Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Dartagnan

mehmet yılmazın ıyı olacagını hıc zannetmıyorum nedense.Bır turlu kanım ısınamadı ısmını duyunca.

fanatik

Arkadaşlar bomba transfer muhtemelen Gökhan Güleç şu anda görüşülüyormuş kendisiyle.

Ollivanders

Gökhan güleç mi ? Haydaaaaa. Bu mu dudak uçuklatacak bomba transfer. Demekki gecen sene cenk degil , gökhan güleç iyiymiş.

gkhn

Dartagnan

ahmetsefa55

dudağım uçukladı  zzzzz akan abi kremden kaldı mı ?  :P

fanatik

arkadaşlar bu haberi başkana birebir yakın olan birinden duydum bu transfer için başkan kendi uğraşıyormuş

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: fanatik - 21 Aralık 2010, 23:25:17
arkadaşlar bu haberi başkana birebir yakın olan birinden duydum bu transfer için başkan kendi uğraşıyormuş
büyük başkan  ::)

KareAs55

Devre arasında adam gibi futbolcu bulmak çok zor (boşda ) galip öztürk transfer sözünü mehmet akyüz yada serdardan kullansa keşke  :)

Dartagnan

abi insallah gelen gideni aratmaz.Ah cenk bızde olsaydı demek ıstemıyorum be kardesım .Yeter daaaa kac senedır KESKElerle yasıyoruz.

Ollivanders

Ya cenki yollayıp , taraftarlara saç baş yolduran , senelerdir patlama yapamayan bir futbolcuyu almak neden ya ? Ben kavrayamıyorum. Gokhan kabayı da birileri buyuk transfer diye lanse etmişti. Verilen paralar yuzunden bu durumlara duştuk. İstemiyoruz kardesim boyle transferleri. Bu transferler hiç bir getirisi olmayan tam aksine buyuk harcamamıza neden olan transferler. Yazıktır gunahtır.

55.hakan

Kalpar ancak kovmayı bilir gelenin koşup koşmadığına bakar sadece.Denenmeye gelenleri de teker teker kovmuştu.Yeni gelenleri de koşmuyorsa kovacaktır.Muhtemelen 2.devrenin 3.haftasında 15 kişilik kadroyla devam ederiz maçlara

cem 55

şehir havaya girmiş herkes bizim tribünlerden takıma verdigimiz destekten bahseder olmus vekiller vali işadamları hepsi tek yumruk maddi manevi takımın yanında ligin kalitesi son 5 senenin en düşük seviyesinde ama biz hala  bu kadar olumlu gelişmenin ışıgında bence istenilen yerde degiliz ligin 2.yarısında sonuçlar allah korusun istedigimiz gibi gitmezse bizim için sıkıntı dolu yıllar kapıda olur ve bence bunun tek suçlusu egoları ugruna hiç taviz vermeyen suratsız sevimsiz hüseyin kalpar olur kalpar efendi işler istedigimiz gibi gitmedi der çeker gider ama olan bize olur bu adamın her istediginin kabul edilmesi bence çok çok yanlış insallah yanılmam ama bu adam bana hiç güven vermiyo süper lig hedefinde en büyük engelimiz bence hüseyin kalpardır.

Dartagnan

ama bak Gokhan güleç çok kostugu ıcın H.Kalpar ıcın son vurusları onemlı olmayabılır.

55(tuncay)55

arkadaşlar bitirici bi golcümüz olmamasına ragmen sahaya sürülen ilk on birimiz güzel ama şöyle bir yedek klübesine baktıgımızda durum içler acısı allah korusun ters bişey oldugu zamanda oyuna katkı yapacak oyunu degiştirecek bi oyuncumuz yok