Yeni Başkanımızı Biz Seçelim

Başlatan ahk34, 10 Kasım 2008, 23:34:23

« önceki - sonraki »

ahk34

Büyük SAMSUNSPOR Taraftarları..!
Durum ortada, ve artık bizim birşeyler yapmamız lazım.
burda birbirimizle yazışarak veya yorum yaparak hiç birşey olmuyor,
ki olsaydı zaten pontuslu bir başkana ve bizi yarı yolda bırkan bir yönetimle bu duruma gelmezdik...
bize acil olarak ne lazım samsunlu olduğuyla onurlanacagımız gerçek bir samsunsporlu,
kim var bu gururu bizlere yaşatacak

İSMAİL UYANIK               (Karadeniz Holding ? )
TURGUT TÜFENK             (As Çelik Döküm)
ERKAN ZORLU                 (Frekans Gemicilik)
GALİP ÖZTÜRK                (Metro Şirketler Grubu)
İBRAHİM ERSÖZ              (Onur Aır Hava Yolları)
CEMAL YEŞİLYURT ve Ailesi      (Yeşilyurt Yatırım)

Bu kişileri herkez tanıyor hemen hemen hepsi samsunsporun en kötü zamanında desteklerini esirgemediler, ve esirgemiyeceklerdir de.
gerçek bir samsunsporlu olan (en azından ben öyle düşünüyorum) bu kahramanlardan birini hep birlikde seçelim ve onun üzerine yogunlaşıp onu samsunspora başkan yapmak için elimizden ne geliyorsa onu hep birlikte başaralım. biz herzaman ne diyoruz bu takımın gerçek sahibi samsunspor taraftarlarıdır.
o zaman biz bu takımın gerçek sahibiysek takımıza başkanı biz getiririz.
kimseden bir şey istemiyoruz,
içinizde hiç kayseriye giden biri varmı bilmiyorum ama ben gittim orda rahmetli KADİR HAS'ın kayseri meydanında anıt heykeli var ve heykelde aynen şu yazıyor samsunsporlu kardeşlerim.
'' Ben Kayserili Olmanın Değil, Kayseride Doğmanın bedelini Ödüyorum''
bunu Rahmetli Kadir Has demiş Türkiye Cumhuriyetine Yaptıgı hayır ve harcamaların toplamı 780 tirilyon sadece kayseriye 400 tirilyon harcamış.
ve hersene kadir has vakfından kayserispor ve erciyespora 1 milyon dolar para aktarılıyor.
yani bu koskoca şehirden bir kadir has yokmu..!

işde onu biz bulacagız isimler ortada herkez yorumunu yapsın ve kim gelme ihitmali olabilirse onu samsunsporumuza başkan yapalım.
- tamam yapalımda ya kahramanımız gelmek istemezse ne yapacagız,
o çok kolay biz bu takımın sahibiyiz biz emredecegiz oda gelecek ve gelip samsunlu olmanın bu şehirde dogmanın bedelini ödeyecek
getirmek kolay samsunu ayaka kaldıralım, çiflikte oturma eylemi yada ne bilim samsun karayolunu kapatalım pankartları açalım buna bir tarih belirliyelim zaman saat ne bilim herkez bir fikir üretcek artık iletişim adreslerinden zorluyacagız. gerekirse şirketinin önünde toplanacagız bunları hep birlikte yapacagız ama hep birlikte bir olursak bu takımın gerçek sahibinin kim oldugunu herkez anlar,
bu şehiri trabzonlular ve ankaralılar yönetiyor buna kimse yalandan itiraz etmesin dogru dürüst bir samsunlu milletvekilimiz bile yok,
gücümüz belli, koyalım ortaya bu site ne işe yaradıgını neden herkezin samsunspor.biz sitesinde oldugunu herkez bilsin çünkü biz biriz ve bir oldugumuzu kanıtlayalım.
ben varım arkadaşlar ben kendi kimliğimle samsunlu olmanın bedelini ödemeye hazırım.

