Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Alıntı yapılan: Ant55 - 22 Aralık 2010, 00:32:46
Çok afedersiniz, it gibi koşan adam arıyor Kalpar, koşsunda elbet biri denk gelir topla birlikte kaleye girer mantığında.

Savaş, Abdül, Zenke, Agbetu, şimdi de Gökhan Güleç... Bunların ortak yanı süratleri ve son vuruş becerisizlikleri... Yani Kalpar'ın kadrosunda Süreyya Ayhan bile oynar ama Cenk gibi adamlara yer yok.

Tamam süratli adamlar olsunda bunları taçlandıracak son vuruşu iyi adam da lazım takıma.

budur iste abi derdimiz.

lucarelli

minci

Savaştan, top taşısın diye alınan Zenkeden santrafor yaptık goller attık. Gökhan bence çok iyi olur. Adam doğma büyüme santrafor çakma değil.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: lucarelli - 22 Aralık 2010, 00:40:31
Acaba Gökhan-Cenk forveti olur mu?

Cenk yok kardeşim artık Kalpar sildi Cenk'i bi kaç güne resmi olarakta ayrılır takımdan

lucarelli

İçimde hala bir umut var Cenk ile ilgili. İlk yarıyı silip, ikinci yarı hem saha dışı hem de saha içi olarak beyaz bir sayfa açar mı acaba diye?

Ollivanders

HAKAN VE CENK'E MERSİN KANCASI
ligde zirve mücadelesi yapan Mersin İdmanyurdu, Samsunspor'un orta saha oyuncusu Hakan Bayraktar ve Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın gözden çıkardığı Cenk'e talip oldu
21 Aralık 2010 Salı 12:13

Her iki oyuncuya menajerler aracılığıyla haber yollayan Mersin İdmanyurdu, gelecek cevabı bekliyor. teklifi doğrulayan Hakan Bayraktar,"Böyle bir teklif var. Ama benim sözleşmem halen sürüyor. Kulübümle konuşmadan kesinlikle giderim veya gitmem demem. Çünkü bir profosyonel olduğum unutulmamalı. Benimde yönetimle konuşacağım bazı konular var. Yönetimle görüştürken sonra kararımı açıklayacağım" dedi. Cenk ise,"Böyle bir şey var. Sadece Mersin değil, (eğer mutlu değilsen görüşelim) diyen birkaç kulüp daha var. Ancak, ben Samsunspor'dayım. Gelecek günler neyi gösterir bakacağız" diye konuştu.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=24337

Verin verin hakan Bayraktar ı da verin. Xavi yi getireceksiniz degil mi ?

berusa55

cezayir55

berusa55

Belli olmaz bunların işleri kardeşim hiç belli olmaz...

Ollivanders

Alıntı yapılan: cezayir55 - 22 Aralık 2010, 14:08:36
oyle bir sey yok  talip var diye gidecek mi

Adama talip çıkacak ki gidecek başka kulube. Hakan bayraktar çok da Samsunspor da kalmak istiyormus gibi konusmamıs. Benimde iletmek istedigim seyler var demiş. Mutsuzmuş gibi konusmus. Gitmesi icin daha ne olması gerekiyor ki. Orta sahamıza 2 adam lazım derken 3. iyi bir adam arıyor olacagız. Ben artık yonetime guvenemiyorum.

maviay55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 22 Aralık 2010, 14:16:57
Adama talip çıkacak ki gidecek başka kulube. Hakan bayraktar çok da Samsunspor da kalmak istiyormus gibi konusmamıs. Benimde iletmek istedigim seyler var demiş. Mutsuzmuş gibi konusmus. Gitmesi icin daha ne olması gerekiyor ki. Orta sahamıza 2 adam lazım derken 3. iyi bir adam arıyor olacagız. Ben artık yonetime guvenemiyorum.
tam bunu yazacaktım mutsuz hakan da sanırım  :-X neler oluyor bu kulüpte  >:(

celebi

ya arkadaşlar burada yazılanlara inanmak istemiyorum yanlış anlamayın beni ama çok karamsar bir tablo oluyor gibi :(

berusa55

Oluyor Murat hakikaten oluyor ama yazmadan da olmuyor işte. :(

55.hakan

GİDECEKLERE TEBLİĞ EDİLDİ

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ve Sportif Direktör İsa Turan, gönderilmesi kesinlik kazanan 8 futbolcu ile dün tek tek görüşmeler yaptı. Yönetimin kararını futbolculara tebliğ eden Çakır ve Turan, zor bir gün geçirdi.
TEK TEK GÖRÜŞÜLDÜ
Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ve Sportif Direktörü İsa Turan, takımdan
gönderilmesi kesinlik kazanan futbolcularla dün tek tek özel olarak görüştü.
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın raporu ve yönetim kurulununda onayı ile
takımla ilişiği kesilen oyuncular dün Sportif Direktör İsa Turan tarafından tek
tek tesislere davet edildi. Yönetimin aldığı kararı futbolculara bildiren Futbol
Şube Sorumlusu Çakır ve Sportif Direktör Turan, oldukça zor bir gün yaşadı.

FUTBOLCULAR ŞAŞIRMADILAR
Yönetim tarafından gönderilmesi kesinlik kazanan oyunculardan Cenk İşler,
Savaş Esen ve Sercan Temizyürek ile başlayan görüşmeler akşam saatlerine
kadar devam etti. Gönderilme kararı alınan futbolcular, haberi aldıklarında çok
fazla şaşkınlık yaşamadıkları görüldü. Kırmızı-Beyazlı ekipte Başkan Erkut
Tutu ve Basın Sözcüsü Haluk Tan'ın bugün basının karşısına geçerek yönetim
kurulunun önceki gün aldığı kararları spor kamuoyuna açıklamaları bekleniyor.
kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=50874