Okul Harclıgını SAmsunspora Gönderdi

Başlatan Adige, 26 Aralık 2008, 12:47:31

« önceki - sonraki »

Adige

Okul harçlığını Samsunspor'a gönderdi!
İstanbul'da oturan 9 yaşındaki Samsunsporlu minik taraftar Kaan Gül, okul harçlıklarından biriktirdiği 20 YTL'yi Kırmızı-beyazlı kulübe gönderdi.

Samsunspor'un içinde bulunduğu ekonomik darboğaza çok üzülen Kaan Gül, okul harçlıklarından ayırdığı parayla Samsunspor için 20 YTL biriktirdi. Biriktirdiği parayı İstanbul/Bağcılar'dan kargo yoluyla Samsunspor Kulübü'ne gönderen Kaan Gül, Başkan Fuat Köktaş'a da bir mektup yazdı ve görevi bırakmamasını istedi. Kaan Gül, mektubunda; "Sayın Başkanım, önce kucak dolusu selamlar ellerinden öperim. Ben Kaan Gül. Samsun Çarşambalıyım. 9 yaşındayım. Samsunspor'u çok seviyorum. Babamla Pazar günleri Samsunspor'un maçlarını takip ediyoruz. Yenince çok seviniyor, yenilince ise çok üzülüyorum.

İnternetten haberleri takip ediyorum. Samsunspor'un maddi durumuna üzülüyorum. Ben karar aldım. Harçlığımı Samsunspor'a göndererek yardım edeceğim. Biliyorumki benim gibi düşünen çok sayıda çocuk var. Lütfen Samsun halkı Samsunspor'a sahip çıksın. Sizden ricam, lütfen Samsunspor'u bırakmayın. Samsunspor'da Doğan, Burhan, Hasan, Can Ulun, Sercan Temizyürek, Kaptan Kenan ve Serkan Aykut ağabeylerime çok selam.

Başarılar dilerim. Ben de büyüyünce Samsunspor'da oynayacağım. Samsunspor'u şampiyon yapacağım. Gönlümüzde Galatasaray, kalbimizde Samsunspor. Sizi çok seviyoruz. Tatile gelince babamla maçlara geleceğiz. Saygı ve sevgilerimle. Samsunspor'a başarılar" şeklinde yazdı.

Aldığı mektup karşısında duygulanan Başkan Fuat Köktaş, "Bugün kargoyla bir paket geldi. İstanbul'dan 9 yaşındaki bir kardeşimiz, internetten babasıyla birlikte Samsunspor'u takip ediyor. Samsunspor'un içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar onu da üzmüş olsa gerek ki harçlıklarından biriktirdiği 20 YTL'yi bize gönderdi. Bu durum bizi çok duygulandırdı. Artık bizim çocuklarımızı eski Samsunspor sevgisiyle yaşatmamızın zamanı geldi de geçti diye düşünüyoruz. İstanbul Bağcılar'dan Kaan Gül'ün gözlerinden öpüyorum ve kendisine başarılar diliyorum. Biz de cevap olarak teşekkür mektubunu kendisine yazıp göndereceğiz" dedi.

Cagdas Ünver

YaşarDoğu

AlıntıGönlümüzde Galatasaray, kalbimizde Samsunspor

Olmaması gereken bi durum  ???

ahk34

Gönlümüzde galatasaray, kalbimizde samsunspor?
eger bu takım bu gün süper liğe çıkarsa ve başarıyıda saglarsa o zaman gönüllerde kalplerde adına ne denirse işde hep samsunspor olur ?

merkez

samsunda yaşayıp samsunun imkanlarından faydalanıp sırtını samsunspora dönenler varken,bir kombine biletini samsunspora çok görenler varken henüz daha 9 yaşında samsunda çok uzakta olan bir küçüğün bu güzel sözleri çok düşünülmeli.

galatasarayla ilgili bölüm yürek burksa da,olayın bütününe baktığımızda takdir edilmesi gerekir durumun.

samsunspor süper ligde değilse ve bu küçük yürek süper ligde bir takım tutamıyorsa bunun müsebbini asıl suçlamamız gerekir

celebi

Kais

26 Aralık 2008, 18:06:24 #6 Son düzenlenme: 26 Aralık 2008, 18:10:12 Kais
ıste bız bu yuzden kaybetmıyoruz.Hala ayaktayız.

ahk34

Alıntı yapılan: Kais - 26 Aralık 2008, 18:06:24
ıste bız bu yuzden kaybetmıyoruz.Hala ayaktayız.

süper yazmışsın Hala ayaktayız

Cadde55

jean

gs yi de karistirmasaydin 10 dan 10 verecektim sana 10 uzerinden 7

Sadece Samsunspor

helal olsun kaancım sanada seni yetiştiren ailenede, para falan önemli değil şu mektubu yazman bile bizi o kadar etkilediki. ayrıca gs falan yazması bu yaştaki çocuklar için normal o yaşlarda bende gsliydim sonradan öğrendik sadece samsunspor'u tutmayı o da büyüdükçe sadece samsunspor'u tutmayı öğrenecektir. tekrardan tebrikler

Kaya

Oynadığımız lig'in maçlarını dahi zor izleyebildiğimiz bu dönemde gazetelerin manşetlerinde kendilerini büyükten sananların boy boy resimleri tv lerde maçları sürekli yayınlanırken ve samsundan uzaktayken hala SAMSUNSPOR diyebilen varsa fazla karıştırmamak gerek...

teşekkürler KAAN o büyük yüreğinle küçük beyinlilere vermiş olduğun mesaj için inşallah gelecekte çok büyük bir SAMSUNSPOR lu olarak karşımıza çıkarsın

CeLiL_55

helal be sana kaan keşke bütün Samsun Halkı senin gibi düşünse ne borç kalır ne harç.. bravo kaan

baha055

walla helal olsun kardeşime,bravo...BİZ HALA DAHA VARIZ,VAROLUCAZ

CeLL-O

Bu da o mektup sanırım , ajansspor'dan aldım. Ulusal medya da da yer bulmuş. Helal olsun küçük kardeşimize ;)