Kongreye doğru : Listeler hazırlanıyor ..

Başlatan SS55, 29 Haziran 2005, 12:06:06

« önceki - sonraki »

SS55

aldığım son duyumlara göre 3 kişi tarafından ayrı ayrı listeler hazırlanıyormuş.Biri akp tarafından diğeri şu anki yönetim tarafından üçüncüsünü öğrenemedim.Demek ki kayyuma falan kalmayacak.herkes rahat olsun.kombinesini alsın.

timofte

Bu haberi ben de duydum, Samsunspor'un sahipsiz kalmaması adına güzel bir gelişme. Ama gerçek olmasını da diliyoruz. Açıklanan bu kadar borca rağmen kulübe talip olanlar çıkması iyi. Türkiye nezdinde de herkes nasıl bir camia olduğumuzu görmüş olacak. Rekabetin olduğu bir kongre dışarıya karşı iyi bir imaj anlamına gelir. İsmail Uyanık ile özdeşleşmiştik ve Türkiye çapında tanınan, saygı gösterilen bir ismi kaybetmenin hüznünü muhakkak duyuyoruz. Ama hayat devam ediyor ve bu aşamada Samsunspor genel kurulu, Samsunspor için en hayırlı ismin kim olduğunu belirlemek durumunda. Bakalım en kısa sürede bu duyumların somutlaşmasını ve adayların resmen ortaya çıkmasını bekliyoruz Samsunspor taraftarları olarak..

55ss1965

Bizde ne yapacagimizi bilmiyoruz İsmail uyanık için imzakampanyı düzenlemek istiyorduk ancak geri dönmeyecegini söyledi. Ama kimse aday olmazsa kimsede tekrar İsmail Uyanık olsun demesin Aday çıkarsa iyy olur ancak İsmail uyanık hemen unutuldu Çok yazık...Size bir lafım yok yanlış anlamayın genel konuşdum

Sioux

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"gelecek olanda zaten yemeye gelir

nereden biliyorsun o zaman öylece bıraksınlar samsunsporu.
elbette kötü niyetliler de vardır olabilir ama gelecek olan herkesi töhmet altında bırakmana anlam veremedim..
bana göre şu aşamada başkan Galip Öztürk olursa her şey iyi olur.
geçtiğimiz günlerde suat çalıkda bu anlamda laflar söyledi şu anki yönetime galipe kucak açmadıkları için tepki gösterdi.

curva55

büyük bi ihtimal galip öztürk olucak başkan.Şu bugün yarın belli olur olup olmayacağı.

yirmiuc

Amsterdamli

Baskanin kim olacagi neticede kongrede belli olur. Once adayliklarini aciklasinlar. Sevgili Yirmiuc su ana kadar basinda birtek Refik Moral acikca aday olacagini aciklamisti ama ilk kongreye aday olarak girmedi. Bunun nedenide baska adaylarin cikma ihtimali varki daha resmen aciklamadi. Demekki kendisine diger adaylar beklemesini rica etmislerdir.

ForzaRizespor

SAMSUNSPOR ICIN HAYIRLISI NEYSE O OLSUN DERIM.