Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

hakan55

Kaleciden topu alıp oyuna sokabilecek iyi bir libero orta alanı boğacak pres yapabilcek ayağında top tutabilcek orta saha soldan topu alıp gidecek sol açık ve çok iyi iş bitirici forvet....snra süper lig.

orhan

ademin alternatifini takım içinde bulursun turgay gibi.orta sağın soluna oyunun iki yönünüde oynayabilen bir oyuncu ile bir sağ açık ve birde santrofor alındığında bu takım ilk ikiden çıkar ama aldığımız  oyuncular banko oynayabilecek adamlar olmalı.

sadece55

Mehmet yılmaz transferi bu lig için müthiş olur bizi hedefe götürebilcek bir oyuncu

celebi

maviay55

bencede gereksiz..yarım sezon oynattıktan sonra madem süperlig diyoruz süperligte görüyoruz mehmet yılmazı  :o yarım sezon oynatcagın adama bi ton para vermek gereksiz bana kalırsa

Ollivanders

Mehmet yılmaz bizi tek basına ligde tutmuştu. Ne çabuk unutuyoruz. Savaşa mı bel bağlayalım yani ? Bence mükemmel bir transfer olur. İlerde mehmet yılmaz cenk  arkalarında çok iyi bir oyun kurucu ve ufuk . Stopere de kemik gibi bir adam  açık ara şampiyon olursun.

doðan

Kim Mehmet YILMAZ mı , iyi adam ama oyun stili olarak cenk den ne farkı var son vuruşları iyi , ama defansı yıpratacak fuleleri yok , bide cenk gibi kariyerinin son deminde bi,ze ilerisi içinde kullanılabilecek  lazım ; örneğin Mehmet AKYÜZ ....

maviay55

Alıntı yapılan: doğan - 02 Aralık 2010, 19:07:12
Kim Mehmet YILMAZ mı , iyi adam ama oyun stili olarak cenk den ne farkı var son vuruşları iyi , ama defansı yıpratacak fuleleri yok , bide cenk gibi kariyerinin son deminde bi,ze ilerisi içinde kullanılabilecek  lazım ; örneğin Mehmet AKYÜZ ....
bende bunu demek istemiştim

Ollivanders

Abi Mehmet Akyüz aynı ligde bulunan bir takıma gitmez bence. Superlige kapak atabilecek bir futbolcu.  o yuzden Mehmet Akyüz transferinin gerceklesmesi cok zor. Biz taraftar olarak yukselen performansımızı devam ettirmemiz lazım. Çünku dinamikler bunu gormezlikten gelemeyeceklerdir.

minci

Arkadaşlar aldığım bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Doğruluk derecesi şartlar oluşursa gerçekleşecek. Şu anda Ganalı bir stoper, Mehmet Yılmaz, Diyarbakırlı Ufuk ve adını öğrenemediğim ancak Samsunlu olan bir ortasaha oyuncusuyla her konuda anlaşılmış durumda. Benden söylemesi. Araştırmayı da sizler yapın. :) :) :) :)

Ollivanders

KareAs55

Ollivanders

Samsunlu orta saha aklıma Musa aydın geliyor benim :)

KareAs55

beşnumara

jonathanla anlaşmışlar mı artık oynayacakmıymış ;D
gelen oyuncu jonathan gibi zor ısınan biri olacaksa vay halimize :(
samsunlu orta saha kim olabilir acaba? emre toraman da samsunlu olabilir mi  dicem de...