Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

maviay55

adam hükümdarlıgını ilan etti..ne hayaller kurmustuk oysa ki cenk gelecek süperlige süperlige diye  :( kalpar ne derse o o kadar  >:(

Ertuğrul Sağlam

Hüseyin Kalpar'ı bende beğenmiyorum gitmesini bir çoğumuz gibi bende istiyorum. Yanlız Cenk'in oynadığı maçlardaki performansı ve antremanlardaki görüntüsü eğer ikinci devrede devam edecekse Hüseyin Kalpar'dan önce onun gitmesi gerekli olduyğunu düşünüyorum.

Artık taraftar olarak bizim ne kimsenin nazını, nede kişisel egolarını çekecek halimiz yok. Bizi Süperlig'e çıkararmaya inanmış kim varsa onunla devam edelim yolumuza. Bizi bu yoldan edecekse Messi bile olsa Samsunspor'da şahsen görmek istemiyorum....

nomak55

Hadi göndersin cenki savaşı yerlerine kimi alacan anılı neden oynatmıyorsun Allah'ın kiralığını her maç banko oynatıyorsun agbetu çoğu maçta kötü oynadı kesmedi.zenci ya aralarında bi bağ arıyorum anıl bu takımda herkesin ortak görüşüdür bu direk oynar abi lamı cimi yok 4-2-3 -1 oyna yönetsin orta sahayı önde zenke yanında murat yıldırım abdülaziz orta da hakan bayraktar ve turgay al sana taş gibi takım zaten forvetlerin hali ortada bari arkasındaki 3 lü iyi olsa zaten tek forvet oynayacak zenke gibi kuvvetli önüne top attığında iş yapabilecek gerektiğinde sırtını dayayıp oynayabilecek arkadan gelenlere pozisyon hazırlayabilecek adamın var neden çift forvet oynayalım ki anlamıyorum

kavak_55

bizler taraftar olarak başarı istiyoruz kim gelirse gelsin samsunsporun süperlig hasretiyle yanıp tutştuğumuzu bilerek gelmesi lazım.cenk egelince bence yeterince şans buldu hüseyin kalpara bende kızıyorum ama hakkınıda vermek lazım otarite şart oda kalparda var.Dikkat edildimi bilmiyorum cenkin oyandığı maçı galip gelsek dahi zar zor aldık yada kaybettik bence cenk oynamadığında takım daha iyi oynuyor golcü yok gibi gözüksede süpriz golcüler işi bitiriyor.cenk gitsin duygusallığa yer yok artık ama durumu malum.savaş bu takımda iş yapar ama ya çok hırslı yada birilerini örnek alıyor beklenmeyen hareketler yapıyor bence savaşa bir şans daha verilmeli alacağımız forvet ten çokmu iyi olacak iyi karar verirler inşallah herşey dilediğimiz gibi olur inşallah.süper lig hasretimiz busene biter.

berlinli55

cenk giderse forvette kimoynicak emre mi? onunla bu is yürümez

Ollivanders

Çöplükleri alacakmışız gibi bir his var içimde.

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Aralık 2010, 23:39:35
Çöplükleri alacakmışız gibi bir his var içimde.

La bide karamsar olma canını yediğim  :D :D

Ollivanders

Hacı devre arasında alınacak topçu bence çöplüge atılmıs , sıfırdan başlamıs topcudur. Sen dusun işte. Bizim gonderileceklerden dusun. Bu adamları nbir hazırlık donemi gecirmesi gerekecek. Yine zamana ihtiyacımız var denecek. O ara lig bitecek . Ben inanmıyorum devre arası transferlerin bizi basarıya tasıyacagına.

kalptenþimþek

atakumlu83

takımdan anıl sercan cenk savas hakan kocaslan ayrılacakmıs yerıne artık kımlerı alırlar bence can ulun gelmesı lazım bu takıma yenı malatyasporda harcanıyor onun yerı samsunspoır bıde devre arasında galıp ozturk turgutu getırırısek seneye kesın super lıgdeyız

pitbul055

Sezon başında cenk ismini duyunca nekadar heycanlanmıştık.Oysa her gittiği takımda takı takır oynamıştı.Bize geldi Tembel, Gamsız ve agrasif oldu.Adam gibi oynasaydı hocayı bile gönderirdi.Nedense bize gelenler hep böyle oluyor.Diğer takımlarda döktürüyorlar bizde hertürlü dalavereyi çeviriyorlar.Gitsede üzülmem şahsen.Zaten kalırsada bir faydasını göreceğimizi sanmıyorum.Cenkin heycanı gitmiş.İnşallah hayırlısı olur.

mehmet yılmaz

AlıntıBÜYÜK ÖLÇÜDE BELLİ OLDU
Samsunspor'da devre arasında gönderilecek isimlar aşağı yukarı netlik kazandı. İlk yarının son maçında deplasmanda oynanacak Çaykur Rizespor karşılaşması sonrasında yönetimle takımda kalacaklar gidecekler konusunda özel bir görüşme yapacak Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın listesi büyük ölçüde belli oldu.

SON KARAR YÖNETİMİN
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın Pazartesi günü yönetime sunacağı 'göndilecekler listesi'nde Cenk İşler, Savaş Esen, Hakan Koçaslan, Anıl Taşdemir, Sezer Sezgin ve Sercan Temizyürek gibi isimlerin olduğu iddia edildi. Tecrübeli çalıştırıcının raporunu değerlendirecek yönetim son kararını Pazartesi akşamı verecek.

Bu işi çözemedim bir türlü, Anıl ve Cenk'ten faydalanamamak için özel bir çaba haracamak lazımdı! Kimin gideceğinden çok kimlerin geleceği de önemli tabii. Bakalım neler olacak?

Akyol

Çok yazık özellikle Anıl ve Cenk konusunda üzüldüm. Geçen yıl bize çok kritik puanlar kazandıran Sezer'de bu listede :( Teknik Direktör'ün görevi futbolcu kazanmak olmalı kaybetmek değil yeni gelecek oyuncuların alışma sürelerini göz önüne alırsak sıkıntılı 4-5 hafta bizleri bekler...

babasamsunlu

aynı görüşlerdeyiz hemen hemen bir çoğumuz..
ama yapacak bir şey kalmadı artık..
Çünkü tam yetkili bir teknik traktörümüz var..
Ne desek boş..

Orhana verdiği şansın yüzde 25 ni;geçen sene sonradan oyuna girerek 7 puan almamıza ve ligde kalmamızda önemli rol oynayan Sezere bir türlü vermeyişini,Anıl gibi Kreatif diyebileceğimiz dikine oynayan bir oyuncuyu kazanamayışını,canıtın abimizi bir türlü takıma monte edemeyişini ve buna benzer geçen seneden beri süre gelen bir çok eksikliğini artık konuşmamaızın hiç bir anlamı kalmadı sanırım..

Ollivanders

Gelecek futbolcuların gidecek futbolculardan iyi olacagına inanmıyorum. Çünkü ortada iyi futbolcu yok.