Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bu takımı bir ibrahim akın paklar hücumda. Onun da gelme olasılığı 0'ın bile altında geziniyor zaten, hayal kurmaya lüzum yok. Gelen iyi ısınacak gaza gelecek 7-8 gol atacak bizi çıkaracak. Çok da zor olmasa gerek

55.hakan

Alıntı yapılan: cem 55 - 21 Aralık 2010, 23:33:03
şehir havaya girmiş herkes bizim tribünlerden takıma verdigimiz destekten bahseder olmus vekiller vali işadamları hepsi tek yumruk maddi manevi takımın yanında ligin kalitesi son 5 senenin en düşük seviyesinde ama biz hala  bu kadar olumlu gelişmenin ışıgında bence istenilen yerde degiliz ligin 2.yarısında sonuçlar allah korusun istedigimiz gibi gitmezse bizim için sıkıntı dolu yıllar kapıda olur ve bence bunun tek suçlusu egoları ugruna hiç taviz vermeyen suratsız sevimsiz hüseyin kalpar olur kalpar efendi işler istedigimiz gibi gitmedi der çeker gider ama olan bize olur bu adamın her istediginin kabul edilmesi bence çok çok yanlış insallah yanılmam ama bu adam bana hiç güven vermiyo süper lig hedefinde en büyük engelimiz bence hüseyin kalpardır.
Kalpar gitmez kovamıyorlar da elimizde patlayacak kısacası

Ollivanders

GÖKHAN GÜLEÇ

H.Kalpar ın aradıgı gol vurusu iyi olan buyuk golcu.

Ayberk

Turgut Doğan Şahin.

Öyle möyle gol atıyordu bu adam ;)

Ollivanders

Benim anlayamadıgım bu buyuk başkan (!) neden cenk ile huseyin kalparın arasını bulamadı. Çünkü arayı bulmaya calısmadı. Kaptanlık olayına bile yonetim el koyamadı. H.kalpar , cenk , turgay , murat ın arasına attı . Takımın dayanısmasını bozdu. Tum bu nedenlerden oturu elimizdeki en buyuk kozu harcıyoruz.

Bu adamı harcamak bu kadar kolay olmamalı. >:( >:( >:(

Ayberk

KareAs55

Allah sonumuzu hayır etsin  hiç umutlu değilim nedense  :-\

sadece55

Gökhan Güleç bank Asya için fena adam değildir...İyi iş yapar

Ayberk

Kendini ispatlama yoluna giderse, ancak faydalı olur. Yoksa lazım değil burnu havalarda topçular ;)

AntZ

Alıntı yapılan: Erdinc - 22 Aralık 2010, 00:14:29
Gökhan Güleç bank Asya için fena adam değildir...İyi iş yapar

Katılıyorum, ayrıca yıllardır oynuyor bu adam nasıl 25 yaşında, hiç yaşlanmıyor mu?  :o
25 yaşında olduğunu görünce çok şaşırdım şimdi.

Ollivanders

Yıllanmış şarap olacak abi daha dur :D Kenan gibi :) İçtikçe damakta guzel bir tat bırakacak

mehmet yılmaz

Dudak uçuklatacak bir isim değil ama bence Gökhan Güleç iyi bir santrafor. Beşiktaş'ta iken burada bizi mahvetmişti, en son canlı seyrettiğim maçı o idi. Belki Süper Ligde bir patlama yapamadı ama unutmayalım ki burası Bank Asya ve Gökhan tarzı bir oyuncu her türlü iş yapar. Tabii futbol garip bir şey, yani bir yerde tutan oyuncu baska bir yerde elde patlayabiliyor. Bence Gökhan iyi bir hamle olabilir.

Ayberk

İçimden geçenleri Mehmet abi yine özetledi sağolsun :D

Bu arada Ümit Tütünci kadro dışıymış sanırım. İyi başlamıştı, duraksadı takımıyla beraber. Kaprisleri yüzünden kadro dışı kalmışsa yaramaz ama, başka bir sıkıntı varsa kaçırılmayacak bir oyuncu bana göre, en azından bitiriciliği fena değil, pozisyon kovalıyor takip ediyor. Bir de tabi bu arada başka takımla anlaşmamışsa eğer.. :D

Dartagnan

abı ben ne zaman ızlesem son vurusları vasattı.Herhalde Serkan aykut gıbı buldugunu atanları arıyor gozlerımız .

AntZ

Alıntı yapılan: Dartagnan - 22 Aralık 2010, 00:28:47
abı ben ne zaman ızlesem son vurusları vasattı.Herhalde Serkan aykut gıbı buldugunu atanları arıyor gozlerımız .

Çok afedersiniz, it gibi koşan adam arıyor Kalpar, koşsunda elbet biri denk gelir topla birlikte kaleye girer mantığında.

Savaş, Abdül, Zenke, Agbetu, şimdi de Gökhan Güleç... Bunların ortak yanı süratleri ve son vuruş becerisizlikleri... Yani Kalpar'ın kadrosunda Süreyya Ayhan bile oynar ama Cenk gibi adamlara yer yok.

Tamam süratli adamlar olsunda bunları taçlandıracak son vuruşu iyi adam da lazım takıma.