Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

berusa55

Takımda yeri olmadığını neden kastedeyim dostum; sahadaki mevkisi forvet değil demek istediğim. Kanata daha uygun. ;)

5trawberry

Yav 2 sene önce Feridun vardı Sağ tarafı çok iyi kullanıyordu, performasnda düşüklük yoksa gelsin tekrar ya, takıma artı sağlar en azından. Atik adamdı.

beşnumara

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 03 Aralık 2010, 01:41:54
Yav 2 sene önce Feridun vardı Sağ tarafı çok iyi kullanıyordu, performasnda düşüklük yoksa gelsin tekrar ya, takıma artı sağlar en azından.
ksklılar duymasın  ;D ;D ;D

Ollivanders

5trawberry

Güldüğünze göre bilmediğim bişey var.
Ben sadece burda oynarken beğendiğim için tekrardan olabilir dedim. :)
Ne yapmış ki :)

minci

kardesım boyle gece gece haberı verıp susmak oluyo mu hıc yaaaaaaa     çatlarım valla sımdı kımmıs kı acaba bu orta saha     

Sevgili ahmetsefa55 vala bende günlerdir çatlıyorum ama henüz isimlere ulaşamadım. Ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağım. Biraz daha sabredelim.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: minci - 03 Aralık 2010, 01:52:06
kardesım boyle gece gece haberı verıp susmak oluyo mu hıc yaaaaaaa     çatlarım valla sımdı kımmıs kı acaba bu orta saha     

Sevgili ahmetsefa55 vala bende günlerdir çatlıyorum ama henüz isimlere ulaşamadım. Ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağım. Biraz daha sabredelim.
tamm anladım kardesım ogren cabuk cabuk merakta bırakma bızı  ;)

minci

maviay55

Alıntı yapılan: minci - 03 Aralık 2010, 00:39:43
Arkadaşlar aldığım bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Doğruluk derecesi şartlar oluşursa gerçekleşecek. Şu anda Ganalı bir stoper, Mehmet Yılmaz, Diyarbakırlı Ufuk ve adını öğrenemediğim ancak Samsunlu olan bir ortasaha oyuncusuyla her konuda anlaşılmış durumda. Benden söylemesi. Araştırmayı da sizler yapın. :) :) :) :)
isimleri açıkla kardesim..mehmet yılmaz  :o :o

kuzey55

bengülü

03 Aralık 2010, 14:32:41 #71 Son düzenlenme: 03 Aralık 2010, 14:35:32 bengülü

Öztürk'ten büyük jest
Metro Şirketler Gurubu Yönetim kurulu Başkanı Samsunlu işadamı Galip Öztürk, devre arasında Samsunspor'a bir futbolcu transfer sözü verdi

BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ
Metro Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ten Samsunspor'a bir destek daha geldi. Babasının rahatsızlığı nedeniyle Samsun'da bulunan Öztürk ve Milletvekili Fatih Öztürk, dün kulübü ziyaret etti. Her yıl Kırmızı-Beyazlı ekibe hem maddi hemde manevi anlamda büyük destek veren işadamı Galip Öztürk, "Ok yaydan çıktı bir kere. Bu takımın Süper Lig'e çıkabilmesi için herkesin taşın altına elini sokması gerekiyor" dedi.

TUTU'DAN TEŞEKKÜR
Devre arasında transfer çalışmaları için bütçe hazırlayan Yönetim Kurulu'na şehirin destek çıkması gerektiğini de sözlerine ekleyen işadamı Öztürk, "Yönetime bir oyuncu sözü veriyorum. Bu konuda yönetimden haber bekliyorum" diyerek bir kez daha herkesin büyük taktirini kazandı. Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu ise, "Sayın Galip Öztürk'e sonsuz teşekkür ediyoruz. Her zaman bizlerin yanında" diye konuştu

berusa55

Aynı haber Haber gazetesinde de çıkmış. Kulübe yakışıyorsunuz be Galip Öztürk hem de çok fena  ;)

AlıntıBir futbolcu da BENDEN
[ 03.12.2010 ]

Metro Ticari Yatırımlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Samsunspor'u yaptığı ziyarette ziyarette, "Samsunspor'a bir yeni transfer de benden" dedi
Metro Ticari Yatırımlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Samsunspor Kulübü'nü ziyaret etti.  Galip Öztürk, "Başkanımız Erkut Tutu 1-2 oyuncu takviyesiyle Süper Lig'e çıkabileceğimizden bahsetti. Ben de Samsunspor'a bir futbolcu almayı düşünüyorum" dedi.

ARAŞTIRIN, KARAR VERİN

Samsunspor'un en büyük destekçilerinden Galip Öztürk, kulübü ziyaretinde Başkan Erkut Tutu bir süre görüştü. Takımın son durumu hakkında bilgi alan Galip Öztürk'e bu ziyaretinde AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk de eşlik etti. Galip Öztürk, takımın ligde iyi bir konumda bulunduğunu belirterek, "Takımımız gerçekten çok iyi gidiyor. Başkanımız Erkut Tutu 1-2 oyuncu takviyesiyle Süper Lig'e çıkabileceğimizi söyledi. Onlar planlarını ve araştırmalarını yapsınlar. Hangi oyuncuyu alacaklarına karar versinler. Ben de Samsunspor'a Süper Lig yolunda bir oyuncu almayı düşünüyorum" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=73118

GökhanÇağlar

galip öztürk şeklini koydu yine.bu taraftar seni unutmaz ;)

Ayberk

Forvet alınmalı, kesinlikle ademe bir alternatif sağ bek alınmalı, alparslan çok yetersiz,sol beke de orhan'a alternatif alınmalı, devre arası için 4 transfer biraz fazla olabilir ama orta sahaya da genç,mücadeleci,dinamik bir isim takviye edilebilir. Zira hakan bayraktar'ın performansı 60. dakikadan sonra oldukça düşüyor.