Sevgili arkadaşlar bir konuda yardım etmenizi rica ediyorum.

Başlatan 5trawberry, 05 Ocak 2011, 00:14:37

« önceki - sonraki »

5trawberry

Facebook'da ''Favori Altın'' ın sponspor olduğu bir uygulama başlatıldı. Ve bu uygulamada okuldaki branş öğretmenlerine okulunda eksik olan ihtiyaçlarını belirleyerek sanal ortamda destek arama olanağı sunuldu.

En çabuk kim destek alırsa, Favori Altın okulun o ihtiyacını gidermiş olacaktır.

Elbette çok okulumuzun ihtiyacı var buna fakat, en azından bizimle aynı yola başkoymuş bir öğretmenimize destek olmanızı sizden rica ediyorum.

Destekleriniz karşılığında 2 adet projeksiyon ''Havza Anadolu Lisesi'' Tarih Odasına hediye edilecektir.

Bunun için yapmanız gereken çok basit;

http://www.facebook.com/apps/application.php?id=158027107568335

Uygulamaya git diyoruz, Sende katıl sekmesinden istenilen nacizane bilgileri dolduruyoruz. Sonra hemen altında Beğen'e tıklayıp, Okullar seçeneğinden ''Şehre Göre Sırala Sekmesinden'' Samsun'u işaretleyip Listele diyoruz ve ''SAMSUN HAVZA ANADOLU LİSESİ'' DESTEK OL DİYORUZ.

Teşekkür niteliğinde ise, uygun bir günde Samsunspor tribününde Havza Anadolu Lisesi olarak bulunma sözünü alıyoruz.

Saygılar arkadaşlar.

Not:Konuyu muhtemelen yanlış bölüme açtım, gerekli düzenlemeyi ilgili kardeşlerimin yapmasını rica ederim.

Burak

Dartagnan

Burak

sanırım bi okul kotayı doldurup beden eğitimi ile ilgili birşey kazanmış bu konuya da yüklenelim biraz 1-2 dakika sürüyor zaten en fazla

celebi

AntZ

Destek Gönderildi...

Alıntı yapılan: celebi - 06 Ocak 2011, 16:49:41
son durum nedir şu anda

Havza Anadolu Lisesi | Okulun 1 adet projeksiyon ihtiyacının karşılanabilmesi için 757 kişinin daha desteğine ihtiyacı var

Gereken:1100
Destekleyen:343
Kalan:757

sadece55

eren55

Usta atanamamış bir Türkçe Öğretmeni (adayı) olarak elbette desteğimizi esirgemeyiz.Sinop'tan ikna ettiğimiz arkadaşlar var gelgelelim Havzalı dostlarımızı ikna edemiyoruz.İşte böyle durumlarda ALLAH biliyor ya hiç iyi şeyler geçmiyor içimden.Neyse elimizden geleni yaparız.

ElbistanLı4655

hacettepeli

Feysbukum olsa katkıda bulunurdum ama maalesef yok..

sadece55

mehmet abi bu iş ciddi bir iş vallahi bir eğitimci olarak siteyi örgütlemek senin gibi bir büyüğümüze düşer abi..