Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 11 Aralık 2010, 13:42:08
ilk önce yedek klübesindeki teknik direktör koltuğuna..
Abi Allahın izniyle ilk transferimizi oraya yapacağız :) ;)

maviay55

AlıntıHerkes Burak'ın peşinde
[ 12.12.2010 ]

Telekomspor'da forma giyen Burak Aktürk A Takım'daki performansıyla birçok takımın transfer listesine girmeyi başardı. Burak, en büyük hayalinin Samsunspor'da oynamak olduğunu söyledi.Samsun amatörünün önemli kulüplerinden Telekomspor'un 20 yaşındaki A Takım oyuncusu Burak Aktürk'e birçok takım transfer teklifinde bulundu. Sağ ve sol kenarda oynayabilen ve her iki ayağını da kullanan Burak, Antrenör Soner Duzak'ın da gözde oyuncularından. Gümüşhaneli olan Burak, "Futbola Irmak Sanayispor'da başladım. Ardından da Fener Gençlik de oynadım. Şimdi ise Telekomspor forması altında ter döküyorum. Amacımız profesyonel olmak ve bunun için uğraş veriyorum. En büyük hayalim ise 3 yaşından beri ekmeğini yediğim Samsun'un, en büyük markası Samsunspor'da forma giymek" diye konuştu.
>l< >l< >l< kaynak:haber

bu cocuk kim bilen var mı?

AhmetDenizci

Turgay'ın yerine eğer Anıl Taşdemir tercih edilmiyorsa orta sahaya kesinlikle bir takviye yapılmalı.

ahmetsefa55

mumkunse 2 transfer hakanla murata bıse olsa kım gırcek.

ChucKeR

hakan hacıbektaşoglu vardı geçen sene kocaeli macında muratın yanına cuk oturdu demştim. kalpar kovmuş cocugu parasını istedi diye. bu sene elazıgda lig atlatacak takımı. eldekinin kıymetini bilmek daha onemli transferden bunu diyecektim ama uzadı biraz :D

jean

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: maviay55 - 12 Aralık 2010, 17:57:19
>l< >l< >l< kaynak:haber

bu cocuk kim bilen var mı?

bizim robi burak ya mesknlerde oturuo mahalleden arkadaşımız

AllydeenleaR

ergin keleş manisayla sözleşmesini feshetmiş.trabzonlu olmasa tam bizlik adam

kuzeycity

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 12 Aralık 2010, 23:41:26
bizim robi burak ya mesknlerde oturuo mahalleden arkadaşımız
sarışın zayıf biri mi ?

AntZ

kuzeycity

Himm tanıyorum galiba bi kız arkadaşımin arkadaşı, çiftlikte selamlasmistik bi kere, eğer oysa tabi, ne diyelim hayırlısı neyse o olsun

Kaya

4-5 oyuncu alınsın istemiyorum ben..2 tane alın tam alın Galip başkandan gelen parayı da çar çur etmeyin.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: iak5529 - 13 Aralık 2010, 23:08:35
4-5 oyuncu alınsın istemiyorum ben..2 tane alın tam alın Galip başkandan gelen parayı da çar çur etmeyin.
bence bırtane murat tarzı kosan basan ve arada gol atan bır orta saha, birde ılerıye top tasıyan top surerken aynı zamanda etkılı orta veya sut cekebılen bır hucuma donuk kanat oyuncusu cok ıyı olabılır.ayrıca bu turgut ısmı gecıyo.turgutu bızdeyken cok sevmezdım ama en azından superlıg gordu tecrube kazandı.faydalı olabılır.
yalnız bız kımı transfer edeceksek edelım eger kalpar bu adama takarsa yıne yalan olabılırız..

**KaR6**

çok adam alıp takımı bozmanın anlamı yok zaten su bulanık.. minimum 2 maksimum 3 oyuncu alarak ki öncelik ortasahada, transferi kapatmamız lazım.. ortasahanın yanında bir stoper lazım kemalin yanına.. 3 adam alırsak ise kanat adamı almamız lazım..

edmontdante

Oğuzhan AZGAR'ı oynatsın adam milli takım oynuyor.Almaya gitsen o kategoride birini 1.Milyon USD isterler.