Hazırlık maçları Tv yayını

Başlatan tuzlalı, 11 Temmuz 2005, 11:09:10

« önceki - sonraki »

salihcakir

seyredenler için soruyorum; maçı kaçta seyrettiniz acaba saat 18demi yayınladılar bizim maçı. bu arada ivanova çok üzüldüm; ne zaman sahalara dönecek acaba. çok yazık gerçekten.

jean

mac 17 deydı bende alfa tv den baktım

salihcakir

uydundan mı seyrediliyor o da..eğer öyleyse frekansı nedir?

jean

uyduda oldugunu sanmıyorum samsun kanalı

salihcakir

bu akşam oynanacak maçı kazanırsak finalist oluyoruz sanırım değil mi? bu akşam 22 de KanalB maçı yayınlayacağız diye ilan etmişti. umarım bu kez bir aksilik olmaz. bu arada dün yine KanalBde turnuvada şu ana kadar oynanan maçların bir özeti vardı; ve ben o kısa özette samsunsporumuzda pek birşey göremedim..

Shane_Falco

maç saat 21.30 dabaşlıyor  saat 17.00 da da başka takımın maçları kanal b nin resmi sitesinden yayın akışından okudum

degirmendereli

Alıntı yapılan: "Shane_Falco"maç saat 21.30 dabaşlıyor  saat 17.00 da da başka takımın maçları kanal b nin resmi sitesinden yayın akışından okudum

reciever bulamadı kanalları

salihcakir

şimdi bitti maç. yine 0-0 berabere kaldık ve penaltı atışları sonunda yenildik ve turnuvaya nokta koyduk. ilk yarı ve ikinci yarı farklı onbirlerle mücadele ettik. ikinci yarıdaki onbirimiz as onbirimiz gibiydi. tabi çok eksiklikleri var. ilk yarıda kalede kovaçeviç, savunmada (sağdan sola)serkan, emre, erhan, iskender; orta alanda musa, muzaffer, ercan, 16 numara(maçta ismi geçmedi bile), volkan; ileri uçtada fatih vardı..ben bu yarıda fatihi çok beğendim. zaman zaman çıktı sahneye ama fiziğini; süratini ve tekniğini anladık bu dakikalarda iyi olacak diye düşünüyorum. paftan da hatırlamıyorum onu. bilen birileri bizi aydınlatırsa sevinirim. savunmada erhanı beğendim. iyi bir osavunmacı kazanıyoruz. hem teknik hem hızlı. bafradan gelmişti samsunsporun pafına. ercanın mücadele yönünü beğendim fakat teknik olarak hiç iyi bulmadım. muzaffer teknik olarakta mücadele olarakta iyi bir görüntü çizdi; lakin daha olması lazım. Kovaçeviçe iş düşmedi ama bende oyuna çok konsantre bir kaleci imajı çizdi. faydalı olacak diye düşünüyorum. ilk yarının en kötü ismi ise musa idi. geçen yıldan beri süre gelen düşüşüne halen bir dur dememiş. bu yılda formayı göremez.

İkinci yarı kalede seyhun; geri dörtlüde, elyasa, petkov, kenan, muhammet; orta alanda, ali akdeniz, mustafa çiçek, adnan, eren, ayari; fovettede serkan aykut düzeniyle oynadık. ikinci yarıda mustafa çok kısa süre sergileyebilsede mustafa çiçekin ne denli teknik bir oyuncu olduğunu gördük. petkov ve adnan mücadeleleriyle yine ön plana çıkan isimlerdi. seyhunu ise hiç ama hiç beğenmedim. eren de çok zayıf göründü. muhammette geçen seneki gibi görünmedi. elyasa çok isteksizdi. genel manada takımda idmanlardan dolayı olsa gerek büyük bir yorgunluk okunuyordu.
maçtan notları tamamlarken; hücuma dönük bir orta saha;sağ bek, sağ açık ve forvet eksiklikleri çok ama çok göze çarptı..

ngonge

samsunkopat kiminle oynadık maçı?  :)
bu arada gol atamıyoruz da yemiyoruz da...sanırım şaban hoca önceliği savunmaya vermiş bu akıllıca da umarım gol atmayı da beceririz..
bu arada allum da kovaçeviç de kampta.hangisi takımda olacak peki? resmi imza atan var mı?

salihcakir

evet haklısın rakibi yazmamışım  :D
rakip azerbeycan'ın Turan takımıydı. lakin ikinci yarı kaleye allum'un değilde seyhunun geçmesi allum'um yollacağını düşündürdü bana. zaten bir önceki mesajımda da bahsettiğim gibi kovaçeviç iyi görünüyor. dün maç oynanırken eksiklerimiz gözümün geldide(yani sahaya çıkmayan ama hatırladığım isimler) erkan vardı, kais, celil.. rüyamda da bunlar samsunda bir hazırlık maçı yapıyordu. ama neye dalalet bilemiyorum. rüya tabirlerinde de samsunsporu hazırlık maçı yaparken görmek diye bir şey yok haliylen  :D

tuzlalı

Ben takımı akşam ki maç için pek beğenmedim açıkçası. İyi bir oyun yoktu ortada. Rakip kaleye gidip, geriye çok adam kaçırdılar. Sanki biz hücum oynuyor gibi görünüyorken ortada ciddi bir atağımız yoktu bile. Rakip takım daha net pozisyonlara girdi ama değerlendiremedi. Futbolcuların istekli görüntüsü güzeldi. Tabi golcü eksikliği de ceza sahası çevresinde topu gezdirip durmamızın diğer bir nedeniydi bana göre. Çok ümitsiz değilim takımdan. Daha iyi oluruz inşallah. Bugün 18:30 da turnuvada 3-4 . lük maçımız var. Ertuğrul un takımı Kayseri ile. Hazırlık maçıda olsa gönlümden çok iyi bir oyun ve açık ara fark geçiyor. Ligden önce şöyle iyi bir tokat atsak iyi olur. Teknik Direktör? ertuğrul sağlama.

salihcakir

yok tuzlalı turnuvaya veda ettik; yani grupta sonuncu olarak elendik..

timofte

Fecr_55

bende izledim ama bana göre verimsiz bir macti...ali akdeniz berbat oynadi, serkan aykut 2. yarida girdi ama top belki 3 kez degmi$tir ayagina...ilk yari cok foullü oynadik, ama savunmada iyiydik...iskender de gelecek var bence...ceza sahasina hic iyi bir orta dahi gelmedi, yada bir tane onu da ali akdeniz kafasiyla di$ari atti...ba$ka yok...kovacevicin iyi veya kötü yönlerinin ortaya cikamadigi bir macti, pek i$ dü$medi ona...ama ilk ve 2. yariyi degerlendirirsek 2. yarida biraz daha mücadele vardi...bu da normaldir galiba, as oyuncularimiz oynadi cünkü...
bu arada spiker durmadan Samsunspor´un denizli ile yaptigi macin 0-0 berabere bittigini söyledi...ama burda 1-1 bitti denilmi$ti...hangisi dogru acaba???

salihcakir

1-1 biten ilk hazırlık maçımızdı ve patalya turnuvasıyla bağlantılı değildi;
patalya turnuvasının ilk maçında da denizliyle oynadık yine 0-0 biten maçın ardında penaltılarla 3-2 yenilmiştik.