Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Bir gun erteleme , daha saglıklı karar verme bahanesi Huseyin Kalpar ın kalması içindir. Ben artık boyle yorumluyorum bu durumu. Yine kanser olmaya devam anlasılan.

berusa55

Vallahi Kalparın şu an için görevde olduğu artık aşikar. Ama son iki maçımızda da kötü sonuçlar alırsak o zaman şutlanabilir o da belki...

berusa55

08 Aralık 2010, 03:02:44 #242 Son düzenlenme: 08 Aralık 2010, 03:52:50 berusa55
AlıntıAyrıca basında çıkan bazı transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığına dikkat çeken Haluk Tan, Samsunspor'un Mehmet Yılmaz'ı transfer edeceğine dair haberlerin çıktığını, kesinlikle böyle bir durumun olmadığını açıkladı.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=26901

Biz en iyisi susup bekleyelim gelişmeleri. Basında çıkan haberlerin hepsi kolpa baksanıza...

Ollivanders

babasamsunlu

Sezon başında ki kötü sonuçlardan sonra tepkiler oluşunca Sayın Haluk efendi bize Karabükspor örneğini vemişti yalnış hatırlamıyorsam..

Şimdi bu Haluk efendiye sormak istiyorum :

1-Aylar önce futboldan hasbel kader anlayan bunca insanın gördüğünü "siz körsünüz göremiyorsunuz karabükte geçen sene böyledi bak sonra ne oldu  " diyerek geçiştirdiniz..Gelinen bu noktada ligin en çok gol yiyen takımına gol atma başarısı dahi gösteremez haldeki bir takımın ligi nasıl Karabük gibi tamamlayacağını açıklayabilirmisiniz...

2-Hiç kimsenin istemediği bir adam ile başarıyı nasıl yakalayabileceğinizi açıklayabilirmisiniz lütfen..

3-Hem maddi anlamda hem tribünsel anlamda böylesine güçlü  bir destek hiç bir takımda yok iken bütün takımlar böylesine zayıf iken başarıyı yakalayamıyorsanız eğer , hangi şartlarda yakalamayı başarabileceksiniz açıklarmısınız lütfen..

Bunca insanın sizden istediği tek şey dürüstçe bu takımı yönetmeniz..Bütün güzelliklere rağmen herşey kötü gitmeye devam ediyorsa bu işlerin altında çok şeyler var demektir..Eğerki zerre kadar dahi Samsunsporumuzdan nemalanıp kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmeyi yeğliyorsanız Allah hepinizden sorsun...Alayınıza yazıklar olsun ....

Ollivanders

kuzey55

Ollivanders

Kalparın tazminatının olmadıgını duymustum ben . O zaman durum daha vahim oluyor .

Mustee13

08 Aralık 2010, 22:10:27 #248 Son düzenlenme: 08 Aralık 2010, 22:35:38 Mustee13
http://ikiliforvet.blogspot.com/2010/02/hafta-sonu-sohbetleri-1-deniz-turkoglu.html
Deniz Türkoğlu. Almanya 5.liginde oynuyor. Fanatik Bursasporlu. Yukarıdaki linkte de Bu yılın Şubat ayında verilmiş ropartajı var.

Serdar Gürler - 14 Eylül 1991 HAGUENAU doğumlu FC Sochaux da oynuyor. Sağ kanat Forvet.

Mahmut Temür, (8 Ekim 1989, Köln, Almanya) Türk-Alman futbolcu. Orta sahada ileriye dönük oynuyor.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Mustee13 - 08 Aralık 2010, 22:10:27
http://ikiliforvet.blogspot.com/2010/02/hafta-sonu-sohbetleri-1-deniz-turkoglu.html
Deniz Türkoğlu. Almanya 5.liginde oynuyor. Fanatik Bursasporlu. Yukarıdaki linkte de Bu yılın Şubat ayında verilmiş ropartajı var.

Serdar Gürler - 14 Eylül 1991 HAGUENAU doğumlu FC Sochaux da oynuyor. Sağ kanat Forvet.

Mahmut Temür, (8 Ekim 1989, Köln, Almanya) Türk-Alman futbolcu. Orta sahada ileriye dönük oynuyor.

İyide bu arkadaşlar ne iş ???

Mustee13

berusa55

09 Aralık 2010, 15:24:47 #251 Son düzenlenme: 09 Aralık 2010, 15:26:37 berusa55
Alıntıİlk sırada Jonathan var
09 Aralık 2010 / 13:41
Samsunspor'da sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Ganalı stoper Jonathan Quartey'in devre arasında gönderilmesi kesinlik kazandı.
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın takımda düşünmediği ilk isim olarak kesinlik kazandı. Tecrübeli teknik adamın, Jonathan ile birlikte en az 3 futbolcu ile yollarını ayıracağı da ifade edildi.

Mehmet Yılmaz ile yeniden görüşülecek
09 Aralık 2010 / 13:39
Kırmızı-Beyazlı yönetim, önümüzdeki günlerde Mehmet Yılmaz ile ikinci kez görüşecek. Bu görüşmede somut bazı gelişmelerin yaşanabileceği tahmin ediliyor.
Samsunspor eski futbolcusu, Mehmet Yılmaz'ı transfer etmek adına yoğun mesai harcıyor. Tecrübeli oyuncunun Gaziantepspor ile yollarını ayırmasından sonra bu oyuncunun üzerine daha çok düşen Kırmızı-Beyazlı yönetim, önümüzdeki günlerde Mehmet Yılmaz ile ikinci kez görüşecek. Bu görüşmede somut bazı gelişmelerin yaşanabileceği tahmin ediliyor

www.dengegazetesi.com.tr

_SoN_

seydo55

Mehmet Yılmazdan çok Musa Aydını alsa bu beceriksiz yönetim çok güzel olur.

55.hakan

Oyuncuları almak sorun değil Kalpar'ın elinde gelenlerin hepsi mundar olacak ona acıyorum.