adam olarak bakıyorum. Bitirici pas ve dikine oyun olarak denizli de emin var . orduda ise dikine oynayanlar  ve topu devamlı ayaklarında tutan adamlar olarak muslim ve muarrem var. Bizde bunların gorevini yerine getirecek ir Hakan bayraktar var o da on libero oynuyor. O zaman burada bir yanlıslık var.

AntZ

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Aralık 2010, 00:03:49
Maço ben olaya 10 numara olarak degil dikine oynayabilen futbolcu olarak bakıyorum. Defansı ortadan delebilecek adam olara bakıyorum. Bitirici pas verebilen adam olarak bakıyorum. Bitirici pas ve dikine oyun olarak denizli de emin var . orduda ise dikine oynayanlar  ve topu devamlı ayaklarında tutan adamlar olarak muslim ve muarrem var. Bizde bunların gorevini yerine getirecek ir Hakan bayraktar var o da on libero oynuyor. O zaman burada bir yanlıslık var.

Tamam Anıl dikine oynuyorda hoca pek dikine takmıyor pardon Anıl'ı sevmiyor  1dk!!!

Ollivanders

KareAs55

Anıl'ında onu pek sevdiği söylenemez  :)  Geçende Face'de hüso hakkında 'suratsız' tabirini kullanmışdı  :)

red_white

Arkadaşlar herkes bukadar inanmışken bu futbolcuları gönderipte yerine en az aynı kalitede ve bazılarının direk 11 de oynayacak oyuncuların alınacağını düşünüyorum zaten alınmazsa bunun hesabını ne kalpar nede yönetim verebilir, şehirin inancı kaybolabilir.. evet giden futbolcularda neden gönderildi diye sormamız gerekenler var ama şuanda bunun hesabını sormamalıyız takımımıza zarar vericektir zaten sorsakta bizi umursayan yok transferleri bekleyip göreceğiz

Ayberk

Açık konuşayım, gideceklerden Cenk,Anıl,Sezer hariç kimseye üzülmem. Bu da harika oynadıkları için değil. Cenk hafızamızdaki yerinden ötürü böyle gidişi hoş olmadı. Anıl ve Sezer'e yeterli şans malesef verilmedi. Takımda tutulabilirlerdi. 7 kişi yollayıp 4-5 tane adam gibi futbolcu alabilirlerse ilk yarıdakinden daha iyi takım olabiliriz, ama mesele o adamları alabilmekte

sadece55

Bırakalım Giden gitti, Kalanlarla ve yeni geleceklerle neler olabilir onu düşünelim...Kimler gerekli kimler alınacak onları tartışalım...

Ollivanders

Gaziantep ten ayrılan Erman özgür ortasaha için düşünülebilir . Ancak devre arasına takımla birlikte goturulup , devre arası kampı gormek şartıyla.

minci

Sevgili arkadaşlar benim de en az sizler kadar moralim bozuk ancak şunu da düşünmeden yapamıyorum. Bir hoca, bir yönetim ve bu takıma finans sağlayan diğer güçler bizim kadar düşünemezlermi işin sonucunu. Bence onlar herşeyi hesap etmişlerdir. Biraz rahat olalım ve bekleyelim bakalım neler olacak. Geçen yılda aynı şeyler olmadımı? Takım Kadro zaafiyeti çekerken hoca en önemli oyuncuları göndermedimi? Az kalsın düşmesek diye dua ederken play offda oynuyorduk.

Lusage

Cenk İşler - 695 Dk
Savaş Esen - 598 Dk
Jonathan Quartey 270 Dk
Anıl Taşdemir - 224 Dk
Sezer Sezgin - 139 Dk
Sercan Temizyürek - 65 Dk
Can Özgür - Sakat!

Oynadığımız maç 18 ufak bir hesapla toplam 1620 Dk.

Sen bu oyunculara Şansın S sini ancak vermişsin sonrada bir noka yaramazlar diye şutlamışsın.. Tövbe tövbe... Birde senin yol aldığını görsekte takımın önü açılsa.  >:( >:(

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 23 Aralık 2010, 00:08:29
Anıl'ında onu pek sevdiği söylenemez  :)  Geçende Face'de hüso hakkında 'suratsız' tabirini kullanmışdı  :)

Az bile demiş.  :-X

beşnumara

Gönderilenleri görünce gözlerim koçarslanı aradı ama malesef takımda tutulmuş neden acaba? Kupa maçında izledim en son ve malesef samsunspor bu çocuğa bir kuruş bile veriyosa çok yazık.Kesinlikle takımda tutulmaması gerekiyordu.Cenk konusu malesef çok acı.Oynadı oynamadı kalparla kavga etti muhabbetlerini bir kenara bırakıp samsunun evladı bu kariyere sahip biri bir şekilde takımda tutulmalıydı ve sorun ne ise halledilmeliydi ama bizde onu becerecek ne yönetim varmış ne de teknik heyet.
Savaşın gönderilmesinin tek nedeni var o da erciyes maçı devre arasında savaş kalpara"sen haftalar öncesinde gidecektin bizim sayemizde bizim attığımız gollerle kaldın" demesiydi ve bildiğimiz kalpar bu laftan sonra isterse messi olsun aynı takımda bulunmazdı tutmadı da takımda.Biz çok değil 2 sene öncesine kadar sezon öncesi zorla transfer yapıp devre arası hiç transfer yapamadığımız dönemleri gördük.Şimdi ise 7 oyuncu gönderiliyor ama gönderilenlerin yanında gönderil(e)meyen oyuncuları tartışıyoruz malesef.Kulübü birileri kullanıyo ipler yönetimin elinde değil.İnşaallah arka plandakiler bizim için iyi şeyler düşünüyordur da her ne olursa olsun çıkalım süper lige.
Kalpar samsunsporu düşünmüyo tamamen kendini düşünüyo.Samsunsporu düşünen adam daha fazla nasıl yararlı olurum diye düşünür.Medyada gönderilecek haberlerinden sonra X kulübüne haber yollamaz beni alın diye >:(

alperen_55

bizi süper lige çıkarsa bile ben bu adamı  sevemeyeceğim.bir sempatisi yok bu admın beton gibi adam.