Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Bugün Yönetici bir abimizde bu ilk altı ismi kesin onaylar gibi konuştu.
Cenk İşler, Savaş Esen, Sercan Temizyürek, Anıl Taşdemir,  Sezer Sezgin, Serkan Boydak,

Bunlar hakkında kesin birşey söylemedi. Yönetimin açıklaması beklemek daha iyi.
Mustafa Gürel, Emre İncemollaoğlu, Jonathan  

babasamsunlu

Cenkle Şeyhmuz takası şu ortamda süper olur bence..
Cenkten sahada faydalanamıyoruz bari takasta faydalanalım  :( :(

SerhaT55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Aralık 2010, 16:17:17
Bu kadar oyuncuyu yollayabiliyorlarsa eğer demekki bi kaç futbolcuyla anlaştılar şimdiden..

yönetimi düşmüş kayyuma gidiceklermiş ve bu 23 futbolcu paralarını alamıyolarmış

celebi

SEN YANLIŞ ANLADIN GALİBA SERHAT BABASAMSUNLU ORADA BİZİM YÖNETİMDEN BAHSEDİYOR ;)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 21 Aralık 2010, 16:24:41
yönetimi düşmüş kayyuma gidiceklermiş ve bu 23 futbolcu paralarını alamıyolarmış

ben Samsunspordan  bahsediyorum kardeşim benim..Yemişim a.gücünü ;)

FaTiH_HaN

takımda zaten 2 tane forvet vardı savaş ve cenk. e ikiside gönderildiğine göre kimi alacağız çok merak ediyorum biz bu takımda burhanın bile yokluğunu hissettik kaldıki cenk ve savaş değişmeli olarak iyi performans sergiliyordu. Zenke ve agbetu istikrarsız oyuncular golcü özellikleri zayıf. gönderilenlerden sonra inşallah 'keşke' demeyiz.

KareAs55

Eyyy Hüseyin kalpar ve yandaşı yönetim  devre arasında iyi bir forvet bulabilceniz mi bakalım  >:(

babasamsunlu

Ben şimdiden dudak uçuklatıcı kremimi aldım.. :)

Allah muhafaza dudak uçuklatıcı transferlerimiz olursa piyasada krem kalmaz :D :D :D :D

Şaka bir yana inşallah biz mahçup oluruzda bu her işi eline yüzüne bulaştıran yönetim dudaklarımızı da uçurtur takımıda ;);)

SerhaT55

55.hakan

Kalan forvetlere bakın Zenke ve Agbetu iki tane taca şut atan adam.Emre futbol yerine voleybol oynayan adam.Ben size ne diyeyim bilmem ki bu adamların yerini dolduramazsanız play off a bile kalamayız  >:(

KareAs55

Kafam almıyor ne cins bir yönetim var böyle sanki kümedeyiz takıma revizyon yapiyorlar la 10 kişiyi yollayıp devre arasında  adam gibi adam bulabilcenmi hadi buldun diyelim hemen kadroya oturcak mı   >:(       

Abdülaziz-Zenke-Agbetu  size söylim ben abilerim bu 3 lü 2.devre atsa atsa toplam 10 gol atabilir sadece  :o

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Aralık 2010, 16:32:28
Ben şimdiden dudak uçuklatıcı kremimi aldım.. :)

Allah muhafaza dudak uçuklatıcı transferlerimiz olursa piyasada krem kalmaz :D :D :D :D

Şaka bir yana inşallah biz mahçup oluruzda bu her işi eline yüzüne bulaştıran yönetim dudaklarımızı da uçurtur takımıda ;);)

abi sanki bildiğin bişeyler var gibi transferler hakkında :D  varsa söyle bi vazelinde biz alalım  ;D

Kaya

İlk yarı bitmeden 2-3 hafta önce futbolcuyla görüşüp anlaşmadıysan zaten yarı bittiğinde kimseyi alamazsın,aldığın adamlarda verimli olmaz.Anlaşmalar yapılmıştır çoktan ki zaten 6-7 oyuncu birden gönderebiliyorsa yönetim bu transferde kendilerine güvendiklerini gösterir.İnşallah takıma yararlı isimler gelir..

berusa55

Arkadaşlar bunları gönderiyorlar da transfer yapmayacaz mı sanıyoruz anlamadım ki biraz sakin ve bekleyelim.

AntZ

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 21 Aralık 2010, 16:40:31
abi sanki bildiğin bişeyler var gibi transferler hakkında :D  varsa söyle bi vazelinde biz alalım  ;D

Alıntı yapılan: hakan55 - 18 Aralık 2010, 19:33:59
Bizat başkanın yakın arkadaşından duyduğum sözleri payalaşıcam;
Cenkin takımda papazlık yaptığı ve gözden çıkarıldığını
Svaşın affedileceğini
Devre arasında 3 tane bomba transfer olduğunu (duyunca dudağımız uçuklucakmış)
Ve kesinlikle bu sene ne olursa olsun kesin çıkacağız..demiştir..

Bu mesaja istinaden söylüyor kardeşim  ;)