Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

tanju55

Mustee13

facebookta geçiyo.. İsa turan da mı gönderilecek?

55.hakan

Alıntı yapılan: Mustee13 - 21 Aralık 2010, 18:36:10
facebookta geçiyo.. İsa turan da mı gönderilecek?
Şaşırmam Kalpar yakında hükümeti de düşürür.

YAWAS

arkdaşlarıma katıldığım yerlere ek olarak sol bek' e de bir alternatif bulunabilir mi diye düşünüyorum.

AntZ

Alıntı yapılan: YAWAS - 21 Aralık 2010, 18:46:51
arkdaşlarıma katıldığım yerlere ek olarak sol bek' e de bir alternatif bulunabilir mi diye düşünüyorum.

Sol bekte 2 alternatif (Orhan, Alparslan) varda esas oğlan yok  ;)

Mustee13

"Bucaspor, sezon başında Sivasspor'dan kadrosuna dahil ettiği İbrahim Dağaşan ile yollarını ayırdı.

Kaliteli futbolcu aslında niye kadro dışı kaldı bilmiyorum. İşimize yarar. Milli takıma da seçilmişti Sivastayken sanırım.

Sercan

Alıntı yapılan: Mustee13 - 21 Aralık 2010, 19:57:58
"Bucaspor, sezon başında Sivasspor'dan kadrosuna dahil ettiği İbrahim Dağaşan ile yollarını ayırdı.

Kaliteli futbolcu aslında niye kadro dışı kaldı bilmiyorum. İşimize yarar. Milli takıma da seçilmişti Sivastayken sanırım.

Bursaspor'un süper lige çıkan kadrosunda da vardı..

Ertuğrul Sağlam

Akşam antremanında Cenk, Sezer, Anıl, Emre, yoklardı. Ve kadro dışı bırakılan Sercan ve Savaş'ta doğal olarak yoktu. Yani anlaşılan basında yazan konular tamamen gerçek.
Ayrıca gazetecinin birinden duyduğumuza göre. Ufuk Bayraktar ve Mehmet Yılmaz tamammış nekadar doğru onu bilemiyorum...

Mustee13

Sivatayken çok beğendiğim bir futbolcuydu. Turgay'dan daha kaliteli. Buca'ya da Bülent Uygun transfer etmişti. Eskişehir'e de alır bırakmaz ama alırsak çok katkı yapar.

Ollivanders

Gbb den Ramazan ile Serdar Deliktaşı getirsin H.kalpar o zaman.

cem

dün trtde hedef süper lig proramında spiker aynen şunu dedi ben samsunsporun 3 oyuncuyla el sıkıştığını biliyorum dedi..
hadi bakalım...

havzalı55

Cenki oynatmasan bile bu takımda tutmalısın bence turgayıda gönderip güzel bi stoper lazım anıl la ilgili sorunlarında giderilmesi lazım artık bizim işimize yarıyabilicek bir isim

55.hakan

Alıntı yapılan: havzalı55 - 21 Aralık 2010, 22:52:00
Cenki oynatmasan bile bu takımda tutmalısın bence turgayıda gönderip güzel bi stoper lazım anıl la ilgili sorunlarında giderilmesi lazım artık bizim işimize yarıyabilicek bir isim
Bu dediklerinin gerçekleşmesi için Kalpar'ın gitmesi lazım.

havzalı55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 21 Aralık 2010, 22:53:13
Bu dediklerinin gerçekleşmesi için Kalpar'ın gitmesi lazım.

Adam inat nuh diyor peygamber demiyor ama onlar olmadanda başarı yakalıyor hakkını verelim birşey diyemeyiz
Ama şu cenke yanıyorum hep ne zaman bize gelse adam gol atamıyor :(

55.hakan

Alıntı yapılan: havzalı55 - 21 Aralık 2010, 22:59:54

Adam inat nuh diyor peygamber demiyor ama onlar olmadanda başarı yakalıyor hakkını verelim birşey diyemeyiz
Ama şu cenke yanıyorum hep ne zaman bize gelse adam gol atamıyor :(
Ben diyorum bu sene çıkamazsak Kalpar yüzünden çıkamayız.2.yarı çok daha çetin geçecek Belediye'yi Adana'yı eline solunu sallayarak yenemeyeceksin.