En Güncel Fotoğraflarla Güzel Samsun'umuz

Başlatan berusa55, 12 Ekim 2009, 16:10:43

« önceki - sonraki »

berusa55

berusa55

berusa55

berusa55

celebi

yine güzellikler yine güzellikler >l< >l< >l<

berusa55

berusa55

berusa55

kalptenþimþek

25 Aralık 2010, 20:53:44 #293 Son düzenlenme: 25 Aralık 2010, 22:24:06 kalptenþimþek
la adamlar kırmızıda geçiyor..  .:.:.

epçeli köylü

Bu işin raconu bu.Kızlar gibi yeşilde geçilmez.Delikanlı adam kırmızıda geçer... :)

Fecr_55

Delikanli adam canini kirmizi isikta mi buldu da racona ters geliyor yesil isik:)) Hem bize laf atmissin ufaktan, hiiic yakistiramadim:))

ahmetsefa55

taksımde metrodan cıktım.yayalara kırmızı yanıyo.herkes beklıyo.ben atladım yola gectım karsıya :) meger trafık polısı varmıs.ceza yazarım sana dıyo. :) kırmızı da gectık dıye ceza mı yazcan yaa bız samsunluyuz kırmızıda gecerız arkadas dedım. :P :P

doðan

Bu gün bir araba gördüm plaka 61 kia ama camındaSAMSUNSPOR atkısı ; takıldım biraz durdum çıkardım telefonu foto çekiyorum sahibi geldi , abi, ben samsunlu SAMSUNSPOR luym ama her yerde hemşerim muhabbeti ile trabzonluların taciyle karşılasıyordum , asdım SAMSUNSPOR atkısını cümle aleme belli ettim rengimi dedi , çok hoşuma gitti resmini de eklerim daha snra >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

kutsalforma

Alıntı yapılan: doğan - 25 Aralık 2010, 21:58:43
Bu gün bir araba gördüm plaka 61 kia ama camındaSAMSUNSPOR atkısı ; takıldım biraz durdum çıkardım telefonu foto çekiyorum sahibi geldi , abi, ben samsunlu SAMSUNSPOR luym ama her yerde hemşerim muhabbeti ile trabzonluların taciyle karşılasıyordum , asdım SAMSUNSPOR atkısını cümle aleme belli ettim rengimi dedi , çok hoşuma gitti resmini de eklerim daha snra >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

kesinlikle bekliyoruz  :D