Galip Öztürk = maddi destek saglar siyasi kararsızlığından aday olmaz
İbrahim Ersöz = Aday olur ama şehrin destegini alamaz
Yeşilyur Ailesi = maddi destek saglar siyasi kararsızlığından aday olmaz
Turgut Tüfenk = Eger şehire küsükün değilse olur
İsmail Uyanık = O ne yaparsa yapsın Zaten bir kahraman
Erkan Zorlu = Maddi Gücü çok, ve samsunsporun herzaman yanında şuan yönetimim kurulu üyesi çekip gitimiyecekse en favori aday

*** kahraman kelimesi bundan dört ay önce samsunsporun başına gelirken hersene aranan kahraman başkan olayını ortadan kaldıracagını söyleyen ve bırakıp kaçan Sayın Pontuslu Fuat Köktaşdan alınmışdır.

Biz, Hepimiz Birsek eğer o zaman samsunspor.biz'iz

cembaba

kesinlikle bir tek kişi "İSMAİL UYANIK"

**KaR6**

Çok guzel söylemişsin abicim, her cumlenin altına imzamı atarım ama şöyle bi problem var, bakalım bu isimler gelir de başkan olur mu?

veis

*** kahraman kelimesi bundan dört ay önce samsunsporun başına gelirken hersene aranan kahraman başkan olayını ortadan kaldıracagını söyleyen ve bırakıp kaçan Sayın Pontuslu Fuat Köktaşdan alınmışdır

ahk34

Alıntı yapılan: veis - 10 Kasım 2008, 23:38:34
*** kahraman kelimesi bundan dört ay önce samsunsporun başına gelirken hersene aranan kahraman başkan olayını ortadan kaldıracagını söyleyen ve bırakıp kaçan Sayın Pontuslu Fuat Köktaşdan alınmışdır

yanlışım mı var veis kardeşim adam geldiğinde bunu dedi nerde şimdi belediye için lobilerde

cem 55

aynen ali kardeşim cok güzel yazmıssın bu takımın gerçek sahibi biz taraftarlarız ve biz istersek basarırız mustafa nında dedigi gibi bu isimler gelirde baskan olurmu biz cabalıyalım ugrasalım olmazlarsa biz samsunsporumuz için ugrastık ama olmadı deriz ama çaba göstermek önemli şimdiye kadar herkese inandık hiç tepki göstermedik artık bu şehirde bu ülkede samsunsporlulugun ölmedigini gösterelim biyerden baslamamız gerekiyo ve bence ali kardeşimin ortaya attıgı fikir baslangıç noktamız olabilir ben herseye hersekilde samsunsporumuz için kayıtsız şartsız varım.

ahk34

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Kasım 2008, 23:36:51
Çok guzel söylemişsin abicim, her cumlenin altına imzamı atarım ama şöyle bi problem var, bakalım bu isimler gelir de başkan olur mu?

onlar gelmiyecek biz getirecegiz getiremiyorsak demekki bizde bir hata var

veis

**KaR6**

çalışalım o zaman abi, ben varım..

veis

Recep

MeL_55

nomak55

biz bir varmış bir yokmuşmu oynayacaz !!! birşeyler yapmalıyız

cem 55

geçen sene başı metin diyadin eskişehirin basına geçiyo kendi kafasına göre transferlerini yapıyo ve bu sene kartalda oynayan zafer şahini sistemine uymadıgı için kadro dısı bırakıyo yönetimede satılması için rapor veriyo ama eskişehir taraftarı kapasitesi sınırlı olmasına ragmen canını dişine takıp sahada savasan kaptanlarına sahip çıkıyolar ve 2000 kişi toplanıp eskişehirin en ünlü caddesinde yürüyüs yapıp yönetimi kararından vazgeçiriyorlar ve zafer şahin kadroda kalıyo işte taraftarın gücünün en ufagından örnegi bizde eger yüksek katılımlı bi bulusma saglayıp samsunsporlulugun ölmedigini gösterirsek bişeylerin degişmesi adına ilk adımı atmıs oluruz kanısındayım.