Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kuzey55

hocanın ve yönetimin yaptığı icraatların tamamen gözüm kapalı doğru olduğunu söylemiyorum.sadece şu açıdan bakıyorum;elimizde son maçlarda iyi oynadığını gördüğümüz bir ilk 11 imiz ve hemen hemen hiçbir katkısı olmayan yedek kulübemiz var.biz bu yedeklerden gerek performans olarak gerekse takımdaki huzur bakımından beklenen verimi alamamışız.bu adamlardan ikinci yarı belki verim alırız demek mi mantıklı yoksa takım huzuruna daha yatkın verim alınabilecek oyuncuları takıma kazandırmak mı? bence ikincisi daha mantıklı...göz göre göre yararlanamadığımız oyuncularla yola devam etmekten daha mantıklı bir seçim gibi duruyor.bekleyelim diyorum alınan futbolcular beklediğimiz kalitede değilse beklediğimiz verimi alamıyorsak o zaman gereken eleştiriyi yaparız.ama daha anlaştıkları oyuncuları bilmeden hemen karamsar düşünmek gereksiz diye düşünüyorum

engin55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Aralık 2010, 22:40:59
hocanın ve yönetimin yaptığı icraatların tamamen gözüm kapalı doğru olduğunu söylemiyorum.sadece şu açıdan bakıyorum;elimizde son maçlarda iyi oynadığını gördüğümüz bir ilk 11 imiz ve hemen hemen hiçbir katkısı olmayan yedek kulübemiz var.biz bu yedeklerden gerek performans olarak gerekse takımdaki huzur bakımından beklenen verimi alamamışız.bu adamlardan ikinci yarı belki verim alırız demek mi mantıklı yoksa takım huzuruna daha yatkın verim alınabilecek oyuncuları takıma kazandırmak mı? bence ikincisi daha mantıklı...göz göre göre yararlanamadığımız oyuncularla yola devam etmekten daha mantıklı bir seçim gibi duruyor.bekleyelim diyorum alınan futbolcular beklediğimiz kalitede değilse beklediğimiz verimi alamıyorsak o zaman gereken eleştiriyi yaparız.ama daha anlaştıkları oyuncuları bilmeden hemen karamsar düşünmek gereksiz diye düşünüyorum

Aynen katılıyorum. Anılı da deneyip gönderseydi daha iyi olurdu anıla fazla fırsat vermedi.

55.hakan

Biz bu sene bütün futbolculara imza attırmışken son anda tahtayı açtırıp öyle transfer edebildik adamları.Oysaki ne kadar rahattık transfer yapıyoruz diye hatırlarsanız.Son çare teminat mektubu ile açtırdı Tutu.Şimdi transferler yapılacak diye bekliyoruz.Ne zaman açılıp kapanacağı belli olmayan tahta denen illet için bu kadar yanlış kararlar verip riske girilmemeliydi.Hem de 1 ay gibi kısa bir süre olan devre arasında

Ollivanders

Yalnız yanıldıgımız bir nokta var. H.Kalpar hangi birine adam gibi şans verdi cenkten başka ? Bizim il 11 de oynayacak adamlar 16 maç çıkarabilecekler mi ? Biz kırılma maçlarını oynayamıyoruz diyoruz . 2 devredeki zor deplasmanlardan , o kırılma maçlarından bu kadro ile mi puan alacagız ? Hazır cenk olsaydı rize maçında yarım saatte oyun kopardı. Ama hazır degildi. Hazır degildi de neden o zaman Akhisar maçında oyuna aldın? Jonathanı aldın Fransadan ama neden taraftara bir kere bile gostermedin. Kemal gibi olamaz mıydı peki ? Ersinden ne eksigi vardı ? Ama ersin her maçta oynamadı mı ? her maça soktun mustafa güreli . Ne verdi bu takıma ? Bir tane ara pası verdi mi ? Ama anıl 10-20 dakika oynadıgı Akhisar maçında ve Diyarbakır maçında 5-6 tane ara pası verdi. Sezer gecen sene bize kaç puan kazandırdı? Bu adamı kaybetmek bu kadar kolay mı olmalı ? Savas begenmesem de kişiselbir kufur yuzunden harcamak Samsunspora kesilen ceza degil mi ? Takımdaki tek forvet Emre kalmadı mı ? Devre arasında yapılabilecek transferlerin bunlardan ne farkı olabilir?  Onlar da basarısız degiller mi ? Basarılı olsalar Bank asyaya gelirler mi ? Mehmet akyuzu getirebiliyor musun ? Serdar Deliktası transfer edebiliyor musun  veya gbb den Ramazanı alabiliyor musun ?  O zaman seni alkıslarım . Ama gidip alacaklar coplukten adamları . Alısma donemiydi , hazırlık donemiydi 5-6 hafta bos gececek . Bunu herkes biliyor. Hele bir de gec kalsınlar transfer için bak o zaman neler oluyor. Ya bizde az cok biliyoruz bu işleri. Bu adamların 4-5 tanesi devre arasını hakeden futbolculardı. Ama H. kalpar egosunu tatmin etmek için tek kalemde çizdi. Yönetimde onay verdi. Bu kadar mı ucuz olmalı herşey ?

