Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

KareAs55

Yunus altunda serbest kalıcakmış Td'de öyle yazıyorlar

55.hakan

Maço hocam dediklerine şöyle cevap vereyim:
1-Sadece Jonathon değil yollananların %80'i hatalı diyoruz.Şans vermeyip de yollaması işin cabası.
2-Hocalar herşeyin iyisini bilselerdi hep başarılı olurlardı hiçbir hoca görevden alınmazdı.
3-Savaş'da golden sonra Giresun maçından sonra hocaya koşmuştu ama hocaya sövdü demekki her hocaya koşan onu seviyor anlamına gelmiyor.
4-Anıl'a göre de sistem yapardı isterse Anıl'ı forvet arkası oynatıp Savaş ve Cenk'i forvet oynatmak gibi.Ama denemeden yolladı.

cem 55

hocayı takımdan göndermenin mantıgı takıma koca bi ilk yarı boyunca bi sistem adapte edememiş olmasıdır at zenkeye uzun top o top indirsin gol atalım bu mudur hocanın bu takıma verecegi taktik sezon başından beri tavsanlı maçı dışında kornerden yada yan toptan gol mu atabildik bi insan bi yan top çalışması yaptırmazmı bi ara pas çalışması yaptırmazmı sezon boyu formsuz ademin yerine yada turgayın yerine bi oyuncu adapte etmeye çalışmazmı hep aynı dakikalarda aynı oyuncu degişiklikleri bu mudur bu hocanın artısı bu siteden sercan beşnumara çelebi abi ve veisle birlikte izledik gbb kupa maçını anıl canını dişine taktı koştu didindi kendisine herkes hayran kaldı maç sonu cocugu ayakta alkışladık o da tribunlere gelip teşekkür etti başlangıçta özveri göstermeyip hata yapmış olabilir ama o maç o cocuk didindi durdu belliki hatasını anlamıştı ama ne yaptı kalpar efendi 3 gün sonra diyarbakır maçında cocugu 75.dakika oyuna soktu sonrada hiç şans vermedi bu mudur hocalık sen anılın yerinde olsan ne yaparsın insanda moral mi kalır bu hocanın bu takımda kaldıgı her dakika bize zarardır

celebi

bu nasıl bir iştir anıl neden gidiyor hala anlamış değilim be arkadaş ya >:(

maço

ikili tartışmaya girmek istemiyorum ama devamlı soru cevap şeklinde gittiğimiz için mecbur kalıyorum kusura bakmayın  :)

hakan hocam bence
1-Bence de % 80 dogrudur herkese sans verdi ama degerlendiremediler.
2-Hocalar herşeyin iyisini bilemez tabi ama bu işe yıllarını vermiş hocayada işin içinde olmayıp ahkam kesmek bence gereksiz
3-Savaşı zaten beğenmiyorum kimse kusura bakmasın giresunda bi gol attı havalardan indiremedik.
4-Anıl'a göre de sistem yapmak artık dünyada uygulanan bişey değil hocam bak bank asyada kapıştığımız takımlara hangisi dediğin sistemde oynuyor.Bence ligin en iyi top oynayan takımı denizli ordu ve biz.Hangisinde anıl var.

Cem abi senin oktay delibalta hakkındaki yorumunuda biliyorum ilk izlediğinde  :)

Sercan

Cem abi Anıl'ı beraber izledik Antep'te aynen senin dediğin gibi takımdaki en teknik oyuncuydu,tek başına canını dişine taktı oynadı,bunları yapan bir oyuncunun amacı gitmek değil kadroda kalmaktır bence.Ayrıca Hüseyin Kalpar'a gbb maçında Anıl yüzünden taraftarlar tarafından söylenen sözlerde hocanın Anıl'a iyice gıcık kapmasını sağlamış olabilir.Cenk ve Savaş'la ilgili konuyu tam bilmiyorum ama Hüseyin Kalpar Anıl'ın neden gönderildiğini bir zahmet açıklasın.Gerçekten çok kaliteli bir futbolcu...

Ollivanders

22 Aralık 2010, 23:50:17 #696 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 23:53:37 Serpico55
4-Anıl'a göre de sistem yapmak artık dünyada uygulanan bişey değil hocam bak bank asyada kapıştığımız takımlara hangisi dediğin sistemde oynuyor.Bence ligin en iyi top oynayan takımı denizli ordu ve biz.Hangisinde anıl var.

Denizli --- Emin Aladağ
Ordu --- Müslim - Muarrem
Samsunspor --- Turgay ? Murat ? Hakan bayraktar ? Hangisi? Oyunu dikine oynayan ortasahadan dikine giren bir adam gosterin bana bizim takımda ? Emin gibi bir ara pası dusunen adam var mı bizde ?

KareAs55

Abi şu Anıl konusunu açmayın ya moralim bozuluyor iseyin kalpaara sövesim geliyor  >:( >:( >:(

celebi

bence boşu boşuna konuşuyor kendimizi üzüyoruz. boş verin şimdilik ve bekleyelim

AntZ

Bu arada Emre takımda mı kaldı? Gönderilenlerde adı geçmiyor..!

KareAs55

Ama abi devre arasında nerden bulacaksın iyi topçu elindekinler kalsın sana ne zararı var hayret birşey yaa sanki 15.sıradayız Revizyon yapiyoruz..... >:( >:( >:(

Ollivanders

Uğur Yıldız

kalpar her şeyi kursağımızda bırakacak ben artık buna emin oldum..artık bana göre yeteneksiz abdülazize idmanda kendine baba diyen agbetuya kaldık vay halimize..yedek kulübesinde 1 tane bile sonuca etkiyebilecek adam kalmadı :( :(

55.hakan

İkili tartşma değil anlaşılır olsun diye böyle sırayla yazıyorum yanlış anlama  :)
1-Şans verilenler ne kadarını değerlendirdi.Hoca sırf diğerlerini oynatmamak için aynılarını oynattı.
2-Kalpar hocanın yanında ben ahkam kesiyorsam sen haklısın birşey demiyorum.
3-Savaş'ı Kalpar'a tercih ederim küfür etmesini tasvip etmiyorum tabiiki.
4-Oyuncuya göre sistemden bahsetmiyorum aslında oynatmadan verim alamazsın işin özü Hakan Bayraktar nasıldı şimdi nasıl,sadece sistem oyuncusu değil Anıl çok yönlü bir adam.

AntZ

Alıntı yapılan: Serpico55 - 22 Aralık 2010, 23:54:53
kaldı abi . voleybola devam.

Hadi bir hata yaptık, bu adamı ya tutarsa diye aldıkta, koca bir devre tutmadığını görmedik mi? Neyi vardı da gösteremedi merak ediyorum, Emre nazlanma oğlum göster bakim hocana neyin varsa.  :)