Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Turgut burada  mutluyum diye bir demeç vermiş... :-\

ahmetsefa55

15 Aralık 2010, 17:24:15 #361 Son düzenlenme: 15 Aralık 2010, 17:52:24 ahmetsefa55
Burada mutluyum
[ 15.12.2010 ]

Sarı-Lacivertli forma altında başarılı bir grafik çizen Turgut Doğan Şahin, bir yerel gazetede çıkan 'Samsun'a dönmek istiyor' şeklindeki habere tepki göstererek, "Böyle bir şey şu an için mümkün değil. Ankaragücü'nde mutluyum ve performansım da iyi" dedi.Geçtiğimiz yıl Samsunspor formasını başarıyla giyen ve bu sezon başında Ankaragücü'ne transfer olan Turgut Doğan Şahin, bir yerel gazetede kendisi hakkında çıkan 'Samsunspor'a dönmek istiyor' haberine büyük tepki gösterdi. Kırmızı-Beyazlı formanın kendisi için her zaman önemli olduğunu vurgulayan Turgut, "Samsunspor'un taraftarlarının bendeki yeri her zaman başkadır. Orada geçirdiğim günleri unutmam mümkün değil. Ancak şu anda Ankaragücü forması giyiyorum ve burada mutluyum. Evet, maddi anlamda bazı sıkıntılar olabilir ancak sakatlığım düzeldikten sonra sürekli forma şansı buluyorum. Hangi kaynaklara dayanarak böyle bir haber yapıldığını anlamış değilim. Bu haber kesinlikle doğru değildir" dedi. Yapılan haberde fazla forma şansı bulamadığı öne sürülen Turgut, 2'si kupa olmak üzere 11 karşılaşmada görev yaptı. Yıldız oyuncunun 2 de golü bulunuyor. Samsunspor'u yakından takip ettiğini dile getiren Turgut, bu performansın sürdürülmesi durumunda Süper Lig özleminin de son bulacağına inandığını belirtti.

kaynak : www.habergazetesi.com.tr

Cihan3855

berusa55 ...feedback..buca kimse s.klemez ama samsunspor damgasi...adama saygi durusuna gerekdirir..krallar burda yetisya....tanju...5 kere kral...ertugrul. serkan aykut...vs vsssss

eee niye m.batdalda..filizlenmesin..su anda kulube topcusu....gelsin buraya sampiyon yapsan kalsin bizde..adini altin harflerele yazdirsin..tarih kitaplarini...burasi kral yuvasu

AntZ

twitter

ankaragücünün oyuncuları serbest kalmış diyorlar

berusa55

babasamsunlu

Ajan

Serkan abinin dediği gibi : Ölü taklidi yapın gider 

Lusage

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ilk olarak Bülent Kocabey, Caner Calep, Emre Aygün ile yabancı futbolculardan Vucko ve Agim İbraimi ile yolları ayırdıklarını söyledi.

Bülent Kocabey bizim ortasahaya iyi gider bence.

**KaR6**

Dartagnan

bu kadar serbest kalacak adam varken bile   bıze saglam futbolcu dusecegını hıc zannetmıyorum .Bız ne yapıp eder dandiklerini buluruz.

maviay55

turgut faceteki profilinde aynen şöyle yazmış..

AlıntıTakımın %95'i oyunculara olan borcundan dolayı serbest kalıcak . Samsunspor Takımı beni serbest kaldıgımda alırsa samsunspor'a gelmeye hazırım ..

AlıntıO bana kalmıs bisey degil kardesim. bana gelen teklifler var tabiki ama samsunspor isterse hiç düşünmeden kabul eder gelirim.

ibo055

evet  ankaragücü yönetim istifa etmiş tüm futbolçuları toparlayalım  ;D

KareAs55

özgür çek , theo weeks , turgut   fazlasında gözüm yok bunlar yeterli  :)  Özgür ile theo zor ama gelirse fena olmaz diyorum  :)

sadece55

Özellikle Özgür Çek imkanı yok...Onu kapışırlar Süper Ligte..Bayağı bir takıma ekmek düşecektik Ankaragücünden