sadece55

Devre arasında tahta kapanması gibi bir sorun yok bildiğim kadarıyla...

cem 55

valla bu takım ilk yarı boyunca bence çogu maç hiçbir taktigi olmadan zenke ve agbetuya atılacak uzun toplarla gol aradı yani ne bir organize atak ne bir kanat akını ne de bir b planı gördük yedekleri hazır tutma yapılacak degişikliklerle maç çevirme gibi hocanın  en önemli görevlerini de bu hoca hiçbi şekilde yerine getiremedi hep despotluk hep kendini begenmişlik yapıp bazı futbolculara geçen sezondan beri cephe aldı yapılan transferlerden istedigimiz verimi alamazsak eleştiririz diyoruz ama bu sezon bizim için farklı bi sezon şehir işadamları siyasiler taraftarlar biz hepimiz  tek vucut olmuş durumdayız hüseyin efendinin bir çuval inciri berbat etmesidir benim korkum sonra eleştiri yapsak neye yarar bence mantıklı olan bu hocayı güngören maçından sonra gönderip yeni gelecek hocayla küstürdügü adamları kazanıp o gazla 2.yarıya giriş yapmak olmalıydı ama olmadı işte insallah ben yanılırım ama bu adama hiç mi hiç güvenmiyorum

Ollivanders

22 Aralık 2010, 22:58:51 #666 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 23:01:04 Serpico55
Yapılan transferler kotu olursa bize bir katkı saglamazsa ne olacak ? ben asıl bunu merak ediyorum.

kuzey55

olaya sadece performans olarak bakmadıklarını belirttim daha önce.gelecek adamların bunlardan farkı olmaz deyip takımı bozan veya performansı düşük adamlarla yola devam etmek çok mantık değil kanımca.gelecekler alışamayacaklar 5-6 hafta gececek senemiz heba olacak diye konusmak için erken.biraz beklemek gerek diye düşünüyorum.şimdiden böyle olacak diye karalar bağlamak ne derece mantıklı?

yirmiuc

Alıntı yapılan: cem 55 - 22 Aralık 2010, 22:56:33
valla bu takım ilk yarı boyunca bence çogu maç hiçbir taktigi olmadan zenke ve agbetuya atılacak uzun toplarla gol aradı yani ne bir organize atak ne bir kanat akını ne de bir b planı gördük ...

katılıyorum,  buna rağmen 1. ile aramızda 1 puan fark var.
bu lig o kadar kalitesiz bir lig yani. bu yüzden çok fazla karamsar olmaya gerek yok.

55.hakan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 22 Aralık 2010, 22:58:51
Yapılan transferler kotu olursa bize bir katkı saglamazsa ne olacak ? ben asıl bunu merak ediyorum ?
Ne mi olacak hoca 2.yarı onları oyundan çıkarıp kurtarıcı olarak Emre ve Mustafa'yı oyuna sürecek bizde çıldıracağız.

Ollivanders

@yirmiuc

Biz diger takımların aldıgı sonuclara bakarak mı mutlu olmalıyız ? Yoksa gelene gecenı ezerek , 3-5 atarak mı ?

maço

jhonatına gıtmesın demeyın allah askına gungorende ızleyenler begendı mı adam ı kafa topuna dahı cıkamıyo tek olumlu hareketı kayarak kaptıgı topve yerını cabuk kaybedıyo bence gondermek mantıklı eger odenen parada kulfetlıyse.

hocaya sövüyoruz sans vermiyo diye ama kemale sans verip ve kendiside kadroda yerini sağlamlaştırıyorsa buda hocanın kalitesidir.Gönderilen oyuncularda egolarını bırakıpta kemali örnek alsalardı.

Ollivanders

22 Aralık 2010, 23:05:04 #672 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 23:08:10 Serpico55
Kemali nasıl oynattı peki ? neden ilk 3 hafta yoktu? Mersin maçına koydu da neden sonra kesti ? Neden oynatmak için 7 hafta bekledi ?

Bu arada Erman özgür ve mehmet yılmaz serbest boştalarmış. Erman özgür yararlı olabilir. Ama koşması lazım

55.hakan

Zaten şunu da söylemek lazım son aldığımız 3 puan çok değerliydi ama eksik Rize'ye karşı galip geldik.Ligdeki sıralamada bütün takımların puanı birbirine yakın.Bu demek oluyor ki sivrilebilecek alıp başını gidecek güçlü bir takım yok ligde geçen seneki Buca ,Karabük gibi.Yani biz kötü bir ligde çok da iyi olmayan oyuncularla kendimizi başarılı hissediyoruz.Bu aldatmacayı Kalpar çok iyi kullandı ve Belediye maçından sonra oynadığı kendine göre stratejiyle ipleri eline aldı.Yani parasal gücü olmayan yönetimin bunun farkına varıp hareket etmesi lazımdı.2.yarı kafamızı vurmayız inşallah.

yirmiuc

gelene geçene 3-5 atabilecek kadroya sahip miyiz sence serpicio ?
kaleye şut atamıyoruz daha.