Yeni Başkanımızı Biz Seçelim

Başlatan ahk34, 10 Kasım 2008, 23:34:23

« önceki - sonraki »

Türk!

Ne kadarda hayalciyiz yaa..eskisehir kim biz kim.adamlar ıkıncı lıgde full doldurdu her mac stadlarını..onlarla boy olcusemeyız coluk cocukdan baska kım gelıyor samsunsporda maclara kale arkaları kımlerde ? yok ıkıbınkısı olupda ayaklanacakmısızda yok bılmemne ıkıbın degıl yırmı ıkı kısı bıle olamaz samsunspor traftarı bı arada baska kımsede yok bızdekı ınatlık her kafadan bı ses..samsunsporun basarısızlıgında yonetıcıler ıdareceıler kadar taraftarında sucu vardır..bu suc hepımızın bızler bısey yapmazsak hayatta bı idari amacı olmayan kisilerinde cok seyindeydı samsunspor..bıraz mantıklı yazalım..konu baslıgına bak baskanı secelım..baskanlar obama mccain demi zaten secım hakkımız vardıda...dua edın baskan gelsın..

Amsterdamli

Alıntı yapılan: ahk34 - 11 Kasım 2008, 18:44:01
evet millet sonuç ne neye karar veriyoruz ?

Turgut Tufenk en mantiklisi su an. Gonul Ismail Uyanigi ister ama gelmeyecegini bildigimiz icin enerjimizi faydali harcayalim derim.

Turgut Bey baskan olmamasina ragmen kulubumuze destek vermis ve Istanbul deplasmaninda gelip macimizi segretmistir. Sezon oncesi temlikler konusunda yaklasma tarzinda belki biraz hata yapilmis olabilir ama simdi biraz daha tecrube kazanmis varsayarsak bazi olaylara daha farkli yaklasacaginida dusunebiliriz.

jean

bence aday cikmicak takim sikintiya girecek ligd ekalmaya oynicaz

Kaya

Alıntı yapılan: jean - 12 Kasım 2008, 00:39:50
bence aday cikmicak takim sikintiya girecek ligd ekalmaya oynicaz

yok yok bence direk kulubü kapatalım yok artıkkk >:( >:( >:( bu ne ya herkes bir çıkar yol bulmaya çalışırken böyle olumsuz yorumlar da beni deli ediyor destek olun arkadaşlar destek çözüm yolu üretin

cgr

herkes kızıCak ama en iyi yoll "Kayyum" herşeye sıFırdan başlamak için...

cgr

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Kasım 2008, 02:27:52
Kayyum iyi olacak herkesin ne mal oldugu ortaya cıkacak , kayyum kötü olacak kayyuma gidip ayakta kalan takım yok .. sakal-bıyık hesabı anlayacağın ..

abi cıksın herkesin ne mal oldugu da bilsin tüm Samsun camiası... Bilsin ki huzuRa kavussun...Sanırım Adanaspor kayyuma kalmıştı yanılıyor da olabilirim...

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Türk! - 11 Kasım 2008, 23:13:12
Ne kadarda hayalciyiz yaa..eskisehir kim biz kim.adamlar ıkıncı lıgde full doldurdu her mac stadlarını..onlarla boy olcusemeyız coluk cocukdan baska kım gelıyor samsunsporda maclara kale arkaları kımlerde ? yok ıkıbınkısı olupda ayaklanacakmısızda yok bılmemne ıkıbın degıl yırmı ıkı kısı bıle olamaz samsunspor traftarı bı arada baska kımsede yok bızdekı ınatlık her kafadan bı ses..samsunsporun basarısızlıgında yonetıcıler ıdareceıler kadar taraftarında sucu vardır..bu suc hepımızın bızler bısey yapmazsak hayatta bı idari amacı olmayan kisilerinde cok seyindeydı samsunspor..bıraz mantıklı yazalım..konu baslıgına bak baskanı secelım..baskanlar obama mccain demi zaten secım hakkımız vardıda...dua edın baskan gelsın..

