Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

brigand

06 Aralık 2010, 13:27:08 #195 Son düzenlenme: 06 Aralık 2010, 13:38:11 brigand55
bülent korkmaz iyi bence. sebebi; kendini geliştirmek kanıtlamak isteyen, bir yandanda farklı özelliklere sahip kulüplerde çalışmış belli bir tecrübeye sahip genç bir hoca. ben onun oyunculuk tecrübesini de takıma yansıtabileğini düşünüyorum. hem abi hem hoca. inşallah gerçekleşir. ya sonuçta kalpardan iyi olacaktır heralde. bülentte, mesutta, rehada. ama su hocayı acil göndersinler...

salihcakir

Alıntı yapılan: brigand55 - 06 Aralık 2010, 13:27:08
bülent korkmaz iyi bence. sebebi kendini geliştirmek kanıtlamak isteyen, bir yandanda farklı özelliklere sahip kulüplerde çalışmış belli bir tecrübeye sahip genç bir hoca. ben onun oyunculuk tecrübesinifr takıma yansıtabileğini düşünüyorum. hem abi hem hoca. inşallah gerçekleşir. ya kalpardan iyi olacaktır heralde. bülentte, mesutta, rehada. ama su hocayı acil göndersinler...

evet doğru bir tespit. her ne kadar sıcak bakmasakta başarıya aç olduğu çok açık. internasyonel hocalar ile çalıştığı da bir gerçek. şu an hüseyin hocadan kurtulmal dahi başlı başına bir transfer...

maviay55

Alıntı yapılan: edmontdante - 06 Aralık 2010, 11:49:58
Size sabah sabah bir müjdevereyim.Hüseyin KALPAR'la yollar her an ayrılabilir.Görüşülen hoca Bülent KORKMAZ.Kendisine maç görüntüleri gönderilmiş ve Bülent KORKMAZ samsun'daki bazı doslarını arayarak bilgi almış.Kaynak sağlam : ))
abi yemin ederim dün aklıma geldi yazmadım bülent korkmaz ismi..başarıya aç bi hoca lazım isabetli tercih bence..

pitbul055

hala 1970 lerin kafasındaki hüseyin kalpardan kurtulmak en büyük transfer olacaktır.inşallah kalpar biranönce giderde yeni hocamızla devre arasına gireriz

Burak

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Aralık 2010, 23:57:01
ya söversek abi orası nasıl olacak :D

bu arada dip not . Mehmet Yılmaz isim soyisim kombinasyonu  Türkiye'de en çok kullanılan isim kombinasyonudur tam 55 bin kişi  ;D ;D ;D   Ama Samsunsporluluğun kitabını yazan bir tane o ayrı  :P :P :P

twitter

kaybolsun gitsin futbolun f'sinden anlamıyor adam ya kurtulalımda

Mustee13

Sayın başkan Erkut Tutu ilk 6 ay başarıdan söz etmişti ve başarısızlık halinde istifa edeceğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Eğer önümüzdeki 2 maçı da kaybedersek en iyi 10. bitiririz ilk yarıyı. Bu da başarısızlık demek. Eski yönetimlere nazaran düştüğümüzden beri en iyi yönetiliş bu dönemde oldu.Yeterli mi? Orası tartışılır. Ancak başarısız olarak ilk yarıyı bitirmek istemiyorlarsa kollarını sıvayıp ipi ele almaları gerekir. Bir an önce gerekli müdahaleler yapılmalı. Yoksa kaçan balık büyük olur.

Burak

Bu arada Mehmet Yılmaz'dan leblebi gibi gol beklemek hayalcilik olur bence oda forvetin kanadında veya 2.forvet olarak oynar. En büyük özelliği hızı . Ertuğrul'la beraber oynadıkları sezon 36 yaşındaki Ertuğrul'la aynı sayıda ( sanırım 10-11 gol atmıştı ) ama tabiki çok iş yapar cenkle beraber Cenk'in arkasında işi bilen bir adam daha olursa Cenk te orta sahaya kadar gelip top almak zorunda kalmaz

Ayberk

Kalpar'ın yaptığını herkes yapardı, bu konuda herkesle hemfikiriz sanırım. Kim olursa olsun, oyuncularla kavga etmesin, "çıkın topunuzu oynayın" desin, iki sırt sıvazlasın, bu takım süper lige çıkacaktır. şahsen benim içim rahat. güngören mağlubiyetine de inanın ordu beraberliği kadar yanmadım. Çünkü bekliyordum açıkçası; nitekim bu hoca bu maçlara hazırlayamıyor takımı. Ne olacaksa olsun, hayırlısı olsun, sonu SÜPER LİG OLSUN!!!

Cihan3855

brigand

hoca hakkaten gidiyor galiba. baksana daha şimdiden reklama başlamış, yapıyor piyasasını. trt 3 de..

Dartagnan

bulent korkmazın yerıne baska  bırı olsaydı daha bır mutlu olacaktım ama buna da sukur...

Giderayak Sen oyna KALPAR sen oynaaaa!!!!!

**KaR6**

bulent kabul etmemiş diye duydum ama net bir bilgi yok henuz..

Ollivanders

brigand