Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 17 Aralık 2010, 13:06:25
Gelecek futbolcuların gidecek futbolculardan iyi olacagına inanmıyorum. Çünkü ortada iyi futbolcu yok.

La ne kadar karamsarsın Selim ya en ufak iyimser görüşün yok valla  :D :D Olum yanlışlıkla Kalpar'la karşılassan ne tepki verirsin merak etmiyo değilim hani .  .:.:. .:.:.  Dalmazsın daa adama  :P

Ollivanders

Herkesin bir stratejisi vardır kardesim :) ben 3 haftada bunları ogrendim .

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 17 Aralık 2010, 13:25:54
Herkesin bir stratejisi vardır kardesim :) ben 3 haftada bunları ogrendim .

Napıyon olum hocaya suikast  hazırlığı falan yapmıyon daa strateji felan  :D :D

Ollivanders

Ben hocaya nasıl ulasabilirim kardesim . O çok buyuk bir teknik direktor. Artık tam yetkili yanına yanasabilir miyim ben ? Haşaaaaaa :D

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 17 Aralık 2010, 13:31:42
Ben hocaya nasıl ulasabilirim kardesim . O çok buyuk bir teknik direktor. Artık tam yetkili yanına yanasabilir miyim ben ? Haşaaaaaa :D

Allahtan İngiltere'de falan değiliz . Arsene Wenger , Alex Ferguson gibi takımda kalsa ne yapardık he  :D :D :D

Ollivanders

Oyle hoca olsun kalsın kardesim :) Ama huseyin Kalpar la 20 yıl . Aman tanrım intihar sebebi.

celebi

ne olacak paşa paşa destek verirdik. onlar gibi ele avuca sığan bi başarısı olursa ancak bizde o kadar tutabilirler.

SerhaT55

anıl gibi bir oyuncu gönderilirmiya  :( off kalpar off hdi savaş anladıkda anıl nie anlmdım adamın durusu bile futbolcu  :( :( :(

Shane_Falco

Şu Cenk'e üzülüyorum adam ne zaman gelse bir teknik direktör kurbanı oluyor adam en son geldiğindede hatırlarsınızda İsmail Başkanın kurduğu çok güzel bir kadronun içinde bulunmuştu.Fakat başkanımızın çok güvendiği Ertuğrul yüzünden o dönemdede 5 iyi oyuncumuzla birden takımdan gönderilmişti.Anlamıyorum yani bu adam her gittiği takımda çatır çatır oynuyor gollerini atıyor kimse ile takışmıyor örnek adam olarak gösteriliyor fakat bize gelince hep bi sorunlar çıkıyor hep bir problem anlayabilmiş değilim kluptemi sorun var yoksa Samsunsporlu Cenk'te mi çözebilmiş değilim...

radikal-fma

anıl yetenekli futbolcu ama hatırlarsanız istemeyerek gelmişti Samsunspor'a; cenk takım arkadaşlarını yetersiz buluyor aslında birazda hakkı var istediği pasları alamıyor ve asistlerinide kimse alamıyor yaşta var koşamıyor. son olarak sezer sezgin hakkında konuşalım karşıyakada oynarken imrenirdim ona keşke samsuna gelse diye kapasitesi çok yüksek çok bilen teknikdirektörümüz onu kazanamadı ve küstürdü ben olsam yönetimin yerinde hoca değişikliğinin tam zamanı hemen yollarım kalparı.........

King Of The North

Cenk'in gönderilmesi bizim hayrımıza akadaşlar, bize faydadan çok zararı olur, gelmesine en çok sevinenlerdendim ancak, gitmesini de o kadar isterim. Cenkin kazanılacak bir tarafı kalmamıştır bence.

kumköylü ahmet

hepsinin gitmesi bence normal hicbiride verimli olamadi sadece anil yeterli sansi alamadi...geri yeterince sans aldilar ama degerlendiremediler...cenke uzuldum ama hersey samsunspor icin... samsunspor_x agbetu diyede duymusdum ama o listede yok hayirlisi neyse o olsun insallah samsunspor_x

hakan55

Bizat başkanın yakın arkadaşından duyduğum sözleri payalaşıcam;
Cenkin takımda papazlık yaptığı ve gözden çıkarıldığını
Svaşın affedileceğini
Devre arasında 3 tane bomba transfer olduğunu (duyunca dudağımız uçuklucakmış)
Ve kesinlikle bu sene ne olursa olsun kesin çıkacağız..demiştir..

maviay55

Alıntı yapılan: hakan55 - 18 Aralık 2010, 19:33:59
Bizat başkanın yakın arkadaşından duyduğum sözleri payalaşıcam;
Cenkin takımda papazlık yaptığı ve gözden çıkarıldığını
Svaşın affedileceğini
Devre arasında 3 tane bomba transfer olduğunu (duyunca dudağımız uçuklucakmış)
Ve kesinlikle bu sene ne olursa olsun kesin çıkacağız..demiştir..
ucukladı bile  :-* :D