güzel yazı  ;)...
"her toplum hak ettiği gibi idare edilir"
  koskoca ismail uyanık bile  bu büyükşehir in ilgisizliğinden dolayı pes edip te "belki kasıtları banadır" dierek canı gibi sevdiği samsunspor dan ayrılmadımı. yusuf ziya da biliyor samsun şehrinin samsunspor la işinin olmadığını ve seçim yatırımı için bu takıma birşey yapmanın gereksiz yatırım olduğunu. adam gene açık ara başkan olacaktır.

eminim ki ismail uyanığın şuan tek derdi ekonomik olarak çok çok büyüyerek, namerde muhtaç olmadan samsunsporu tek başına şahlandırarak vehatta avrupada sesini duyurabilcek bir takım oluşturmaktır. başkanımız ne zamanki bu gücü kendinde hisseder ozaman yeniden samsunsporumuza sahip çıkar, yoksa uraşılmaz bu adamlarla...
aslında bize kalsa parasızda olsa, kişiliğiyle,liderliğiyle,gerçek samsunsporluluğuyla gelsin başkan olsun diyoruz ama oda bir insan bu şekilde 10 sene sini verdi ve eminimki bu 10 senede 20 yaş yaşlandı. Allah güç ve bol rızık versin başkanımıza ne diyelim...

Kais

ulan fuat koktas sanada yazıklar olsun hemende bıraktınız gelıcekse cemal yesılyurt gelebılır benım tercıhım

seckin55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Kasım 2008, 02:27:52
Kayyum iyi olacak herkesin ne mal oldugu ortaya cıkacak , kayyum kötü olacak kayyuma gidip ayakta kalan takım yok .. sakal-bıyık hesabı anlayacağın ..
evet 35ama55...izmirsporda kayyuma kaldı ve şuan 3. ligde surunuyor...başkanları da ne para yemişler..koca takımı bitirmişler

nilsah

Arkadaşlar neden olaya başkan olarak bakıyorsunuz.Başkanın paralı olması evet önemli ama unutmayın kim olursa olsun başkan giden yine kulubun parası.yukarda bir cok isim saydınız sizce burda önemli olan sadece başkan mı??? önce ekip önemli bunu unutmayın eger dogru bir yönetim kurulu olmazsa yani kulup dogru sekilde yönetilmez ise isterseniz odalar dolusu paranız olsun işe yaramaz 2 günde biter.Unutmayın kurtlar sofrası burası samsunun bütün zenginlerini toplasanız işi bilen olmadıktan sonra 10 liralık işe 20 lira para verecektir.yani giden yine kulup parası olacaktır.o yüzden dogru iş yapacak bir yönetim kurulu olursa başkan adayları her zaman cıkacaktır.şu yukarda saydıgınız isimlerden sayın safak gedikoğlu dışında ben ekibe faydalı olacak isim görmüyorum.haaa yokmu var sevsenizde sevmesenizde bir cok kişi var eski yönetimlerde bulunmuş ve bu işi sizin bizim gözümüzde idarecilik olarak yapamamış ama yönetici olarak tam anlamıyla hakkıyla görev yapmış insanlar var.o yüzden önemli olan yönetim önemli olan işi bilen insanlar yoksa bu kurtlar sofrası sırtı sıvazlanacak cok başkan cıkarır ve yer....olan yine hem başkanın hem samsun halkının parasına olur

