Yeni Başkanımızı Biz Seçelim

Başlatan ahk34, 10 Kasım 2008, 23:34:23

« önceki - sonraki »

METE_55

arkadaşlar  bizden hiç birşey olmaz artık kimse bişe demesin bende dahil olmak üzere yazık hemde çok yazık oraganize olmayı birtürlü beceremiyoruz kendimizden utanmamız lazım taraftar olarak bir cumhuriyet meydanında miting yapamıyoruz  yazıklar olsun bize hep boşlaflar sevgili admin kardeşim lütfen senden rıca ediyorum bir yeni konu aç miting için oraya yoğunlaşalım hep beraber hepimizin sevgisi samsunsporumuz için yoksa böyle boşa kürek çekeceğiz herkeze slm..55 ;)

METE_55

haydi samsunsporlular gün bir olma var olma günü yoksa işişten geçecek ve zonguldakspor,göztepe,adana demir,kahramanmaraş,sarıyer gibi olacağız sakın olmayız deyipte kendimizi kandırmayalım 3 yıldır kandırıyoruz çünkü...55 ;)

veis

Alıntı yapılan: Cgr - 12 Kasım 2008, 02:25:08
herkes kızıCak ama en iyi yoll "Kayyum" herşeye sıFırdan başlamak için...

buna sen ben kızmayız yıllardır bu kulübü yönetipde yiyenler kızar.

cgr

Alıntı yapılan: veis - 12 Kasım 2008, 18:58:45
buna sen ben kızmayız yıllardır bu kulübü yönetipde yiyenler kızar.

işin en dogrusu bu abi...yoksa bu borçç asla bitmez , kapanmaz... Yok temlikleri kaldırın , yok ana borç ne kadar bilmioRuz vs.vs.vs. Her sene bi seçim stresi acaba bu başkan ne kadar kalır ya da kim başkan olur diye... Olan Yine Samsunspor Taraftarına olacak bu gidişle...

CeLiL_55

Kayyum kulüp için çözüm olabilir evet ama ben Samsunspor'umuzu bırakın 3.lig amatörleri bank asyada bile görmeyi HAZMEDEMİYORUM..elin Trabzonu SÜper Ligde hava civa atarken

gnc bengülü

Alıntı yapılan: Kais - 12 Kasım 2008, 12:38:51
Dostum fuat koktas sanada yazıklar olsun hemende bıraktınız gelıcekse cemal yesılyurt gelebılır benım tercıhım

fuat koktasın neden bıraktıgı nerdeyse herkes bılıyo bılmeyenlere de bız soyleyelım beledıye baskanlıgı secımlerı yaklastı kesın bır yere aday olacaktır.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: gnc bengülü - 12 Kasım 2008, 21:45:44
fuat koktasın neden bıraktıgı nerdeyse herkes bılıyo bılmeyenlere de bız soyleyelım beledıye baskanlıgı secımlerı yaklastı kesın bır yere aday olacaktır.

yok artık inşAllah öle bişi yapmaz.

sadece55

Başkanlığa aday olcak olsa takımı başkan olmadan bırakmazdı.Kayyum olayına gelince kayyuma izin vermezler çünkü çalcakları ortaya çıkacak gene bir kukla aday çıkacaktır piyasaya ama sanırım artık bitiyoruz bu gidişle seneye bafra deplasmanına gidecez.Ama allahtan samsunsporluluk ruhu vardır bugüne kadar üstesinden geldik inşallah tekrar geliriz