Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Ne demiş erkutdemliellişbeş :

-kaçınılmaz oldu ise tecavüz,zevk almaya bakın hepünüz...

Sittiredin o yüzden..Ölene kadar mokoko sonuna kadar Kalparako..Yaşasın halkların kardeşliği :D :D

Serkan

birolkys

Hayallerinin takımına giden Adnan güngör  geri gelmesin yeter.Ama görünen  o ki trabzon lobisi iyi çalışıyor  yakında formamızı öperken görmeyiz inşallah.

kaptan 55

devre arasında kim iyi adamını bırakır,ya disiplinsizdir ya formsuz.valla kimleri alıcaklar,çok merak ediyorum..

Tamer55

Yerel gazetelerde gökan güleç konyaspordan forvet eser manisaspordan orta saha dilaver isimleri geçiyor

34 SS 1965

yaa beyler aklıma takıldı bızım bır arlar emre balak dıye topcumuz vardı ne oldu o.

Ollivanders

brigand

suan gençlerbirliğinde arada oynuyor a takımda diye biliyorum

ender

devre arasinda iyi futbolculari birakan  armut bir yonetim biliyorum ben  :)

Burak

Ben bölgeden çok görev adamı istiyorum  . Kendi egosu için değilde takım için oynayan futbolcu istiyorum yıldız olmasına gerek yok kariyeri de olmasın mümkünse. Hani bir tabir vardır ya başarıya aç diye tamda gelmesini istediğim futbolcular bu şekilde doymuş futbolcular gelmesin artık mümkünse

Ollivanders

Kardesim ama soyle birsey var :) basarıya aç ama yetenekli adamlar genelde Superlige gidiyor: ) Bulmak zor oluyor. Son 5 senede yapılan transferleri gorunce kulubumuzun gerceklestirebilecegi transfer olarak gorulmuyor bence :D

cgr

Su Gokhan Gulec haberi biraz moralimi bozdu. İyi futbolcu fakat yıne problemli bi isim. Bizim düsündügümüz isimlerden bi tanesi de sorunsuz , problemsiz biri olsun be kardesım :D

cezayir55

hangi anlamda problemli

serkancengiz

Kalpara ne kadar giydirsem doyamıyorum bir daha giydiriyorum

bengülü

eser yağmur kimdir bu adam bizde ne iş yapar bırakın allah aşkına elimizdeki hazır adamları gönderdiniz birileri bu takımı süperlige çıkmasını istemiyorlar  :( :(