Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

berusa55

Diğerlerini geç de şu Cenk olayı hakikaten çok can sıkıcı off be  :(

mehmet yılmaz

hakan bayraktar kesin olarak samsunspor'umuzda, rahat olabilirsiniz.
ayrıca mersininki de nasıl bir cüretmiş anlamadım!

celebi

Ollivanders

maviay55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 22 Aralık 2010, 15:28:02
Cenk olayına gercekten içim cız ediyor.  :( :(

gerçekten öyle..böyle olmamalıydı sonumuz  :(

55.hakan

Cenk'i tutmalıydık takımda yedekte de otursa razıydım ben herkes dört dörtlük Cenk kötüymüş demekki.Bilmediğimiz şeyleri açıklasınlar bakalım ama koşmuyor falan gibi safsatalarla gelmesinler.

maviay55

AlıntıBir küçük lafım da sevgili hocamız Hüseyin Kalpar'a: Futbolcu kaybetmek çok kolaydır, kazanmak daha zordur. Bu takımın hem Cenk'e hem Savaş'a ve iki tane de transfere ihtiyacı vardır. Sana yakışanı yapacağını biliyorum hocam. Geç kalma; gereğini yap hocam.

tanju colakın yazısından kestim..tanju bile görüyor bee forvetsiz kalcazzz  :-\

SerhaT55

Ben anıla acıyorum bu çocu harcadı resmen hüsyin kalpar yarın bigün görürüz büyük takımlarda  :( :( :( :(

usare

En azından cenk, anıl, sezer ve savaş kalabilirdi. Sonuçta şampiyon olmak istiyorsak kulübemiz ve 22 kişilik kadromuzunda iyi olması lazım. Anıl turgaydan, abdulazizden, agbetudan, orhandan daha kötü mü topçu da gönderiyorsun. cenke kaç tane gollük pas atmışsın kaç tanesini atamamış, sezeri ve anılı hangi maçlarda oynatmışsın ne beklemişsin ne yapamamış. Bu soruların cevaplanması gerekiyor. Ama nerede bu soruları cevaplayacak yönetici ve hoca.

minci

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Aralık 2010, 15:20:30
hakan bayraktar kesin olarak samsunspor'umuzda, rahat olabilirsiniz.
ayrıca mersininki de nasıl bir cüretmiş anlamadım!

Halk gazetesinin koca bir yalanı. İnanmayın. Hakan profesyonel bir futbolcu. Öyle uluorta herşeyi ortaya açıklamaz. Yani neyi ne zaman yapacağını iyi bilir. Üstelik takımda hiçbir sıkıntı yok. Taraftar ona tapıyor. Hele Cenk olayından sonra ilahlaşacak. Bunu bilmezmi. Rahat olun.
Ayrıca ben gideceğim derse de (asla zannetmiyorum) gitsin. Kimler gitmedi. Ne oldu Samsunspor dimdik ayakta. Bu saatten sonra kimsenin nazını çekecek değiliz herhalde.

Ollivanders

Alıntı yapılan: usare55 - 22 Aralık 2010, 16:50:21
En azından cenk, anıl, sezer ve savaş kalabilirdi. Sonuçta şampiyon olmak istiyorsak kulübemiz ve 22 kişilik kadromuzunda iyi olması lazım. Anıl turgaydan, abdulazizden, agbetudan, orhandan daha kötü mü topçu da gönderiyorsun. cenke kaç tane gollük pas atmışsın kaç tanesini atamamış, sezeri ve anılı hangi maçlarda oynatmışsın ne beklemişsin ne yapamamış. Bu soruların cevaplanması gerekiyor. Ama nerede bu soruları cevaplayacak yönetici ve hoca.

işte asıl sorun bu . Herşeyi ozetlemişsin ustad :)

babasamsunlu

Bu kadar topçu gönderilip yenilerden verim alınamazsa tribünlerden gelcek olan tepki..

Sen oyna Kalpar Sen oynaa

;D ;D ;D ;D ;D ;D

GökhanÇağlar

yeni gelenler gidenlerden iyi mi olacak çok merak ediyorum..cenk gibi bir forvet bulabilecekler mi acaba..yönetim de kalparın sözüyle cenk i sildi ya..helal olsunn

55.hakan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Aralık 2010, 16:58:38
Bu kadar topçu gönderilip yenilerden verim alınamazsa tribünlerden gelcek olan tepki..

;D ;D ;D ;D ;D ;D
Kalpar'ın umrunda değil ki en fazla çeker giderim diyordur olan bize olacak inat uğruna

Ollivanders

alırız 3 maglubiyet sonra yine bir strateji uygular. En sonunda benim suçum yok suç yonetim ve futbolcularda der ve gider. Olay taraftara patlar .