Celil Sağır Jübile Hazırlığında

Başlatan Ahmeti, 17 Haziran 2011, 08:24:14

« önceki - sonraki »

Kaya

Her ne olursa olsun Efsanelerimizden biridir Celil Sağır..Jübile yapacağı günü bekliyoruz.. samsunspor_x

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 17 Haziran 2011, 12:34:34
İiimmm-Paaaa-Raaaa-Toooorrrrr Celil Celil !!!!!

Tam yazmaya hazırlanıyordum ki, erken davranmışsın abi :)

Bu sabah uyandığımda yatakta oturdum nerden estiyse, ey gidi maçlardan önce SER-KAN AY-KUT layralaylaralaylaralaylay layralaylaralaylaralaylay layralaylaralaylaralaylay diye, İM-PA-RA-TOR CE-LİL CE-LİL diye bağırırdık ne yıldızlarımız varmış diye özlem duymuştum eski günlere...

O zaman hep bir ağızdan: İİİİM-PAAA-RAAA-TOOOR CEE-LİL CEE-LİL!

Sercan

Ulan şimdi Celil ve Serkan 25 yaşında olsalar  :P :P

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 17 Haziran 2011, 14:48:58
yakışır imparatora..Serkan Aykut la beraber yapılamaz mı acaba?

aynen ya kral serkan fazlasıyla hak ediyo..çocukluk kahramanım o adam benim

jean

Ins gerceklesir alt yapida gorev verilmesinden yanayim

samuray

ya tamam futboluyla örnek olsun mama özel yaşamıyla değil iddaa dan ceza almış biri nasıl örnek olacak altyapı fda genç futbolclara

hacettepeli

jübile güzel olur, gerçekleşir umarım. Celil'e son bir kez daha veda ederiz ve kurtuluruz bu veda faslından  :D

Lusage

Celil'in takımında "Serkan - Cenk - Ercan - İmdat - Vural - Ertuğrul" olsada son kez ölmeden Yüreği Samsunspor aşkıyla atanları sahada görebilsek.  :'(

deli 55

yakışır celile.seni sahalarda görmeyi daha çok özleyeceğiz imparator... :(

Ayberk

Yalnız bizim milletimizde pek vefa yok. Eğer Celil'in veda maçında o tribünler dolmazsa yazıklar olsun!

55(tuncay)55

son kez cenk celil serkan üçlüsünü aynı takımda görmek istiyorum
cenk olmasa bile en azından bu maçta serkan oynamalı bence oda bunu fazlasıyla hak ediyor

ali ihsan

Samsun'da olacağım tarihlere denk gelir umarım.İmparator Celil'i 19 Mayıs'ın çimlerinde tekrar seyretmek ve eski günleri yad etmek ... Paha biçilemez ....

Turuncu

kamuri

imparator celil ve kral serkan aykut aynı sahada ordusporu 7_5 yendiğimiz maçta ki spikerin sözleri hala kulaklarımda süper ikili geri dondu son kez jubilede de olsa izlemek harika olur çocukluğumuzun kahramanları celil ve serkan aykutu

umit

Zaten o maçta spiker "şu bir gerçek ki kral geri döndü" dedi. Dönüş o dönüş, ses seda çıkmadı sonra  ;D

Eğer serkan'lı,celil'li,vural'lı jenerasyon olursa tadından yenmicek bir maç olacağı kesin.