SAMSUNSPOR Bayraklarını Asalım - Belki Utanırlar!

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2009, 02:35:50

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

gazi caddesinde bi takıcı var carrefourun yan tarafında 25tl lik alışverişe samsunspor atkısı die cama asmış ilanını yanına da koymuş süs atkıyı. en azından samsunspor kimilerinin aklına geliyor.karşısındaki tahsin kosifin mets i de puma zamanında formaları getrmektn acizdi...

HaSaNCaN

Şirinler olarak bu işin üstüne gidiyoruz en geç 1 haftaya isteyenler makul bi fiyata dernekden bayraklarını alabilecek.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 18 Ekim 2009, 12:17:57
Şirinler olarak bu işin üstüne gidiyoruz en geç 1 haftaya isteyenler makul bi fiyata dernekden bayraklarını alabilecek.

hasan bi mağaza acmayı düşünüyonmu

HaSaNCaN

beşnumara

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 18 Ekim 2009, 12:17:57
önemli olan bayrağın boyutları.büyük yapıp maçlarda sallamamız lazım maçtan sonra da evlere asmamız lazım

beşnumara

Alıntı yapılan: beşnumara - 18 Ekim 2009, 21:04:59
önemli olan bayrağın boyutları.büyük yapıp maçlarda sallamamız lazım maçtan sonra da evlere asmamız lazım

şöyle bir şey kastetmiştim(gerektiği zaman maçlarda sallanabilir ki çok hoş bir görüntü çıkıyor. gerektiği zaman evde balkona terasa asılabilir)

Yaman55

Alıntı yapılan: beşnumara - 23 Ekim 2009, 02:34:40
şöyle bir şey kastetmiştim(gerektiği zaman maçlarda sallanabilir ki çok hoş bir görüntü çıkıyor. gerektiği zaman evde balkona terasa asılabilir)

Hasta Siempre Demirspor :D

Yusuf55

her HAFTA okula beden eğitimi dersine samsunspor formasınyla giderim

KotuCocuk55

kaptan 55

05 Kasım 2009, 13:15:00 #54 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 13:34:57 kaptan 55
arkadaşlar istanbuldan bayrak geliyo,yarın elimde bana bayrağa baskı yapabilecek tanıdığınız,bildiğiniz birisi veya bir işyeri bilen varsa özelden msj atsın.

bayrağı yaptırıp stadada astırabiliriz,veya 56'larda bulunan eskiyen bayrakla değiştirebiliriz.

fatih55ankara

değerli samsunsporlular benim türkiş sapağındaki evin karşısında trabzonsporlu üniversite öğrencileri oturmakta ve en az 2 metreye 5 metre bayrak astılar.bize her yer trabzon diye yazmışlar.çok canım sıkılıyo.lütfen bana yardımcı olun.nasıl bir bayrak ya da pankart yaptırim.ben de asacam büyük birşey kaç lira olursa olsun.

Fecr_55

Tek Basima da Kalsam, Vazgecmem SAMSUNSPOR Sevdamdan..

SAMSUNSPOR'luya her gün 14 Subat..!

Ask, SAMSUNSPOR'lu Dogmak ve Onunla Ölmektir..

Türkiye'nin Baskentinde, Karadeniz'in Baskent Takimi SAMSUNSPOR'u Sevmek Baskadir Baska..

Benim Sevdam 90 Dakikalik Degil, Bir Ömür Boyu..SAMSUNSPOR..

Su an aklima gelenler Fatih kardesim..

fatih55ankara

arkadaşlar hiçbir samsun yerel belediye başkanı bir yere de samsunspor bayrağı asim demiyor.yapamıyor.nedeni bence hep oy kaygısı samsun kozmopolit olduğundan diğer illerden gelenlerden mi çekiniyorlar samsunspor a gıcık mı kapıyorlar anlamış değilim.şundan eminim eğer biz samsunsporlular olmasak şehrin her yanı bordo mavi olurdu.az önce metin burmaya facebook tan mesaj attım ve samsunspor a karşı ilgisizliklerinden serzenişte bulundum. ve atakumda belli yerlere samsunspor bayrakları asılmasını güzel bir dille rica ettim.ama şerefsizler bunu baştan düşünmezler.hep biz talep edeceğiz.biz ne zaman bir bütün olarak samsunsporumuza sahip çıkarsak o gün de samsunsporumuz süperlige çıkacaktır.

holigan_itü

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 03 Şubat 2010, 13:51:54
az önce metin burmaya facebook tan mesaj attım ve samsunspor a karşı ilgisizliklerinden serzenişte bulundum.

bende bıraz once basbakanlığın sıtesıne gırıp basbakana maıl attım :) yzy yı sıkayet ettım :)

Sercan