Allah'ın rahmeti seninle olsun Muhsin Yazıcıoğlu!

Başlatan Akyol, 26 Mart 2009, 14:23:03

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Allah rahmet eylesin... Kurtarma çalışmalarında sınıfta kaldık, kazadan kurtulan insanlar donarak vefat etti ne yazık ne üzücü bir durum... Ailelerine Allah sabır versin...

MeL_55

özkan

devlet devlet devlet..Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin imkanı bu mudur? bir gazeteci yaklaşık beş dakika 112 ile konuşuyor ama beyefendiler bir sinyal alamıyor..allah allah bakın hele şu işe..tamam ben anlamıyorum bu işlerden ama koca devlet yaa ayıptır ayıp insan halkındandamı utanmaz yaa bir telefonun yeri bulmak bu kadarmı zor bu kadarmı ımkansız..obama denılen adam bile 50 kişilik bi teknik ekiple gelıyo gelırken 9 kamyon teknık malzemesıyle turkıyeye gelıyor..bisey demıcem ya yasanmaz bu ülkede yazıklar olsun bizi bu hale dusurenlere sadece bu olay ıcın degıl sıradan köylü memetde ölse oda can öbürüde can..insan canı bu kadrmı ucuz..atamızın halkçılık ilkesi,o kadr emeği,tırnaklarıyla kazıya kazıya kazandıgı ülke toprakları ne halde..allah kimseyi kimsenin bagımlısı kölesi yapmasın..Atatürk su an cıkıp gelse deger verip yüzümüze bile tükürmez..böyle elmız kolumuz baglı kalıyorya o zaman ısde soguyordum bu devletın insanlarından ya..ayıp ya ayıp...cakma almanya kadar bıle olamadık be yuh yuh..

Gaziosmanpaşalı3455

27 Mart 2009, 20:49:09 #63 Son düzenlenme: 27 Mart 2009, 20:52:07 Gaziosmanpaþalý3455
allah rahmet eylesin vatan evladı sayın muhsin yazıcıoğlunuda kaybettik allah ailesine ve türk milletine sabır versin.(acılarımız ortak hislerimiz olduğu için paylaşmak istedim)sizin gibi adamların değeri ancak ölüncemi anlaşılır?????????????????????

Sempatik Bengülü

göz göre göre donarak öldüler Allah mekanlarını cennet eylesin

ugrass

sBc-55

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 27 Mart 2009, 20:49:09
allah rahmet eylesin vatan evladı sayın muhsin yazıcıoğlunuda kaybettik allah ailesine ve türk milletine sabır versin.(acılarımız ortak hislerimiz olduğu için paylaşmak istedim)sizin gibi adamların değeri ancak ölüncemi anlaşılır?????????????????????

bence o adama suikast yaptılar..başbakan olsa anında tespit ederlerdi yerlerini.donarak ölmelerini bekledier. ÜLKÜCÜLERİN BAŞI SAĞOLSUN CcC

Sercan

Kürsat Berrak

Türk Milleti birlik ve beraberlik için anlayamadığm şekilde kurban yada kurbanlar verdikten sonra kendine geliyor.Birkaç gün önce birbirini yiyen sözde Liderlerde!!! adeta günah çıkarıyorlar.Şimdi kınayı nerenize yakarsanız yakın Lider geçinenler....Genel Başkan Siz Allah yolunun yolcusu Şehitsiniz.Mekanınız cennet...

berusa55

27 Mart 2009, 22:08:18 #69 Son düzenlenme: 27 Mart 2009, 22:12:36 berusa55

Güle Güle Büyük REİS
Mekanın Cennet Olsun

europe_55

Allah rahmet eylesin, mekanlari cennet olsun...

:( :'( :( :'( :( :'(

yaman55

Fecr_55

55Bafra55

Her ölüm erken ölümdür.Mekanın Cennet olsun Koca Reis.
Kazada ölen 6 kişiye Allah'tan rahmet diliyorum. :'(

alperen_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 27 Mart 2009, 22:08:18

Güle Güle Büyük REİS
Mekanın Cennet Olsun

Dondurdun türkiyeyi üşüttün hepimizi muhsin başkanım.Mekanın cennet olsun.Ahirette Hz.Muhammet komşun olsun.gül kokulu hilal yüzlü başkanım.ruhun şad olsun.davan davamızdır. :( :( :( :(