Okul Harclıgını SAmsunspora Gönderdi

Başlatan Adige, 26 Aralık 2008, 12:47:31

« önceki - sonraki »

beşnumara

bu minik kardeşimizin samsunsporun bulunduğu durum ile ilgili düşünceleri ve vermek istediği destek bazı kişilere kapak olsun.bu çocuğa da köstek olsaydınız ya.sakın destek verme 20 YTL de olsa deseydiniz ya.

mehmet yılmaz

Şu GS kısmına ne gerek vardı? Buruk bir mutluluk oldu benim adıma :(

KotuCocuk55

Gönlümde galatasaray kalbimde samsunspor diye yazılan bir mektup bana hiçbir anlam ifade etmiyor!
Bence duygulanacak,takdir edecek birşey yok!
Aksine ailesine verdiği galatasaray sevgisinden ötürü kızıyorum ben!

Reklam kokan,ucuz numaralar gibi geldi!

Bizde 9 yasında samsunsporlu olduk,tribünleri doldurduk!
Üniversitede bütün aylığımızı samsunspora gönderdiğimiz oldu!
Bu sitedeki birçok kişi samsunspora maddi destekte bulundu!

Sen Kamuoyuna bir mesaj vermek isterken gönlümde galatasaray dersen,ben de o babana söle bir dahaki sefer parayı galatasaraya göndersin samsunsporu da hiç işin içine katmasın derim.

gozgoz yýlmaz

para istemiyoruz küçük kardeşim, sadece samsunspor'u tut yeter...

Tiryakiler55

helal olsun deyip bu cocuk kadar olamayanlar utansin diyorum ba$ka bir$ey demiyorum... galatasaray bölümüne gelince bence pek ciddi alinmamali. henüz 9 ya$inda zamani gelince sanirim o galatasaray i$i biter... ben burda acikcasi diyorum ben kücükken babamin sinoplu bi arkada$i sayesinde bende galatasarayliydim ne anlardim bacak kadar ya$imla... ama büyüdüm kendim dü$ünecek hale geldim ve gördümki samsunspor'u tutmaktan ba$ka bir$ey dogru olmadigini ve ondan bu yana samsunsporluyum ve elimden geldigi kadar yanli$ yolda olanlarida dogru yola yönlendirmeyi dü$Ünüyom

Adige

Daha cocuk 9 Yaşında Gs kısmına Pek Takmayın Bence ;)

55.hakan

ajansspor daki yorumlara bakıyorum da trabzonsporlu ve beşiktaşlı bazı arkadaşlar reklam bu demişler , ben düşünüyorum amaç samsunlu olupta takıma sahip çıkmayanların dikkatini çekmekse bu reklam olsa nolur ...

kumköylü ahmet

gs katmasan iyidi kucuk kardesim bende carsambaliyim carsambalinin gönlündede kalbindede bir takim olur ama az büyü anlarsin zaten...
yinede helal olsun

edmontdante

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 26 Aralık 2008, 20:34:18
helal olsun kaancım sanada seni yetiştiren ailenede, para falan önemli değil şu mektubu yazman bile bizi o kadar etkilediki. ayrıca gs falan yazması bu yaştaki çocuklar için normal o yaşlarda bende gsliydim sonradan öğrendik sadece samsunspor'u tutmayı o da büyüdükçe sadece samsunspor'u tutmayı öğrenecektir. tekrardan tebrikler

Ben de aynı fikirdeyim.Daha çok küçük.Ülkede hemen hemen herkes  gs-fb ve bjk ile doğuyor gibi ama zamanla doğruyu buluyorlar.Kaan da  biraz daha büyüdüğünde  BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPOR  diyecektir

KotuCocuk55

bizimkilerin alayıda küçükken başka takım tutmuş,dökülmeye başladılar  ;)
şaka şaka....

esedullah

ne kadar güzel ya
demekki haal efsaneyiz