CeLiL_55

Alıntı yapılan: nilsah - 12 Kasım 2008, 16:18:09
Arkadaşlar neden olaya başkan olarak bakıyorsunuz.Başkanın paralı olması evet önemli ama unutmayın kim olursa olsun başkan giden yine kulubun parası.yukarda bir cok isim saydınız sizce burda önemli olan sadece başkan mı??? önce ekip önemli bunu unutmayın eger dogru bir yönetim kurulu olmazsa yani kulup dogru sekilde yönetilmez ise isterseniz odalar dolusu paranız olsun işe yaramaz 2 günde biter.Unutmayın kurtlar sofrası burası samsunun bütün zenginlerini toplasanız işi bilen olmadıktan sonra 10 liralık işe 20 lira para verecektir.yani giden yine kulup parası olacaktır.o yüzden dogru iş yapacak bir yönetim kurulu olursa başkan adayları her zaman cıkacaktır.şu yukarda saydıgınız isimlerden sayın safak gedikoğlu dışında ben ekibe faydalı olacak isim görmüyorum.haaa yokmu var sevsenizde sevmesenizde bir cok kişi var eski yönetimlerde bulunmuş ve bu işi sizin bizim gözümüzde idarecilik olarak yapamamış ama yönetici olarak tam anlamıyla hakkıyla görev yapmış insanlar var.o yüzden önemli olan yönetim önemli olan işi bilen insanlar yoksa bu kurtlar sofrası sırtı sıvazlanacak cok başkan cıkarır ve yer....olan yine hem başkanın hem samsun halkının parasına olur
iyi güzel demişsinde olan Samsun halkına olur parasına olur diyorsun biz şuanda bu hallerdeysek tek suçlu Samsun Halkı yüzünden bu hallerde sürünüyoruz eğer Zamanında Samsun halkı insanları Samsunspor'a destek olsaydı maddi yardımda bulunsaydı şuanda ne İsmail Başkan bırakırdı kulübü nede biz gırtlağa kadar borç içinde sürünmeyecektik Samsunspor'un şuanki eseri Samsun Halkına aittir.

nilsah

İsmail başkanın kulubu bırakma sebebi olarak neden samsun halkını görüyorsunuz sadece.onun samsun sayfasını kapatma nedeni bence tek bu değil hatda hiç bu değil samsun halkı derken de şu kelimeyi düzeltelim bence samsunun önde gelenleri olmasın bu.buna sayın belediye başkanıda dahil hatda ön saflarda...

CeLiL_55

12 Kasım 2008, 16:52:58 #72 Son düzenlenme: 12 Kasım 2008, 16:58:13 CeLiL_55
Samsunsporda herşeyden önce Taraftar gelir kulübün gerçek sahibi Samsunsporlulardır zamanında bu insanlar nerdeydi önce Samsunsporlular Samsunspora destek olucak yardım edicek Belediye yardımı vali yardımı v.s yardımları elbet olucak ama onlar 2.planda kalır herzaman Samsunspor taraftarı destek olsa biz ne Belediye ne vali nede başka yardımlara ihtiyacımız olmadan kendi kendimize yeterde artarız maalesef eski Samsunsporlular azalmış eski tribüncüler ordan kaybolmuş.. İsmail başkan kendi gücü ile gidebildiği kadar gitti ne Belediye yardımı ne Valisi hiçbirinin desteğini alamadı en önemliside Samsun halkından Samsunsporlulardan destek alamadı neticeyle Samsunspor at hırsızlarının iktidarına geçmeye başladı bu günlere geldiğimizde şöyle bi arkaya baktığımızda 1 hata varsa bundaki en büyük pay biz Samsun halkınındır.

nilsah

biz neyi tartışıyoruz yada neyi bu platforma taşıyoruz.samsunsporluluk ve samsunluk eskiden oldugu gibi olmasını sende bende isteriz ama bunun için gerekli olan şartlar bu sayfadakilerin yada samsun halkının elindemi.değil buna bu ekonomik krizde eklenmeli.Şu an yerel basın ve ulusal basına baktıgında 1.sayfa haberleri bile edepsizlik ve hayasızlıktan gecilmiyor.Bu sancıları yaşayan bir toplumun içindeyiz.

s_uzunkaya

ünlü bir çin atasözü derki :
"Sorun kuyunun derinliği değil, hedefe ulaştırmayan ipin kısalığıdır."  :)