Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

ibo055

nomak55

valla beyler onu bunu bilmem ama bize harbi bi sol kanat adamı şart oğlu şart ayrıca birde iyi bi forvet lazım gençlerbirliğinden de alınabilir aslında onlarda da oyuncu bolluğu var gerçi cavcav bi dünya para ister onlara.Benim düşüncem avrupadan tanınmamış gelecek vaateden gençlerden yana almanya 2.3. liglerinde bi dünya yetenekli Türk futbolcular var bence bunu denememiz için gerekli sebbebimizde gözümüzün önünde duruyor işte  Murat yıldırm daha söze ne gerek var bide ii bi stoperde fena olmazdı

55.hakan

GİDECEKLER BELLİ GİBİ
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ın Ç.Rizespor maçı sonrasında yönetime sunacağı raporda Cenk İşler, Savaş Esen, Hakan Koçaslan, Sezer Sezgin, Sercan Temizyürek ve Anıl Taşdemir'in olduğu iddia edildi
BÜYÜK ÖLÇÜDE BELLİ OLDU
Samsunspor'da devre arasında gönderilecek isimlar aşağı yukarı netlik kazandı. İlk yarının son maçında deplasmanda oynanacak Çaykur Rizespor karşılaşması sonrasında yönetimle takımda kalacaklar gidecekler konusunda özel bir görüşme yapacak Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın listesi büyük ölçüde belli oldu.

SON KARAR YÖNETİMİN
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın Pazartesi günü yönetime sunacağı 'göndilecekler listesi'nde Cenk İşler, Savaş Esen, Hakan Koçaslan, Anıl Taşdemir, Sezer Sezgin ve Sercan Temizyürek gibi isimlerin olduğu iddia edildi. Tecrübeli çalıştırıcının raporunu değerlendirecek yönetim son kararını Pazartesi akşamı verecek.
kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=50588

celebi

ZATEN AZ ÇOK BELLİ İSİMLER AMA ANILI VE SEZERİ NE KADAR OYANTTINDA GÖNDERİYORSUN ANLAMADIM Kİ >:(

55.hakan

Sercan ve Hakan Koçaraslan harici göndermesinler bence hoca ipleri aldı eline istediğini yaptıracak

Ollivanders

Sercan ve Hakan koçarslan dışındakiler bir takım eder. Ama kullanmasını bilene.

babasamsunlu

Benide gödersene Kalpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

emre

sene basında cenk'in gelmesi hayal gibiydi.bazıları gelmez diyordu, çoğumuzn fikri gel bizi şampıyon yap be cenk idi.şimdi bi bunağın egolarına yenik düşüyor cenk...işler bir defa tıkırında gitmeycek mi? iyi zamanımızda bile sürekli bişeylerle uğrasıyoruz.ben anlamıyorum bu işten.bu taraftan hakediyor bunu...

nolursa olsun bu takım bu sene süper lige çıkacak!! inanıyorum ya da kendimi inandırıyorum..

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: emre55 - 16 Aralık 2010, 15:52:36
sene basında cenk'in gelmesi hayal gibiydi.bazıları gelmez diyordu, çoğumuzn fikri gel bizi şampıyon yap be cenk idi.şimdi bi bunağın egolarına yenik düşüyor cenk...işler bir defa tıkırında gitmeycek mi? iyi zamanımızda bile sürekli bişeylerle uğrasıyoruz.ben anlamıyorum bu işten.bu taraftan hakediyor bunu...

nolursa olsun bu takım bu sene süper lige çıkacak!! inanıyorum ya da kendimi inandırıyorum..

Cenk hakkında sağlıklı düşünüp sağlıklı konuşabilmek için bence devre arası kampının bitmesini beklemek gerekli.
Bundan önce birçok antremana gittim, bu hafta iki antremana gittim, yok abi adam çalışmıyor. vurdum duymaz, Asabi, Tembel, Gamsız bir futbolcuda ne kötü özellik ararsan sanki Cenk'te toplanmış. Antremanlardaki görüntüsü ile ben olsam 18'e bile almam... O yüzden devre arası kampını bekmek lazım Cenk hakkında sağlıklı yorum yapmak için...

55.hakan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 16 Aralık 2010, 16:02:21
Cenk hakkında sağlıklı düşünüp sağlıklı konuşabilmek için bence devre arası kampının bitmesini beklemek gerekli.
Bundan önce birçok antremana gittim, bu hafta iki antremana gittim, yok abi adam çalışmıyor. vurdum duymaz, Asabi, Tembel, Gamsız bir futbolcuda ne kötü özellik ararsan sanki Cenk'te toplanmış. Antremanlardaki görüntüsü ile ben olsam 18'e bile almam... O yüzden devre arası kampını bekmek lazım Cenk hakkında sağlıklı yorum yapmak için...

Kampa almadan yollayacak Kalpar adamı

berusa55

Kalpar kalıyorsa Cenk Savaş yolcu bu kadar basit. Devre arası devre sonu kampı falan hikaye Ertan'cım bu bariz yani. Ki büyük ihtimal de olacak olan bu.

fat55

emre

abi bilemiyoruz kulupte ne dolaplar dönüyor,ona göre saglıklı yorum yapalım. belki de kulupte olanlardan,bu bunagın yüzünden oynayamıyor. ya da cenk mi papazlık yapıyor?? sahsen artık cenk'i anıl'ı düşünemıyorum. tek bildiğim var bu takım bu sene çıkacak.ben seneye gs,fb,bjk maçlarını yapacağımız deplasmanları düşünüyorum belki güleceksiniz ama o zamanlarda tribünlerde yapabileceklerimiz düşünüyorum,gelen takımlarla bizi yapacağımız deplasmanları kıyaslıyorum.kasımpaşa düşmese bi maçı daha izleyebilsek diyorum  :-\

55.hakan

Kalpar'ın basit bir oyunla bu adam şutlamalarını eline almak istemesi iğreti bir durum oldu benim için.O sebeple Cenk'in gidişinden çok Kalpar'ın bu oyununu kaldıramıyorum.

Ollivanders

kim bu takımın iyiliğini istemiyorsa gitsin. ama bence bu takımın zararına olan çogu seyi h.kalpar yapıyor.