Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Sercan

berusa55

Mehmet Akyüz'ü şu aşamada Tavşanlı hayatta bırakmaz. Anca süper lig'den biri isterse verirler.

emre

Mehmet AKYÜZ ü tavsanlılı arkadasım konya'ya sattıklarını söylemişti.. :-\

Cihan3855

mehmet batdal..ardimiz ilac....tam bize göre..yeni bi kral yaratiriz

berusa55

Cihan kardeşim o dediğini Buca yaptığı için çocuk Gese'de değil mi şimdi  ;)

brigand

mehmet batdal devre arası kiralanacak onu ayarlayabilirsek iyi olur. ama önceliğimizin stoper ver ortasaha olması lazım. bakalım aradıgımızı bulabilecekmiyiz. 10 gün sonra belli olmaya başlar herşey. beklicezz.

AntZ

Mehmet Akyüz ü Mehmet Battal a tercih ederim, bize egosu yüksek adam değil, formanın değerini bilen, Samsunspor forması giymenin onurunu iliklerine kadar hisseden, o formayı her giydiğinde heyecan duyan adam lazım. Bu tarif ettiğim tam da benim aslında  :D

Ollivanders

Ama huseyin kalpar ın egosunu da tatmin edecek. Sadece Samsunsporla heyecan duyması gerekmez. Ne de olsa artık huseyin kalpar Samsunspordan buyuk duruma geldi.

SerhaT55

3 tane takviye lazım bence defans orta saha forvet aslında kemalin yanına  yanı defansa  erciyes_x erciyesteki aytek aşıkoğlu çok ii olur bunu daha öncede sölemiştim  :) :) :)

55.hakan

Ligdeki sıralamamız ne kadar yüksek olursa almak istediğimiz iyi oyuncuların iknası da o kadar kolay olur.

fat55

benim görüşüm şu anda galip öztürk ün yardımıyla süper ligden kaliteli bir futbolcu alabilmek ya da şu an rakibimiz olan ordu rize denizli den en iyi topçusunu almak çok mantıklı olur.jonathan ın yerine de orta sahaya murat ın yanına iki yönlü bir futbolcu bulmalıyız.bunu da fransa dan kardeş kulüp bordeaux un yardımıyla rahatlıkla bulabiliriz diye düşünüyorum.

kutsalforma

Devre arasi baskanlik ve yönetim mevkiilerine en az 10 tane adam gibi Samsunsporlu transfer edilmeli  8) samsunspor_x samsunspor_x

ahmetsefa55

15 Aralık 2010, 17:06:35 #357 Son düzenlenme: 15 Aralık 2010, 17:51:43 ahmetsefa55
Ankaragücü küme mi düşüyor?

Melih Gökçek, Ankaragücü'nün kongresinin iptaline ilişkin, ''Yazık oldu, bu sene herhalde Ankaragücü küme düşer, durum bunu gösteriyor'' dedi.

Gökçek, 3. Ankara Turizm ve Tanıtma Konseyi toplantısı çıkışında gazetecilere, Anakaragücü'nün genel kurulunun iptali ve bundan sonraki sürece ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bu gayretlerin Ankaragücü'ne zarar vereceğini düşündüğünü kaydeden Gökçek, ''Aldatma yoluna gidildi. Bu aldatma neticesinde kongre iptal edildi. Neticesine herkes katlanır. Yazık oldu, bu sene herhalde Ankaragücü küme düşer, durum bunu gösteriyor'' diye konuştu.

Şu anda futbolcuların tamamının serbest kaldığını, Ankaragücü'nün yeniden transfer yapması gerekeceğini ifade eden Gökçek, ''Cemal Aydın ile Cengiz Topel'e hayırlı olsun'' diyerek tepkisini dile getirdi.

Gökçek, ''2 sorumlu var, diyebilir miyiz?'' sorusu üzerine şunları söyledi:
''Kesinlikle 2 sorumlu vardır, ilk davaları açtıran Cemal Aydın'dır. İkinci davaları açtıran Cengiz Topel'dir. Bu kadar istekliler madem, bakalım ne yapacaklar hep birlikte göreceğiz. Ümit ederim, Ankaragücü'nü düze çıkarırlar, çıkaramazlarsa bunun altında kalırlar.''

''Takım kayyuma mı devredilecek'' sorusuna da Gökçek, ''Hayır, kayyuma devretme kararı vermemiş mahkeme. Ama yönetimin tavrına bağlı, yönetim istifa ederse, kayyum gelir'' yanıtını verdi.

valla haberı buraya almak ıstedım.acaba ankaragucunun bu durumundan yararlanıp bı kac futbolcu transfer edebılımıyız diye ;)

kaynak : www.haberturk.com

KareAs55

Aklıma gelen 2 oyuncu theo weeks , turgut olur mu  :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 15 Aralık 2010, 17:17:01
Aklıma gelen 2 oyuncu theo weeks , turgut olur mu  :)
theo gellmez ama turgut ilaç olabılır tabı onunda gununde olmasını fln beklerız gelırse  ;)