Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Fatih kardeşim vallahi bildiğim yok ama bunların sağı solu belli olmaz :):)
Düşnsene 50 bin kişi birden uçuk kremi almaya gidiyor Allah muhafaza :):)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Aralık 2010, 16:43:10
Bu mesaja istinaden söylüyor kardeşim  ;)

Hayır kardeşim öyle birşeye istinaden demiyorum..Benim adıma açıklama yaptığın için sana bozuk olan bilgisayarımı tamir etmen için kargo ile yolluyorum :D :D :D

sadece55

Oğlum vazelin filan ağır ithamlar bunlar site için :)

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Aralık 2010, 16:47:36
Hayır kardeşim öyle birşeye istinaden demiyorum..Benim adıma açıklama yaptığın için sana bozuk olan bilgisayarımı tamir etmen için kargo ile yolluyorum :D :D :D

Gönder abi, özelliklerini de yaz da kaç para ettiğini bilelim, gitti gidiyorda satılığa çıkarırım  :D

55.hakan

Ben bütün bu oyuncuların gönderilmesinden sonra transfer tahtasının kapanmasını bekliyorum.Burası Samsunspor!

usare

Alıntı yapılan: hakanelgun - 21 Aralık 2010, 16:49:22
Ben bütün bu oyuncuların gönderilmesinden sonra transfer tahtasının kapanmasını bekliyorum.Burası Samsunspor!

Artık olmaz sanırım o kardesim. Bu kadar destek varken de tahta kapanırsa vah o yönetimin haline.

babasamsunlu

21 Aralık 2010, 16:52:00 #516 Son düzenlenme: 21 Aralık 2010, 16:53:53 babasamsunlu
Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Aralık 2010, 16:48:50
Gönder abi, özelliklerini de yaz da kaç para ettiğini bilelim, gitti gidiyorda satılığa çıkarırım  :D

hahahaha... benim bilgisayarı satmak kalpar  ister kalpar..Hey gidi heeeyy :D :D :D :D

Mustee13

Ben gidenlerden hiç birine üzülmüyorum. Hiç biri bir şekilde takıma faydalı olamadılar. Gidenlerin hiç biri de uzun vadeli olarak da fayda sağlayamayacaklardı. En azından bu hocayla imkansızdı. Zaten çoğunun kalitesi belli. Elde olanlar da çok kaliteli değil ama belirli bir vasatları var. 11 sağlam duruyor. Sadece bu 11i zorlayacak hatta formayı kapacak adamlar lazım.

Gelecekler gidenlerden daha faydasız olmayacaktır. Kemal nasıl formayı kendisi kaptı gördük. Savaş da nasıl elleriyle bıraktı onu da gördük. Bu hoca artık gitmeyeceğine göre oyuncular da artık hocanın prensiplerine uymak zorunda.

FaTiH_HaN

21 Aralık 2010, 17:01:39 #518 Son düzenlenme: 21 Aralık 2010, 17:03:47 fatih_han55
Alıntı yapılan: Erdinc - 21 Aralık 2010, 16:48:20
Oğlum vazelin filan ağır ithamlar bunlar site için :)

transferler bomba olursa uçuk kremi kesmez bizi vazelin paklar  :)

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Aralık 2010, 16:52:00
hahahaha... benim bilgisayarı satmak kalpar  ister kalpar..Hey gidi heeeyy :D :D :D :D

Koşmuyor abicim senin bilgisayar, ayrıca oyundan çıkarken el kol hareketleri yapıyor, pardon oyundan çıkarken çözünürlüğü küçülüyor sapıtıyor, satalım gitsin yerine 3 tane yeni bilgisayar alırım ben sana  ;)

55.hakan

Ben hiç ümitli değilim transfer döneminden çok karamsarım biliyorum ama bazı oyuncuların gönderilmesi yanlış ve gereksiz geliyor bana.Jonathon mesela 2 maç oynattın beğenmedim yolla.Ersin kaç maçtır oynuyor oyuna girer girmez kırmızı kart gören adam patlamaya hazır bomba.Ersin mi Jonathon mı dersen Jonathon derdim

Lusage

Mehmet Yılmaz - Gaziantepspor
Jaycee John, Vuçko, Emre Aygün, Agim, Bülent Kocabey, Caner Celep - Eskişehirspor
Dilaver Güçlü, Semavi Özgür - Manisapor
Ankaragücü
İzzet Akgül, Burak Akyıldız, Okan Koç, Engin Memişler, Musa Sinan Yılmazer - Denizlispor
Uğur Erdoğan, Uğur Yanıkdemir - Gaziantep BB
Altan Aksoy, Tolga Seyhan, Ümit Tütünci, Fevzi Tuncay - Giresunspor
Ulaş Ortakaya - Çaykur Rizespor

Şu ana kadar boşa çıkan oyuncular bunlar. (Ankaragücü'nün durumu belirsiz.)

beşnumara

Ankaragücü,Gaziantep,trabzon ve Fransadan en az birer oyuncu geleceğini düşünüyorum ayrıca kemal gibi genç gelecek vaadeden bir oyuncu daha takımımıza kazandırabiliriz.

Ollivanders

yirmiuc

hoca madem samsunlu cenki gonderiyosun, antepli serdar deliktaşı kazandır takıma.