Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

holigan5565

2011 model billy mehmet bence süper vallaha bu adamla anlaşrlarsa bence büyük olay ben bu adamı süper lig özet görüntülerde izlemiştim.bence bvank asya da patlama yapar.yalnız benim anlamadığım gençler niye saldı bunu.geleceği parlak gözüküyordu.bunun dışında eğer imzayı atarsa harbiden bomba bence çok sevinirim.

5trawberry

Billy Mehmet bence aranan isim değil.
Yönetimin şimdiye kadar, şaşalı söylemler yapıp, bu söylemlerden kastı Bily Mehmet ise eğer, kınıyorum o yönetimi de.

KareAs55

Hayırlı olsun , Hadi bili bili leblebi gibi golleri sırala  :)

mehmet yılmaz

Billy Mehmet'in dışında maalesef bir de Ergin Keleş'i istiyorlarmış. Hatta Billy'den de önce onu istiyorlarmış.

Ergin Keleş benim hiç sevmediğim oyunculatın başında gelir. Birincisi iyi bir futbolcu değildir, alt düzeydir. İkincisi şımarık, cahil bir tiptir. Üçüncüsü Trabzonspor altyapısında yetişmiş birisidir. İnsan inanamıyor, böyle birinin peşinden koş ama Hakan Akman gibi bir kendi oyuncunu göz göre göre ye!

Hayır, bir de Cenk İşler'in üst modeli ha bu Keleş midur?

maviay55

Dartagnan

gulesim var gülemiyorum.Aglayasım var aglayamıyorum.Gıdıp yonetıme dalasım var dalamıyorum

holigan5565

gündüz haberde ankaragücü anlaştı diyolardı ergin ile inş doğrudurda gelmez

SAMSUNLU ORUMA 55

03 Ocak 2011, 20:22:19 #1777 Son düzenlenme: 03 Ocak 2011, 20:37:00 SAMSUNLU ORUMA 55
Ergin Keleş ankaragücü ile idmanlara çıkmış abi a.gücü kapıyor zaten o adamı

sadece55

Ergin Ankaragücü ile antremanlara çıkmış bugün...Yani o defterde kapandı sanırım

mehmet yılmaz

İnşallah öyledir ama ben A.Gücü'nün vaz geçtiğini duydum.

Shane_Falco

Billy mehmet gelse iyi olurda vala bu sefer imza atılmadan sevinmeyeceğim ben.Bu forumda adı geçen kaçıncı Mehmet oldu böyle ya.Benim için İmza atılır sevinç başlar arkadaş :D

maviay55

55(tuncay)55

yönetim çıksın desinki transfer yapamadık ama cenk'i affettik takıma geri çagırdık işte bu bomba transfer olur

SAMSUNLU ORUMA 55

Son Dakika Haberi Samsunspor bugün yeni transfer yapmış spor 55 programında atilla cebeci diyor

Turuncu