metin burma-trabzonlu gençler gecesinde

Başlatan adige73, 10 Nisan 2010, 14:00:02

« önceki - sonraki »

adige73

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=21605
acaba samsunlu öğrenciler de trabzonda bir gece düzenlese oranın belediye başkanları da bu geceye katılırmıydı

Akyol

Soruyu yanlış sormuşsun! Trabzon'da herhangi bir belediye başkanlığına SAMSUN'lu biri aday olabilir miydi? Hadi oldu kazanabilir miydi? Sorunun doğrusu bu şekilde olmalı...

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 10 Nisan 2010, 16:38:10
Soruyu yanlış sormuşsun! Trabzon'da herhangi bir belediye başkanlığına SAMSUN'lu biri aday olabilir miydi? Hadi oldu kazanabilir miydi? Sorunun doğrusu bu şekilde olmalı...

güzel soru.
Hadi buna milletvekillerinide,encümenleride ekleyelim.
değil belediye başkanlığı azalık bile vermezler.
ama bunu düşünecek halk nerede

mehmet yılmaz

Aramızda böyle bir habere şaşıran, "vay be" diyen bir kişi bile var mı? Yok... Bekleneni ve kendine yakışanı yapmış...

Tribün_ali

11 Nisan 2010, 12:28:22 #4 Son düzenlenme: 12 Nisan 2010, 11:43:29 samsuni
Şehrimiz karadenizin kozmopolitik şehri yapacak bişi yok biz kendi değerlerimize sahip cıkmasını bilmiyoruz ki nereye adım atsan trabzonlu bu şehirde

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 11 Nisan 2010, 12:28:22
Şehrimiz karadenizin kozmopolitik şehri yapacak bişi yok biz kendi değerlerimize sahip cıkmasını bilmiyoruz ki nereye adım atsan trabrumlu bu şehirde

ali öyle diyosunda onlar nasıl yapıyor yıllardır böyle şehirlerini geçtim büyük şehirlerde bile aynılar burnu nereyi gosteriyorsa doğru yön orası (mecazi)

celebi

Ollivanders

tankut

12 Nisan 2010, 11:36:14 #8 Son düzenlenme: 12 Nisan 2010, 11:43:13 samsuni
Alıntı yapılan: Tribün_ali - 11 Nisan 2010, 12:28:22
Şehrimiz karadenizin kozmopolitik şehri yapacak bişi yok biz kendi değerlerimize sahip cıkmasını bilmiyoruz ki nereye adım atsan trabzonlu bu şehirde

Çocuklar sorun insanların trabzonlu olmasında değil, Bunlardan kaç tanesinin Samsunu sahiplenmesi ve Samsunsporumuza destek çıktığıdır. Bu ince çizgiyi gözardı etmemek lazım.
Bizim lafımızda zaten Samsunda yaşayıp, Samsunumuza hainlik yapanlara olmalı.

YaşarDoğu

Sorun Trabzonlu olmak tabi ki değil , sorun MEtin Burma dır.

Ne yapmıştır Samsuna yada Samsunspora? Seçimin üstünden 1 yıl geçti , Sahilde çocuklarda çöp toplamak yada İskeleyi yapmakmıdır Samsuna  ( Atakuma ) katkı?

Nuri Asan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 12 Nisan 2010, 14:00:22

Ne yapmıştır Samsuna yada Samsunspora? Seçimin üstünden 1 yıl geçti , Sahilde çocuklarda çöp toplamak yada İskeleyi yapmakmıdır Samsuna  ( Atakuma ) katkı?

öyle deme bir dünya işçiyi işten çıkattı ya

Burak

kendisi trabzon asıllı samsunlulardan dır kendisi çok yakın bir arkadaşımın dayısıdır bir iki kere uzun olmasa da sohbet etme fırsatı buldum kendisi ile futbolla alakası hiç yok diyebilirim samsunspor a katkısı olmadığı doğru haklısınız ama atakum a katkısı olmadığını söylerseniz bence yanlış a düşersiniz atakum da yaşamama ma rağmen bence samsun un en nezih yerlerine sahip olduğunu gözardı edemezsiniz atakumun kurucu bld başkanı kaybettiği şeçimde chp den ayrılmadaydı o seçim de de seçilirdi bence art niyetli olarak katılmamıştır o geceye

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: dukeburak - 16 Nisan 2010, 22:32:34
kendisi trabzon asıllı samsunlulardan dır kendisi çok yakın bir arkadaşımın dayısıdır bir iki kere uzun olmasa da sohbet etme fırsatı buldum kendisi ile futbolla alakası hiç yok diyebilirim samsunspor a katkısı olmadığı doğru haklısınız ama atakum a katkısı olmadığını söylerseniz bence yanlış a düşersiniz atakum da yaşamama ma rağmen bence samsun un en nezih yerlerine sahip olduğunu gözardı edemezsiniz atakumun kurucu bld başkanı kaybettiği şeçimde chp den ayrılmadaydı o seçim de de seçilirdi bence art niyetli olarak katılmamıştır o geceye

Peki ben oldum olası Atakumdayım, bana icraatlarından bahsedebilir misin Burak?

Burak

valla ben 99 dan mpal e gittiğimde okulun etrafı köydü şimdi hiçte köy gibi değil 95 lerde çocukken seyfi demirsoy un olduğu yolun 500 metre ilerisinde halam otururdu yolun sonu tarlaydı.ayrıca bieşeyler yapmış olmalı ki seçildi çünkü partiden bağımsız oylar aldı.samsunda kim ne derse desin akp baskın konumda akp büyükşehirde açık ara alırken atakumda chp kazandı bu da kişiye oy verildiğinin göstergesidir.ayrıca bana çok başarılı bir ilçe veya eski haliyle altbelediye başkanına örnek verirsen de sevinirim ilçe belediyelerinin yapabilecekleri sınırlı akp nin atakuma bıraktığı borçları da göz önüne alırsan sevinirim

jean

gecen yaz tokalasmisti bizimle trabzonlu diye duymustum