Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

jean

Saglam adamlar gelmeli hic puan kaybi yasamadan devam etmeliyiz

Lusage

Turgay'ın yerine sağlam bir ortasaha - Adem'e en az onun kadar iyi bir alternatif - Agbetu ve Abdülaziz'in yerlerine bir kanat bir forvet. Bu iş tamamdır..

KareAs55

Devreyi kapattık artık transfere dönelim  :)

Ufuk noldu abiler bileniniz varmı ?

Ollivanders

Yapın adam gibi transferler. Vuralım gelene geçene.

KareAs55

Abdülaziz-Zenke-Agbetu bu üçlü olduğu sürece bana nedense gol atamıcaz gibi geliyor dün şansa attık gibi geldi bana

Savaşı affedin yada forvet alın bunlarla gitmez bu lig

Tufan

sağ kanat forvet alternatif stoper bu üçü şart gibi duruyor.

babasamsunlu

Ahhh Mehmet Akyüz bu takımın en güzel ilacı olur ama çok para ister çoook :(:(

Ollivanders

Aynen abi Mehmet Akyüz bu takımda olsa varya ... :( :( :( Bir oyun kurucu ortasaha bir de kemik gibi stoper  gor bakalım lig nasıl domine ediliyormuş

kuzeycity

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 20 Aralık 2010, 16:36:49
Abdülaziz-Zenke-Agbetu bu üçlü olduğu sürece bana nedense gol atamıcaz gibi geliyor dün şansa attık gibi geldi bana

Savaşı affedin yada forvet alın bunlarla gitmez bu lig

Zenke kariyerinde ilk defa böyle bi gol atmıştır herhalde. hep dağlara taşlara atardı. Forvet kesinlikle şart. Agbetu ve Turgayin yerine de trasferler gerekiyor.

55.hakan

Antep belediyeye 4 tane sallayan üçlü nerdeydi dün 2.yarı herkes defans yapacak bize gol becerileri zayıf bunların.Ya yetenekli golcü alın ya da Savaş-Cenk'i kazanın.Ligin sonunu getiremeyiz bu şekilde.

Ollivanders

Rize maçında iyi bir Cenk olsaydı çok daha farklı olabilirdi. Ama iyi bir Cenk olmak şartıyla.

KareAs55

İleri 3'lü güven vermiyor

Ulan kalpar cenk ile anılı adam gibi kullansaydın biz şuan farkı çakmış 2. kim diye bekliyorduk  >:(

Cenk

Abdülaziz(Savaş)          Zenke

Anıl

Murat      Hakan

Orhan   Kemal  Kenan    Adem

Ahmet

KotuCocuk55

Son iki galibiyet yanıltıcı olmaz umarım..
İyi bir forvet,iyi bir orta saha,iyi bir defansif orta saha,iyi bir stoper şart!
Para bolsa,ortasaha'da kanat oyuncusu alınmalı..
Yok parayı nereye süreceğimizi şaşırdık dersek,defans kanatları da süperlig ayarında yapalım..

Takım yarım sezon birlikte oynasın.Süperlige çıkınca herkesin yaptığı gibi 50 tane transfer yapıp düşmeyelim.Kurulmuş takıma 3 adam gibi yabancı alalım! İlk sene ilk 8'e oynayalım!

Ulan devre arası transfer başlığını süper lig kadro planlarına çevirdim...

yirmiuc

transferler gelecek sezon düşünülerek yapılmalı bence de. eğer çok büyük bir talihsizlik yaşamazsak süper lige çıkacağız bu sezon. 
öncelikle ahmet şahin, murat yıldırım gibi süper ligde de oynatabileceğimiz oyuncularla biran önce sözleşme yenilemeliyiz. 
takımın zayıf halkaları Orhan Taşdelen, Adem Alkaşi , Turgay Gölbaşı yerine, imkanlar dahilinde daha iyileri bulunabilirse kesinlikle alınmalı.
ayrıca gönderileceği söylenen Agbetu, Cenk, Savaş, Jonathan ın yerlerine kaliteli oyuncular alınmalı.
eğer maç başına anlaşılmamışsa emre,sercan,hakan, can özgürün sözleşmeleri feshedilmeli.
emre kazmasına verilen şans A-2'den gökhan özkana da verilmeli.

ugrass

samsunspor diyarbakırsporun 10 numarası ve fransadan bir golcüyle anlaşmaya calısıyormus. =) bekleyip görelim.