Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

5trawberry

VİNCENT ABOUBAKAR

19 Yaşında

Geleceği olan bir oyuncu.

Kamerunlu, Yarım sezonluk Kiralansa, Opsiyonlu..
Valenciennes'te.
Fazla Forma Şansı bulamıyor.

Çok mu uçtum ne  :D

usare

Olur olur Ebubekir'ii alalım :D. 17 maç 5 gol atmış. Emre'nin yaptığını bu da yapar.

King Of The North

Orduspor Müslümü versin bize değil Savaşı başka birini daha verebilirler karşılığında

Sercan

Orduspor bize Müslim'i versin.Onlara da koreo yapalım  :D :D

Dartagnan

Tamer55

Günlerdir ilk defa bügün yerel gazetelerde  transfer isimleri geçti mehmet yılmaz ismi tekrar çıktı musa büyük ist belediyeden Ankaragücühdan ayrılan Mehmet Çakır ve konyaspordan erdal birde emre toraman isimleri yazıyordu

berusa55

Sıkan sıkana. Bu isimler ne kadar doğru hiçbir bilgimiz yok. Yönetim ilan edene kadar bekleyeceğiz artık. Basınımızın atmasyon haberler yapması meşhurdur ülkemizde malum.

Ertuğrul Sağlam

O İSİM ZAFER YELEN

Kırmızı-Beyazlı ekibin, Trabzonspor'dan talip olduğu futbolcunun Zafer Yelek olduğu kesinlik kazandı. Yönetimin, önümüzdeki hafta içinde bu oyuncu için Bordo-Mavili kulübün kapısını çalacağı ifade edildi
TEMAS KURULACAK
Samsunspor'un Trabzonspor'dan isteyeceği oyuncunun ismi büyük ölçüde netleşti. Kırmızı-Beyazlılar, Trabzonspor'un gurbetçi futbolcusu Zafer Yelen'i renklerine katmak için düğmeye bastı. Bu oyuncunun transfer konusundaki durumunu netleştirmek isteyen Kırmızı-Beyazlı yöneticilerin, önümüzdeki günlerde Trabzonspor ile temasa geçeceği öğrenildi.

ARAYIŞLAR DEVAM EDİYOR
Zafer Yelen konusunda ısrarcı olacağı öğrenilen Kırmızı-Beyazlı ekibin, bu futbolcuyu mutlak ve mutlak renklerine katmak istediği de gelen bilgiler arasında. Bunun yanı sıra bir çok oyuncuyla da temaslarını sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekibin kamp tarihine kadar görüşme halinde olunan bazı futbolcularla anlaşma sağlanacağı ifade edildi.

Denge

Dartagnan

soz edilenlerden bize yararlı olacaklar mehmet cakir ve erdal.Gerisini salla gitsin .Hele musa buyuk uzak dursun .

mehmet yılmaz

Mümkünse TS'den selam bile almasınlar...

Adamlar forumlarda "Abdülazizle Ahmet Şahin'i verdik de durumlarını düzelttiler" yazıyor. Kaldı ki ikisini de TS'den almış değiliz, tamamen yalan... Klasik ruh hali onların.

berusa55

teseden adam almak da nerden çıktı. Posasını verirler onlar ancak bize. Bırakın kalsın. Faydası olsa satarlar mı adamı!

Dartagnan

şaka gibi be abi.Valla bunlarin kafalarinda neler donuyor anlamak güç.Ben bu varliklar kadar kendilerini ustun goreni hic gormedim

ahmetsefa55

mehmet yılmaz

Yanlış anlaşılmasın, herhangi bir duyumum, bilgim yok ama sadece hislerimi ve tahminimi yazıyorum.
Şartlar bu kadar iyiyken yönetimin saçmalayacağını düşünmüyorum; iyi takviyeler yapılacağına inanıyorum. Biraz sabredelim bakalım...

usare

"Yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Sen, ne yeri yarabilirsin ne de boyca dağlara erişebilirsin."
İsrâ / 37