Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Atakumlu

fikrine saygı duyuyorum ama bana gorede bu takımda yedek bile olamaz...34 yasında adamı alana kadar genc bir oyuncu alırız...

atakumlu83

walla haklısınız arkadaslar ben sadece arkadasımdan duydumu soyledım sıze ama hatırlarsanız fransadan bır oyuncu vardı dıallo dıye oda gelmek ıstıyorumus ve yonetımle gorusmek ıstıyormus menejerı

YaşarDoğu

Diallonun anananesi iyilşmiş demekkii.. Yok kalsın biz Bordoeux dan alacğız tıpcumuzu

atakumlu83

WALLA IYILESMIS GALIBAKI UGRASIYORMUS DEVRE ARASINDA GELMKE ICIN SAMSUNA DIYORMUSKI SUCLUYUMM BANA SAMSUNSPOR CO IYI DAVRANDI AMA BEN SALAKLIK YAPTIM DIYORMUS

erkutdem55

Yaşardoğu kimsin arkadaşım sen,Bordoeuxlu musun?Nedir bu Bordoeux sevdası?Bordoeux ile ilişkini anlat da bilelim arkadaşım.Sadece 4209 mesaj atmışsın,belli ki yenisin,açıkla kendini  :-X

YaşarDoğu

atakumlu83

ARKADASLAR DEVRE ARASINDA BENCE SAVAS JONATHAN VE AGBETU ILE YOLLARIN AYRILMASI LAZIM YERLERINE ISE BIR FORVET BIR ORTASAHA 2 DEFANS LAZIM

KotuCocuk55

Musa Aydın,Mehmet Nas!

Fantazi: Serkan Aykut,Ercan Koloğlu,Wilson Oruma!   ;)

YaşarDoğu

Oruma gelirse timofte de gelsin ütopyanın gözüne vuralım :)

KotuCocuk55

Abi aslında fantazi bölümüne 'Celil' de yazacaktım da sonra konu çok farklı konulara gider,başlık yalan olur diye yazmadım..

Ya ben çok severdim kendisini taaki ilhanla beşiktaşa kaçana kadar sora gözümden düştü ama adamın futbol stili çok hoşuma giderdi yalan yok!
Tümer Metin'den bahsediyorum.Askerliği bedelli yapmak için yunanistanda takılıyor.Alemci olduğu 1 km göbeği olduğunu duymuştum ama emin değilim.Askerlik nedeniyle hemde yediği küfürlerle oda gelmez zaten samsuna ama bir fantezi yapim dedim.Eğer midesiz olacaksak oda olsun kadroda..Bende bir nostalji hastalığı o lise yıllarının süper lig kadrosundaki her oyuncu sempatik geliyor bana,hepsi dönsün istiyorum...

Dünya ne güzel,dostluk,barış,kardeşlik   :D   :D    :D

atakumlu83

cany

Burak

kuzey55

erkutdem55