Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Aralık 2010, 17:03:01
Kalpar'ın umrunda değil ki en fazla çeker giderim diyordur olan bize olacak inat uğruna

Bugüne kadar olduğu gibi :):)

Kurumsallaşmayı başaramazsan ,alt yapın pert yapı olduysa,sürekli birilerinden gelebilecek paralara muhtaç bırakılmışsan bugünden sonra da farklı şeyler göremezsin..

İnşallah herşey güzel olur bizde hüseyinide Erkutu da omuzlarımıza alırız..Tek düşüncemiz Samsunsporumuzun başarılı olması...

55.hakan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Aralık 2010, 17:10:02
Bugüne kadar olduğu gibi :):)

Kurumsallaşmayı başaramazsan ,alt yapın pert yapı olduysa,sürekli birilerinden gelebilecek paralara muhtaç bırakılmışsan bugünden sonra da farklı şeyler göremezsin..

İnşallah herşey güzel olur bizde hüseyinide Erkutu da omuzlarımıza alırız..Tek düşüncemiz Samsunsporumuzun başarılı olması...

Aynen öyle futbolcuya dayalı düzenden vazgeçelim dedik bu seferde teknik adama dayalı düzen başladı.Bu takımın sahibinin taraftar olduğunu kanıtlayamadık cümle aleme.Tribün olarak demiyorum alınan kararların hiçbirinde etkili olamadık.Taraftar şunu istiyor böyle istiyor diye bir haber duymuyorum hiç mesela.

usare

Ben özellikle altyapı konusuna el atılmasını istiyorum söylediğin gibi üstad. Niye biz artık altyapıdan oyuncu çıkaramıyoruz. Neden altyapılarda onun tanıdığı, bunun akrabası oynuyor. Başkan göreve gelirken altyapıyla ilgili projeleri olduğunu söylemişti sanırım. Neden hala bu projeye başlanamadı. A2 takımımızda bence iyi futbolcularda var gökhan gibi. Acaba onlar da mı koşmadığı bahanesiyle arada birde olsa kadroya alınmıyorlar. Bakın bucaya. Dün akşam adamların gençleri fb yi yendi. Biraz izleyebildim maçı, birkaç tanesi 18 yaşın altında. Yani neden biz bunu yapmayalım. Bence aqrtık altyapıya yönelmenin vakti geldi de geçiyor bile. Eğer altyapıdan oyuncu çıkartabilirsek en azından devre arasında ıskarta topçuları almayız. Altyapıdan yükseltiriz. Ama nerde....

seckin55

22 Aralık 2010, 17:23:08 #603 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 17:30:17 seckin55
AlıntıKılıç'ın görevine son verildi

Bank Asya 1. Ligi'nde 13. haftada oynanan Giresun maçından sonra Mustafa Sevgi ve Barış Memiş'ten alınan numunelerde yasaklı madde çıkmasıyla sarsılan Karşıyaka'da yönetim, teknik direktör Kemal Kılıç'ın görevine son verdi.

Adamlarda ne yönetim var be.. ;)

55.hakan

Bu adamlar gidecek de Hakan Koçarslan kalacaksa ben samimiyetine inanmam bu Kalpar'ın.Can Özgür'ü de yolla o zaman adam aylardır sakat ona da acımasız olsana.Top tekniği sıfır olan kemikkıran Hakan Koçarslan'a da acımasız olsana.

GökhanÇağlar

neyse artık dört gözle transferleri bekliyoruz..adam gibi transfer yapsalar bari..saglam bi ön libero ve forvet bulmak lazım..

seckin55

AlıntıBeklenen açıklama yapıldı.

Samsunspor yönetimi tarafından alınan kararlar basın toplantısı ile kamuoyuna açıklandı.

Bugün saat 16:00'da kulüpte yapılan basın toplantısında  pazartesi günü yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararlar açıklandı.

Basın mensuplarının karşısına çıkan basın sözcüsü Haluk Tan'ın yaptığı açıklamada daha önce kadro dışı bırakılan Sercan Temizyürek ve  Savaş Esen ile ikinci yarı kadroda düşünülmeyen Cenk İşler,Anıl Taşdemir,Sezer Sezgin,Can Özgür Aslantaş ve Jonathan Quartey ile teknik heyetin raporu doğrultusunda yolların ayrıldığı belirtildi.

Basın toplantısında ayrıca Sportif direktör İsa Turan'ın çalışmalarından memnun olduklarını ve kulüp olarak kendisinin arkasında oldukları belirtildi.

Basın sözcüsü Haluk Tan,transfer çalışmalarının sürdüğünü bazı isimlerde son aşamaya geldiklerini isimlerin daha sonra kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

berusa55

Cenk rüyamız saçmasapan bir şekilde son buldu çok yazık.

Ajan

Kalpar forvet oynayacak heralde olmayan futbol kariyerini Samsunspor'da başlatmayı düşünüyor kendisi hem Cenk'in hem Savaş'ın biletini kestiğine göre >:(

Ollivanders

Cenk , Anıl ve sezere futbol hayatında basarılar diliyorum. Sercan karaktersizine , Hakan koçarslan takozuna gosterilen tolerans bu futbolculara gosterilemedi ya ona yanıyorum. Sezon bası yapılan transferlerden 3 unu yolluyorsan orada bir yanlıs vardır. Buyuk forvet emre kalmıs. Demekki basarılıymıs.

berusa55

Bu Cenk ikinci yarı Bank Asya takımlarından birine gider oynayacağımız maçta Kalpar'a da basar sırf şu durumdan ötürü... Olan da bize olur.  :(

Ollivanders

İnşallah basar diyecem olmayacak. Kimyamızı bozdun odun kafalı.

celebi

berusa55

Ollivanders