lütfen yardım.

Başlatan fatih55ankara, 04 Şubat 2010, 09:48:58

« önceki - sonraki »

fatih55ankara

arkadaşlar samsunda tanıdığınız bayrak yapan, kazıklamayacak ,trabzonsporlu olmayan,mümkünse samsunsporlu esnaf var mı?5 metreye 2 metre bayrak yaptırcam.kırmızı beyaz şeritli.üzerinde %100 samsunsporlu yazdıracam Allah izin verirse.lütfen yardımcı olun.

karma55

Cihan reklam var 05468993840 telefonu

mehmet yılmaz

07 Şubat 2010, 02:15:41 #2 Son düzenlenme: 07 Şubat 2010, 02:33:39 samsuni
Alıntı yapılan: fatih55ankara - 03 Şubat 2010, 12:49:04
değerli samsunsporlular benim türkiş sapağındaki evin karşısında trabzonsporlu üniversite öğrencileri oturmakta ve en az 2 metreye 5 metre bayrak astılar.bize her yer trabzon diye yazmışlar.çok canım sıkılıyo.lütfen bana yardımcı olun.nasıl bir bayrak ya da pankart yaptırim.ben de asacam büyük birşey kaç lira olursa olsun.

arkadaşımız yaptırmış pankart; gecenin yarısı fotoğrafını çektik :)

edmontdante

Samsunspor'luysan %90 manyaksın demektir : ))

mehmet yılmaz

Asan da manyak gidip çeken de... :)

Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda daaa...

Yaman55

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Şubat 2010, 02:19:29
Samsunspor'luysan %90 manyaksın demektir : ))

ben %100 üm engin abi

edmontdante

OOOOOOoo Yaman'ım hoşgeldin kardeşim. %10 bıraktım ben yine.Aramızda aklı %10  olanlar da var : ))

Yaman55

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Şubat 2010, 02:25:10
OOOOOOoo Yaman'ım hoşgeldin kardeşim. %10 bıraktım ben yine.Aramızda aklı %10  olanlar da var : ))

hoşbulduk abi  :)

bengülü

asanada çekenede tşk ederim yüreğine sağlık fatih çok güzel bir pankart olmuş

fatih55ankara

mehmet abi çektiğin fotoğraf için çok teşekkür ederim.abi birde gündüz gözüyle bak.mükemmel duruyo. sabahtan beri bakıyorum gelen geçen bakıyo.hatta karşıdaki lokantada çalışan çocuklar abi manyak olmuş dediler.bir de tam türkiş sapağına girişte olduğundan çok ilerden bile belli ediyor.saygılarımla...

BAŞKA DİYE SORANLARIN İNADINA SADECE SAMSUNSPOR.

fatih55ankara

asanada çekenede tşk ederim yüreğine sağlık fatih çok güzel bir pankart olmuş.

recep abi asıl ben teşekkür ederim.sizler gibi insanları tanıma şansı buldum.sizin samsunsporluluğunuz yanında bizimkisi nedir ki?

fatih55ankara

sitedeki herhangi bir arkadaştan ricam türkiş sapağından girince carrefoursa nın 3. katındaki pankartı gündüz gözüyle çekebilir misiniz?bir de siteye atarsanız çok sevinirim.

erkutdem55

ben de yaptırayım bişey balkona asayım 56ların yukarısında ev.ne yazdırsam acaba,istanbul takımlarını tutanlar biraz da bizim takımlarımızı tutsunlar mesela.çok mu sert oldu :)

eLLis

Off çok fena olmuş bende yaptırsam site sakinleri ne der acaba  :)
Kaça malolur böyle bi pankart?

mehmet yılmaz

@ellis
Öyle bir pankart 70-75 liraya mal olur, normal bir reklamcıda. Ama tanıdık olursa düşer...

@erkutdem

çok ağır olur, onun yerine Samsunsporlu bir slogan yazdır bence. Kırmızı, beyaz, kara sevda - sadece Samsunspor gibi...